Τρίτη, 10 Αυγούστου 2010

Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Το αγώνισμα του άλματος επί κοντώ στις Γυναίκες, μπήκε στα προγράμματα του ΣΕΓΑΣ απο το 1994.
Η εξέλιξη του Πανευβοικού ρεκόρ είναι η παρακάτω :

2.20 ΚΟΛΙΟΒΕΤΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 18-4-1995
2.40 ΚΟΛΙΟΒΕΤΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 16-7-1995
2.50 ΜΑΝΑΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 24-7-1994
2.70 ΨΑΡΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 23-4-2000
2.80 ΨΑΡΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 3-6-2000
2.90 ΠΑΣΣΑΛΗ ΑΛΙΚΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 3-4-2002
3.10 ΠΑΣΣΑΛΗ ΑΛΙΚΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-4-2003
3.20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑ 6-6-2010
3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡΙΚΑΛΑ 10-7-2010
Το πρόσφατο άλμα της Σεραφίνας Παναγιώτου στο 3,40μ είναι και ρεκόρ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας - Εύβοιας όλων των κατηγοριών (Κορασίδων, Νεανίδων, Νέων και Γυναικών).

Δευτέρα, 9 Αυγούστου 2010

Τελικός ελληνικού γκραν πρι «Χρ. Βουδούρης» στη Θήβα-Αποτελέσματα

Η Ανδριάννα Φέρρα σημείωσε την καλύτερη επίδοση της χρονιάς στη χώρα μας στα 200μ με 23. 57 που είναι νέο ατομικό ρεκόρ και φυσικά κέρδισε στον τελικό του ελληνικού γκραν πρι που έγινε στη Θήβα. Στα 100μ η Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) ήταν νικήτρια της κούρσας με 11.85 (με ευνοϊκό άνεμο +2,1), ενώ η Ολυμπία Πετσούδη (ΠΑΟΚ) ήταν δεύτερη 12.14.
Η Δωροθέα Καλπακίδου (ΟΣΦΠ) επικράτησε στη δισκοβολία με 52.73μ, στο μήκος η Ελένη Καφούρου (ΓΣ Κερατσινίου) με 6.34μ (+2,3), στα 400μ η Αγνή Δερβένη (ΠΓΣ) με 53.65 και στη σφαίρα η Χρυσή Μωυσίδου (ΠΑΟ) με 15.91μ, με 2η τη Φλωρεντία Κάππα (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) με 13.95μ.Στα 400μ εμπόδια η Χριστίνα Χατζή-Νεάγκ (ΕΑΡ) πέτυχε την καλύτερη φετινή επίδοση στο αγώνισμα στη χώρα μας με 57.92.
Στα 100μ ο Μανώλης Κουτσουκλάκης (ΑΟ Κύδων) επικράτησε με 10.47,ενώ ο Φίλιππος Σπάστης (ΟΣΦΠ) ήταν δεύτερος με 10.60 και ο Παναγιώτης Σαρρής (ΠΓΣ) τρίτος με 10.61. Στα 110μ εμπόδια όπου οι αθλητές είχαν ευνοϊκό άνεμο (+3,5) πρώτευσε ο Αλέξανδρος Θεοφανόφ (ΟΣΦΠ) με χρόνο 13.91 και ακολούθησε ο Θεόπιστος Μαυρίδης (ΜΕΑΣ Τρίτων) με 13.97.
Ο Παντελής Μελαχροινούδης (ΠΓΣ) κέρδισε τα 400μ με 47.07 με τον Σωτήρη Ιακωβάκη (ΟΣΦΠ) δεύτερο με 47.37. Στο μήκος ο Σάββας Διακονικόλας (Υγεία Ρόδου) ήταν πρώτος με 7.76μ,ο Μιχάλης Μερτζανίδης (ΕΑΡ) δεύτερος με 7.68 και ευνοϊκό άνεμο (+2,6) ενώ τρίτος ήταν ο Γιώργος Τσάκωνας (ΟΣΦΠ) με 7.64μ.

Τα αποτελέσματα

Ανδρες

Σφαίρα
1.Γιώργος Αρέστης (Κύπρος) 19.04, 2.Γιώργος Γερομαρκάκης (ΓΣ Λιβυκός) 18.07, 3.Γιώργος Αντωνίου (ΑΣ Πελασγός) 15.71, 4.Γρηγόρης Τζωρτζιάδης (ΠΓΣ) 15.63, 5.Κώστας Σταθελάκος (ΠΓΣ) 14.97.

110μ εμπόδια (+3,5)
1.Αλέξανδρος Θεοφανόφ (ΟΣΦΠ) 13.91, 2.Θεόπιστος Μαυρίδης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 13.97, 3.Κώστας Καμπάνης (ΓΣ Ηρακλής) 14.53.

100μ (τελ. κατάταξη από 3 σειρές)
1.Μανώλης Κουτσουκλάκης (ΑΟ Κύδων) 10.47, 2.Φίλιππος Σπάστης (ΟΣΦΠ) 10.60, 3.Παναγιώτης Σαρρής (ΠΓΣ) 10.61, 4.Βασίλης Πολυκάρπου (Κύπρος) 10.67 (2,40), 5.Ιορδάνης Ρουσσάκης (ΓΣ Ηρακλής) 10.74 (2,40), 6.Παντελής Μελαχροινούδης (ΠΓΣ) 10.75 (2,40), 7.Κώστας Βογιατζάκης (Πανιώνιος ΓΣ) 10.80, 8.Χρήστος Καλαμάρας (ΑΕ Κρανιδίου) 10.85 (2,40).

400μ
1.Παντελής Μελαχροινούδης (ΠΓΣ) 47.07, 2.Σωτήρης Ιακωβάκης (ΟΣΦΠ) 47.37, 3.Γιάννης Σταματελόπουλος (ΕΚΑ Δωδώνη) 48.07, 4.Θανάσης Πατουνάδης (Πανιώνιος) 49.26, 5.Μάρτιν Μαυρογένης (ΓΣ Αμαραουσίουτ) 51.16, Πέτρος Γκόνης (ΕΚΑ Δωδώνη) 52.00.

Μήκος
1.Σάββας Διακονικόλας (Υγεία Ρόδου) 7.76, Μιχάλης Μερτζανίδης (ΕΑΡ) 7.68 (2,6), 3.Γιώργος Τσάκωνας (ΟΣΦΠ) 7.64, 4.Πρόδρομος Προδρομίδης (ΠΓΣ) 7.51 (2,7), Γιάννης Καραγιάννης (ΣΜΑ Κούρος) 7.09, 6.Αρσακ Μινασιάν (ΠΑΟ) 6.83.

Ακόντιο
1.Γιώργος Ηλτσιος (ΟΣΦΠ) 76.04, Κώστας Βερτούδος (ΟΣΦΠ) άκυρος.

Υψος
1.Δημήτρης Χονδροκούκης (ΟΣΦΠ) 2.15, 2.Γιώργος Σπυρόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.10, 3.Αιμίλιος Ξενοφώντος (ΟΣΦΠ) 2.10, 4.Μπάμπης Συντζάκης (ΑΣΕ Δούκα) 2.05.

200μ
1.Θανάσης Τσάκαλης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 21.95, 2.Θανάσης Χατζηδημητρίου (ΠΑΟΚ) 21.97, 3.Θανάσης Παγανούδης (Πανιώνιος) 22.54, 4.Στέργιος Κουτσούκης (ΟΣΦΠ) 22.70, 5.Τάσος Φράγκος (ΓΣ Πίνδαρος) 23.12, Λάμπρος Βάλλης (ΜΕΑΣ Τρίτων) εγκατέλειψε.

800μ
1.Ανδρέας Δημητράκης (ΓΣ Γλυφάδας) 1.51.93, 2.Εράλντο Κεραμάς ((ΓΣ Γλυφάδας) 1.52.64, 3.Κώστας Βασιλάκης (ΑΕΚ) 1.53.21, 4.Ευθύμης Παπαδόπουλος (ΓΣ Ηλιούπολης) 1.55.25, 5.Παν. Πιτυρίγκας-Κόλλιας (ΓΣ Αμαρουσίου) 1.55.56.

3.000μ
1.Μιχάλης Γελασάκης (ΟΣΦΠ) 8.20.52, 2.Κώστας Βαρτζής (ΟΣΦΠ) 9.17.06, 3.Διομήδης Μπακατσέλος (ΠΓΣ) 9.34.89, Μανώλης Μουστάκας (ΟΣΦΠ) εγκατέλειψε.



Γυναίκες

Επί κοντώ
1.Βιργινία Ανδρονίκου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.50, 2.Λυδία Στούμπου (ΓΣ Κηφησιάς) 3.40.

Δισκοβολία
1.Δωροθέα Καλπακίδου (ΟΣΦΠ) 52.73, 2.Ευαγγελία Σοφάνη (ΠΓΣ) 50.40, 3.Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (Φθία Φαρσάλων) 49.91

Ακόντιο
1.Ιόλη Πανίδη (ΑΕΚ) 55.38, 2.Αγγελική Τσιολακούδη (ΕΑΡ) 54.56, 3.Ελένη Μαυρουδή (Κύπρος) 47.97, 4.Θεανώ Ανθρωπάκη (ΓΣ Σέρρες) 43.96.

100μ (2,1)
1.Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) 11.85, 2.Ολυμπία Πετσοούδη (ΠΑΟΚ) 12.14, 3.Νικολέτα Νικολέτου (Κύπρος) 12.19, 4.Αργυρώ Πίντη (ΠΑΟΚ) 12.26, 5.Σοφία Κήτα (Ολυμπιάδα Κομοτηνής) 12.36, Δέσποινα Αθανασίου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 12.54, 7.Ειρήνη Γεωργιάδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 12.96.

Μήκος
1.Ελένη Καφούρου (ΓΣ Κερατσινίου) 6.34 (2,3), 2.Ευαγγελία Γαλένη (ΑΣ Αρης) 6.26 (2,4), 3.Χάιδω Αλεξούλη (ΑΣ Πελασγός 6.09 (2,4), 4.Ελευθερία Αγαθοπούλου (ΠΓΣ) 6.02 (2,6), 5.Μ. Πιλάλα-Παπαχειμώνα (ΑΣΕ Δούκα) 5.567 (3,7), 6.Αναστασία Καυκούλα (ΓΣ Βόλου) 5.39, Δανάη Σαντοριναίου (ΑΣΕ Δούκα) 5.27.

400μ
1.Αγνή Δερβένη (ΠΓΣ) 53.65, 2.Ευαγγελία Γκαράνη (Ερμής Σχηματαρίου) 57.31, 3.Θεοδοσία Νακοπούλου (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 58.18, 4.Βασιλική Λίβα (Αναγεννηση Λαμίας) 58.80, 5.Ειρήνη Γεωργιάδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 62.58.

Σφαίρα
1.Χρυσή Μωυσίδου (ΠΑΟ) 15.91, 2.Φλωρεντία Κάππα (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 13.95.

200μ
1.Ανδριάννα Φέρρα (ΟΣΦΠ) 23.57, 2.Ολυμπία Πετσούδη (ΠΑΟΚ) 24.65, Νικολέτα Νικολέτου (Κύπρος) 24.84, 4.Δέσποινα Αθανασίου ΜΕΑΣ Τρίτων) 25.83, 5.Μαριάμ Ελγκάμπρι (ΓΣ Κηφισιάς) 26.02, 6.Μαρία Γκουμπλιά (Ερμής Σχηματαρίου) 28.44.

Τριπλούν
1.Ιωάννα Γραμματικοπούλου (ΟΣΦΠ) 13.04, 2.Ελευθερία Χριστοφή (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 12.62, 3.Κατερίνα Βέργου (ΓΣ Βόλου) 12.54, 4.Αλίκη Πιλάλα (ΑΣΕ Δούκα) 11.70.

400μ εμπόδια
1.Χριστίνα Χατζή-Νεάγκ (ΕΑΡ) 57.92, 2.Παναγιώτα Αλεξάνδρου (Πανιώνιος) 62.80, 3.Ελπίδα Τόκα (ΓΣ Κηφισιάς) 63.21.

Δευτέρα, 2 Αυγούστου 2010

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας - Εύβοιας επέλεξε τους καλύτερους του μηνός Ιουλίου 2010, οι οποίοι ήταν οι εξής :


- Ο Κων/νος Ηλίας της ΑΓΕ Βοιωτίας που κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στον Ακοντισμό στους Πανελλήνιους Αγώνες Εφήβων με 69.79 μ.

Επίσης ήταν 5ος στους Πανελλήνιους Παίδων με 57,71 μ.








- Η Αθανασία Πεππέ του ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδος που κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 300μ εμπόδια στους Πανελλήνιους Παγκορασίδων Α' με επίδοση 47.11 .

Επίσης κατέκτησε και το χάλκινο μετάλλιο τρέχοντας με την Ομάδα του ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδος στην σκυταλοδρομία 4Χ400 στους Πανελλήνιους Κορασίδων.

Β' ΦΑΣΗ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

Στα πλαίσια της Β' Φάσης των Διασυλλογικών Αγώνων Στίβου στην κατηγορία Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β' (ηλικίας 12-13 ετών), διοργανώθηκε Ημερίδα, στις 19 Ιουνίου 2010, στην Θήβα, με την συμμετοχή των Συλλόγων, Πινδάρου Θηβών, Ευβοικού και ΑΓΕ Βοιωτίας.

Απο όλους τους μέχρι την 31-7-2010 διεξαχθέντες Αγώνες αυτής της κατηγορίας οι Σύλλογοι της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας - Εύβοιας, οι οποίοι έχουν βαθμολογηθεί είναι οι παρακάτω :

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ.......10 βαθμοί
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ......................10 βαθμοί
ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ.............10 βαθμοί
ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ........................5 βαθμοί

Υπενθυμίζουμε, στους υπόλοιπους Συλλόγους, οι οποίοι θέλουν να βαθμολογηθούν, ότι η τελευταία ημερομηνία για να διοργανώσουν Αγώνες στην κατηγορία Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β' είναι η 20η Σεπτεμβρίου 2010.

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ GRAND-PRIX - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

ΑΝΔΡΕΣ

100μ
ΣΤΕΡΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ
ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Μ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΤΟΜΠΟΣ ΝΑΖΑΡ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΜΥΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.
ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ.
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ.
ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

200μ
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
ΛΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Μ. ΚΡΗΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΟΚ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.
ΜΑΡΙΑΜ ΕΛ ΓΚΑΜΠΡΙ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.

400μ
ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΩΝΤΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ
ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ.
ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

800μ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3000μ
ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

110μ εμπόδια
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ.
ΘΕΟΦΑΝΟΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.

ΜΗΚΟΣ
ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΑΡΣΑΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΑΡ
ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΥΨΟΣ
ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΜΙΛΛΟΝΑΙ ΠΑΟΚ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΞΕΝΟΦΟΝΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ
ΑΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΒΙΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ
ΒΕΡΤΟΥΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΥΠΡΟΣ
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΗΤΑ ΣΟΦΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΙΝΤΗ ΗΡΩ ΠΑΟΚ
ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.
ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΑΟΚ

200μ
ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΥΠΡΟΣ
ΠΙΝΤΗ ΗΡΩ ΠΑΟΚ
ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.

400μ
ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
ΓΚΑΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.
ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

400μ εμπόδια
ΧΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΑΡ
ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΑΡ
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΜΗΚΟΣ
ΠΙΛΑΛΑ ΑΛΙΚΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΧΑΙΔΩ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΓ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ.
ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΣΕΣΙΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΙΛΑΛΑ ΑΛΙΚΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΑΝΔΡΙΝΙΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΕΚ

ΣΦΑΙΡΑ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΚΑΠΠΑ ΦΛΩΕΡΝΤΙΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΔΙΣΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΔΩΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ
ΠΑΝΙΔΗ ΙΟΛΗ ΑΕΚ
ΑΝΘΡΩΠΑΚΗ ΘΕΑΝΩ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΙΟΛΑΚΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΑΡ