Τετάρτη, 31 Ιανουαρίου 2018

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Με λαμπρότητα πραγματοποιήθηκε η τιμητική εκδήλωση απονομής βραβείων στις αθλήτριες και στους αθλητές του στίβου που ανήκουν στους συλλόγους της δύναμης της Ένωσης Αθλητικών Σωματείων του ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας, στο συνεδριακό κέντρο της Λιβαδειάς «Χρήστος Παλαιολόγος» το οποίο ήταν κατάμεστο, το Σάββατο το βράδυ 27 Ιανουαρίου με διοργανωτές τον Δήμο Λιβαδειάς, της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας και τον ΑΚΟ Λιβαδειάς.  
Παραβρέθηκαν η Δήμαρχος Λιβαδειάς, οικοδεσπότης και διοργανωτής της εκδήλωσης, ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΓΑΣ Βασίλης Σεβαστής, ο Βουλευτής Βοιωτίας Νίκος Θηβαίος και ο Αντιπεριφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Γιάννης Ταγκαλέγκας. 
Παραβρέθηκαν και απένειμαν βραβεία εκτός από τους κκ Θηβαίο, Πούλου, Σεβαστή,  Περγαντά, ο επίτιμος πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Γιώργος Κατσιμπάρδης, ο Διευθυντής του ΔΟΑΠΕ Χαλκίδας Φώτης Γκούνης, ο πρόεδρος της αθλητικής επιτροπής του Δήμου Λιβαδειάς Σωτήρης Καρβούνης, ο πρόεδρος των Πελοποννησίων Βοιωτίας Παναγιώτης Γάτσιος, ο αντιπρόεδρος των κριτών Βοιωτίας-Εύβοιας Ανδρέας Ασημακόπουλος, ο Τάκης Θεοδώρου μέλος του ΔΣ της ΕΑΣ , ο Στέφανος ΜατάκηςΤεχνικός της Ανάπτυξης του ΣΕΓΑΣ, ο Βαλκανιονίκης Παναγιώτης Παλληκάρης, ο αντιπρόεδρος της ΕΑΣ Κώστας Κουμπούρας, ο ταμίας της ΕΑΣ Ηλίας Τάγκης, η πρόεδρος του ΓΣ Νεάπολης Πάφρα Μαρουδιά, ο πρόεδρος του ΓΣ Πίνδραρος Θηβας Βαγγέλης Κοκοντίνης, η πρόεδρος του ΓΣ Πολύμναστος Δελφών Μεσαπίων Σταματία Χαλεπά, ο ΓΓ του ΑΚΟΛ Χρήστος Αλογοσκούφης και ο ΓΓ της ΕΑΣ Χαράλαμπος Βραϊμάκης.





















Τετάρτη, 3 Ιανουαρίου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ 16/12/17

(ως τη 10η θέση)

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1ος ΛΙΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  8.77  Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2ος ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 8.79 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
3ος ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9.07 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4ος ΣΚΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.10 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5ος  ΠΛΕΣΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9.25 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
6ος ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 9.38 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΑΝΟΣ 9.45 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8ος ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 9.75 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9ος ΤΑΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9.82 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
10ος ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9.88 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1η ΧΑΤΖΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 8.77 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΤΣΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 8.95 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 9.26  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4η ΜΑΛΤΣΗ  ΑΝΤΩΝΙΑ 9.51 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5η ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 9.56 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9.65 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ 9.75 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
8η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9.85 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
9η ΜΠΑΖΩΤΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 9.89 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
10η ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 10.00 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 8.13 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2ος ΜΠΑΦΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8.14 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3ος ΜΙΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8.15 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4ος ΧΑΤΗΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8.19 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5ος ΖΕΡΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 8.25 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5Ος ΡΙΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8.25 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7Ος ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 8.39 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7ος ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 8.39 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9ος ΚΩΣΤΑΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 8.41 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
10ος ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗ 8.42 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1η ΜΠΙΜΠΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 7.86 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2η ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΥΡΤΩ 8.11 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΓΚΑΒΑΛΗ ΧΑΡΑ 8.15 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4η ΓΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 8.30 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5η ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 8.31 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
6η ΜΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ8.38 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
7η ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 8.54 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8η ΦΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 8.55 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
9η ΧΑΤΖΗΛΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8.65 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10η ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΡΙΑΝΝΗ 8.66 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1ος ΣΤΟΥΡΝΑΡΗΣ ΠΑΡΗΣ 6.67 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2ος ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6.75 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3ος ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6.87 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4ος ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5Ος ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 8.00 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6Ος ΦΟΥΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 8.09 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7Ος ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 8.10 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
8Ος ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 8.12 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
9Ος ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8.38 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10Ος ΛΑΘΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 8.45 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 7.02 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 7.32 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3η ΑΝΕΣΤΗ ΒΕΝΙΑ 7.44 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4Η ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 7.48 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5Η ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΑ 7.58 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6Η ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 7.61 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
7Η ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΡΑΝΕΤΑ 7.74 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8Η ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 7.75 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
9Η ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 7.89 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10Η ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 8.01 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

60Μ ΠΠΒ (2004-2005)
1ος ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7.57 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ος ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 7.91 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3ος ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.91 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

60Μ ΠΚΒ (2004-2005)
1η ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 8.21 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 8.30 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3η ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 8.50 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 8,50 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5Η ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8.59 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6Η ΒΙΡΓΙΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ 8.61 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8.75 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΚΟΛΙΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 8.79 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
9Η ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 8.82 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10Η ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 8.87 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΣΚΥΤΑΛΕΣ
4Χ50Μ ΠΠ ΜΙΝΙ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30.31
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32.50
3ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 32.77

4Χ50Μ ΠΚ ΜΙΝΙ
1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 28.32
2ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29.50
3ος ΑΚΑΔΗΜ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 31.02

4Χ60Μ ΠΠΒ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 31.51
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32.40
3ος ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 33.65

4Χ60Μ ΠΚΒ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 32.98
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 33.73
3ος ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 35.64

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ  Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1ος ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2.90Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΚΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.75Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΚΡΙΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2.44Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4Ος ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.32Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
5Ος ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2.24Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6Ος ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.20Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
7Ος ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.10Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
8Ος ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.95Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9Ος ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1.60Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10Ος ΛΙΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.38Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1η ΓΚΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2.70Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2η ΤΣΙΚΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 2.36Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΛΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2.15Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4Η ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2.00Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
5Η ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1.78Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
6Η ΚΕΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 1.70Μ
7Η ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.38Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1ος ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 3.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3.38Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.26Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4Ος ΓΕΛΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3.00Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5Ος ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2.92 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
6Ος ΒΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2.90Μ ΕΥΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Ος ΚΑΡΟΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.80Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
8Ος ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.65Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
9Ος ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.62Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
10Ος ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2.48Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1η ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.50Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2η ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3.10Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΛΕΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ 2.92Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Η ΘΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 2.80Μ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
5Η ΚΑΤΣΑΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2.80Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6Η ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2.60Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2.52Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2.45Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
9Η ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2.45Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Η ΚΑΜΠΑΞΗ ΕΡΡΙΚΑ 2.45Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
 
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1ος ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4.07Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΓΚΕΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 3.87Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3ος ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.86Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Ος ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3.50Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5Ος ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3.33Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
6Ος ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3.25 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
7Ος ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.12Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Ος ΚΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.70Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
9Ος ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2.53Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1η ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ 4.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 4.49Μ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3η ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3.80Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4Η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3.63Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5Η ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 3.57Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
6Η ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.57Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.48Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8Η ΤΟΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 3.38Μ  ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ
9Η ΠΗΝΙΤΑ ΣΟΦΙΑ 3.30Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
10Η ΡΩΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.30Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ1 (2004-2005)
1ος ΜΙΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4.55Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΓΚΑΒΡΙΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ 4.50Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 4.14Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ (2004-2005)
1η ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 4.78Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2η ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΕΝΗ 4.66Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3η ΓΚΙΟΥΣΣΗ ΕΦΗ 4.43Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4Η ΦΡΑΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 4.28Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5Η ΜΑΝΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4.28Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
6Η ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΝΘΗ 3.98Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΝΙΚΗ 3.93Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
8Η ΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3.90Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
9Η ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 3.70Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Η ΛΑΛΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 3.52Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ2
1ος ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4.96Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2ος ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4.66Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

VORTEX ΑΓΟΡΙΑ Δ+Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007-2008)
1ος ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 33.55Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30.00Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΙΣΑΚ ΜΑΡΚΟΣ 26.80Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Ος ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26.15Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5Ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 25.10Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6Ος ΑΦΡΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Ος ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗ 22.00Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ ΓΑΣ
8Ος ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 20.50Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9Ος ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 18.30Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Ος ΔΕΔΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9.75Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ Δ+Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007-2008)
1η ΛΟΥΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 26.15Μ  ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2η ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 23.90Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3η ΣΙΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 23.80Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
4Η ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΑΡΙΣΤΗ 20.80Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5Η ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16.60Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ
6Η ΝΤΡΕΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 16.40Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΘΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 14.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 14.00Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ
9Η ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 13.30Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Η ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗ ΕΥΑ 13.10Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ (2004-2005)
1ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 46.25Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2ος ΚΟΥΜΠΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 46.20Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΝΤΟΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 39.20Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4Ος ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38.90Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5Ος ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΗΚΟΣ 35.90Μ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
6Ος ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35.40Μ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7Ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 35.20Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
8Ος ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 22.00Μ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚΒ (2004-2005)
1η ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΑΡΙΑ 37Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 36.20Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 30.60Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ