Τρίτη, 27 Δεκεμβρίου 2011

ΟΙ 10 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΤΙΒΟ ΤΟ 2011

60 μ.
8.2 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΟΡΦΩ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.4 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 99 ΕΡΜΗΣ 2 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
8.4 ΜΑΣΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
8.4 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.6 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
8.7 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΑΚΟΛ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.8 ΚΟΤΤΗ ΗΡΩ 99 ΕΡΜΗΣ 4 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
8.8 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.8 ΑΛΑΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.9 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΕΡΜΗΣ 5 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
8.9 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

80 μ.
10.89 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 96 ΕΡΜΗΣ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.36 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΑΚΟΛ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.76 ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 97 ΑΚΟΛ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.87 ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 97 ΑΚΟΛ 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
12.12 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
12.19 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
12.40 ΡΟΖΑΚΕΑ ΙΛΙΑΔΑ 98 ΑΚΟΛ 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
12.49 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΕΡΗ ΚΩΝ / ΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 8 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
12.62 ΤΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 9 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

100 μ.
12.70 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 82 ΕΡΜΗΣ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
13.07 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 92 ΕΡΜΗΣ 4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5
13.2 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
13.4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 96 ΕΡΜΗΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
13.8 ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
13.8 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
14.3 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝ / ΝΑ 94 ΑΓΕΒ 11 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
14.9 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 15 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
14.9 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 15 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
15.1 ΠΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘ 96 ΑΡΤΑΚΗ 18 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

150 μ.
19.8 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20.0 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20.27 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
20.42 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
20.72 ΔΟΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 20πρ ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 17-7
20.83 ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
20.8 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΑΝΝΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20.9 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21.4 ΑΛΑΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21.7 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΕΡΟΝΥΜΗ ΕΡΜΗΣ 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1

200 μ.
24.83 ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 83 ΕΡΜΗΣ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
25.43 ΓΚΑΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΕΡΜΗΣ 3 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
26.38 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 92 ΕΡΜΗΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
27.85 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
30.35 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΕΛΙΝΑ 96 ΕΡΜΗΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
31.71 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΕΡΜΗΣ 13 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
34.10 ΚΑΡΔΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 14 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

300 μ.
42.51 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
43.51 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
44.01 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡ 96 ΑΚΟΛ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
45.79 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
46.53 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΕΛΙΝΑ 96 ΕΡΜΗΣ 4 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
46.93 ΔΟΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 6 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
47.05 ΒΡΑΙΜΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 7 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
48.31 ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
49.09 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
49.78 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΕΡΜΗΣ 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4


400 μ.
55.25 ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 83 ΕΡΜΗΣ 3 ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 29-7
56.94 ΓΚΑΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΕΡΜΗΣ 6 ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 29-7
58.37 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 82 ΕΡΜΗΣ 5 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
59.32 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
59.74 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 13πρ ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 29-7
60.13 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 6 ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 18-6
60.52 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 92 ΕΡΜΗΣ 9πρ ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 09-7
62.53 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 26πρ ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 29-7
64.09 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝ 96 ΑΚΟΛ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
66.57 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 93 ΝΕΑΠΟΛΗ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6

600 μ.
1.35.52 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 16-7
1.39.56 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΝΤ ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4
1.44.62 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
1,51.24 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΕΛΙΝΑ 96 ΕΡΜΗΣ 5 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
1.51.30 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΠΕΝΤ ΠΑΝΕΛ ΣΥΝΘ ΟΑΚΑ 02-7
1.52.67 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΠΑΛΛΗΝΗ 21-5
1.56.0 ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΜΗΣ 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
2.01.0 ΠΙΠΕΡΟΠΟΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
2.04.0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 3 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
2.04.5 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4

800 μ.
2.20.17 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
2.24.37 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
2.31.99 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
2.36.69 ΚΑΤΣΙΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΑΚΟΛ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
2.40.41 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 93 ΝΕΑΠΟΛΗ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
2.43.71 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 92 ΝΕΑΠΟΛΗ 9 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6

1 000 μ.
3.30.1 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
3.31.5 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
3.38.6 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
3.42.08 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
3.45.31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
3.47.05 ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
3.47.22 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
3.53.2 ΤΖΕΛΟ ΑΘΗΝΑ 99 ΑΚΟΛ 3 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
3.56.4 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 99 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
4.02.5 ΤΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΑΚΟΛ 5 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4

5 000 μ.
19.28.58 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 90 ΝΕΑΠΟΛΗ 17 ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 30-7

10 000 μ.
41.59.86 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 90 ΝΕΑΠΟΛΗ 8 ΠΑΝΕΛ ΝΕΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 14-5

60 εμπ ΠΚΒ
10.4 ΣΟΙΛΕΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
10.5 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
11.9 ΚΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
12.1 ΚΩΤΗ ΗΡΩ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
12.2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ / ΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
12.6 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΕΡΗ ΚΩΝ / ΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
14.0 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
15.4 ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
16.0 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΗ 98 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

80 εμπ ΠΚΑ
12.88 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 13πρ ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 17-7
13.43 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΠΕΝΤ ΠΑΝΕΛ ΣΥΝΘ ΟΑΚΑ 02-7

100 εμπ Κορασίδων
16.07 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
17.2 ΝΤΕΛΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

100 εμπ Γυναικών
15.17 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
16.52 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6

300 εμπ ΠΚΑ
53.13 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
55.46 ΠΛΕΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
60.87 ΛΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

400 εμπ Κορασίδων
71.17 ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 10 ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 19-6

400 εμπ Γυναικών
60.09 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 82 ΕΡΜΗΣ 1 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΠΑΛΛΗΝΗ 21-5
63.18 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
66.06 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 13πρ ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 30-7
68.59 ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6

2000 βάδην
14.56.5 ΠΑΧΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
14.57.1 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
16.01.0 ΜΑΛΑΙ ΙΓΚΡΙΝΤ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
18.07.7 ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΑΚΟΛ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

3000 βάδην
25.52.97 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Μαραθώνιος
4.04.38 ΜΙΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 66 ΑΡΤΑΚΗ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΜΑΡ ΑΘΗΝΩΝ 13-11
4.37.06 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 59 Σ.Δ.Υ.ΘΗΒΑΣ « « «
4.38.08 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ 71 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ « « «
6.58.07 ΡΕΤΣΙΝΗ ΑΝΝΑ 75 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ « « «

Μήκος
5.52 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
5.35 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΟΡΦΩ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
5.25 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ 1 ΜΠΙΖΑΝΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 11-6
5.15 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΠΑΛΛΗΝΗ 21-5
5.13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 96 ΕΡΜΗΣ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
5.09 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
4.95 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
4.91 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΝΤ ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4
4.90 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΡΙΨ ΤΡΙΠΟΛΗ 14-5
4.86 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

Τριπλούν
12.43 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 92 ΕΡΜΗΣ 1 ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 09-7
11.20 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
10.80 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5
10.76 ΝΤΕΛΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
10.53 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
10.30 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
10.08 ΠΕΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
10.00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ / ΝΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
9.36 ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
9.16 ΠΑΛΟΓΟΥ ΚΩΝ / ΝΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

ύψος
1.61 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
1.56 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.55 ΝΑΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΠΑΝΕΥΒ 3 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΜΑ 29-5
1.53 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 90 ΑΓΕΒ 1 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
1.50 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.46 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΝΤ ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4
1.45 ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΝ / ΝΑ 96 ΑΓΕΒ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
1.40 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΝΤ ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4
1.36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.36 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Επί κοντώ
3.35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

σφαίρα ( 3 χγρ )
11.11 ΛΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΠΑΝΕΥΒ. 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
10.50 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΦΠΣΧ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
10.32 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
9.82 ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
9.15 ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
8.75 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΠΕΝΤ ΠΑΝΕΛ ΣΥΝΘ ΟΑΚΑ 02-7
8.56 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
8.13 ΔΕΔΕ ΑΡΙΑΔΝΗ 96 ΑΓΕΒ 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
8.06 ΜΠΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤ 97 ΤΡΙΤΩΝ 3 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
7.72 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Σφαίρα ( 4 χγρ )
11.80 ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 83 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
10.02 ΛΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΠΑΝΕΥΒ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
8.34 ΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
8.05 ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
7.92 ΚΑΚΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
7.27 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ / ΝΑ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

Δίσκος ( 1 χγρ )
35.44 ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
33.78 ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 83 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
32.79 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 90 ΠΑΝΕΥΒ 9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΕΔΕΣΣΑ 25-5
30.53 ΡΟΥΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
30.03 ΚΑΚΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
29.75 ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
27.97 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
26.39 ΛΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΠΑΝΕΥΒ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
24.66 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΦΠΣΧ 4 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
24.60 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Ακόντιο ( 600 γρ )
31.80 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
24.15 ΤΣΙΩΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 97 ΑΓΕΒ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
23.77 ΔΕΔΕ ΑΣΠΑΣΙΑ 95 ΑΓΕΒ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
23.20 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΝΤ ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4
22.51 ΡΟΥΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
22.44 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΝΤ ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4
20.41 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΠΕΝΤ ΠΑΝΕΛ ΣΥΝΘ ΟΑΚΑ 02-7
18.29 ΛΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 94 ΠΑΝΕΥΒ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

σφύρα ( 3 χγρ )
36.24 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
20.34 ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 96 ΑΡΤΑΚΗ 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Μπαλάκι ( 200 γρμ )
45.00 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
37.00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
36.82 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
36.55 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΕΡΗ ΚΩΝ / ΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
35.10 ΤΑΓΚΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 98 ΦΠΣΧ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
34.80 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
34.70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
32.20 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
31.70 ΚΑΛΙΑΜΠΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΦΠΣΧ
30.70 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Σκυταλοδρομία 4Χ80
41.41 ΕΥΒΟΙΚΟΣ (ΜΠΙΜΠΙΚΑ-ΜΙΧΑΗΛ-ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ-ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ) 6 ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 16-7
41.89 ΕΥΒΟΙΚΟΣ (ΤΣΟΚΑΝΗ-ΤΣΟΚΑΝΗ-ΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΑΦΑΚΗ) 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
43.3 ΕΥΒΟΙΚΟΣ (ΚΟΥΝΗ-ΑΛΑΦΑΚΗ-ΤΣΟΚΑΝΗ-ΤΣΟΚΑΝΗ) 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
43.89 ΑΚΟΛ (ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ-ΠΑΛΑΜΙΔΑ-ΜΙΧΑΗΛ-ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ) 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
45.6 ΕΡΜΗΣ (ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΑΒΕΛΑ-ΚΟΤΤΗ-ΜΑΝΔΗΝΟΥ) 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
46.15 ΑΓΕΒ (ΔΕΔΕ-ΚΡΕΜΜΥΔΑ-ΚΟΛΟΒΟΥ-ΞΥΔΩΝΑ) 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
46.4 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΑΝΤΩΝΑΚΗ-ΚΙΟΥΡΗ-ΤΟΓΚΟΥ-ΚΡΙΝΗ) 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
46.7 ΕΡΜΗΣ (ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ-ΚΟΤΗ-ΤΖΑΒΕΛΛΑ-ΜΑΝΔΙΝΟΥ) 3 Β’ ΦΑΣΗ ΠΚΒ ΘΗΒΑ 09-4
47.9 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΓΑΛΙΑΝΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΡΤΣΙΤΑ-ΤΟΓΚΟΥ) 2 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
48.0 ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΑΝΔΡΕΟΥ-ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΣΟΥΛΙΩΤΗ) 3 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1

Σκυταλοδρομία 4Χ100
52.72 ΕΥΒΟΙΚΟΣ (ΜΠΙΜΠΙΚΑ-ΜΙΧΑΗΛ-ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ-ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ) 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

Σκυταλοδρομία 4Χ300
3.01.01 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ-ΔΟΞΑΚΗ-ΒΡΑΙΜΑΚΗ-ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ) 7 ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΥΤΙΚΑΛΑ 17-7
3.14.09 ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΛΟΥΚΟΥ-ΛΑΖΑΡΙΔΗ-ΚΡΕΜΜΥΔΑ-ΣΙΔΕΡΗ) 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Σκυταλοδρομία 4Χ400
3.49.68 ΕΡΜΗΣ (ΤΣΑΓΑΝΟΥ-ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΡΑΝΗ-ΣΥΡΟΥ) 1 ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 30-7
4.03.26 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ-ΦΡΑΤΖΗ) 7 ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 30-7
4.07.49 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΠΕΠΠΕ-ΦΡΑΤΖΗ) 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
4.12.58 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΕΠΕ-ΒΡΑΙΜΑΚΗ-ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ) 9 ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 19-6
4.13.50 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΔΕΔΕ-ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ) 5 ΠΑΝΕΛ ΝΕΩΝ ΘΗΒΑ 29-6
4.13.99 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΔΕΔΕ-ΠΕΠΠΕ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 7 ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 10-7
4.28.18 ΑΚΟΛ (ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΣΙΦΑ-ΜΙΧΑΗΛ-ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ) 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

Τρίαθλο ( 60 – μήκος – σφαίρα )
51 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΟΡΦΩ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
42 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
39 ΑΛΑΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΠΕΤΣΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
26 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΥΡΕΛΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
22 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
16 ΜΑΣΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
14 ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
9 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ 10 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 – μήκος – μπαλάκι )
59 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
35 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
34 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΕΡΜΗΣ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΑΚΟΛ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΚΩΤΗ ΗΡΩ 99 ΕΡΜΗΣ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΤΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 6 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
27 ΝΑΣΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΠΑΝΕΥΒ 7 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
27 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΑΚΟΛ 8 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
25 ΡΟΖΑΚΕΑ ΗΛΙΑΔΑ 98 ΑΚΟΛ 9 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
24 ΡΗΓΑ ΚΥΠΑΡΙΣΙΑ-ΕΥ 98 ΦΠΣΧ 10 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 – ύψος – σφαίρα )
30 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΦΠΣΧ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 – ύψος – μπαλάκι )
19 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΓΕΒ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
19 ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 98 ΑΓΕΒ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
18 ΚΟΥΤΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΑΓΕΒ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
13 ΤΣΙΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 99 ΑΓΕΒ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 150 – μήκος – σφαίρα )
38 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
37 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 99 ΕΡΜΗΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
31 ΝΑΣΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΠΑΝΕΥΒ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
30 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΑΚΟΛ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
30 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΦΠΣΧ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
28 ΤΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 6 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΕΡΜΗΣ 7 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΚΗΡΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΠΑΝΕΥΒ 8 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 98 ΑΡΤΑΚΗ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΜΑΛΑΙ ΙΓΚΡΙΝΤ 98 ΤΡΙΤΩΝ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 99 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΤΖΕΛΟ ΑΘΗΝΑ 99 ΑΚΟΛ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΒΑΣΙΑ 98 ΑΚΟΛ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 150 – μήκος – μπαλάκι )
51 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
38 ΑΛΑΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
36 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
29 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΓΕΒ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
25 ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
22 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΗ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΑΚΡΙΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛ-ΜΑΡΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
16 ΛΙΑΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 99 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
14 ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 150 – ύψος – σφαίρα )
35 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 150 – ύψος – μπαλάκι )
56 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 98 ΑΓΕΒ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
35 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
26 ΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 99 ΑΓΕΒ 5 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
15 ΤΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΑΚΟΛ 7 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
15 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΤΡΙΤΩΝ 7 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
13 ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 1000 – μήκος – σφαίρα )
46 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΕΡΜΗΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 1000 – μήκος – μπαλάκι )
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
36 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
24 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
21 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
11 ΤΖΕΛΟ ΑΘΗΝΑ 99 ΑΚΟΛ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 6 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 1000 – ύψος – σφαίρα )
36 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
25 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 1000 – ύψος – μπαλάκι )
35 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΕΡΜΗΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
13 ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΟΖΑ 98 ΤΡΙΤΩΝ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
13 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 60 εμπ – μήκος – σφαίρα )
48 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΚΩΤΗ ΗΡΩ 99 ΕΡΜΗΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 60 εμπ – μήκος – μπαλάκι )
46 ΣΟΙΛΕΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
35 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΕΡΗ ΚΩΝ / ΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
34 ΚΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
33 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ / ΝΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
20 ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 εμπ – ύψος – σφαίρα )
25 ΚΡΙΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 60 εμπ – ύψος – μπαλάκι )
46 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
28 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
22 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΗ 98 ΕΡΜΗΣ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 2000 βάδην – μήκος – σφαίρα )
11 ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΑΚΟΛ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 2000 βάδην – μήκος – μπαλάκι )
19 ΠΑΧΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
15 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΡΤΑΚΗ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
14 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 98 ΑΡΤΑΚΗ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
12 ΜΑΛΑΙ ΙΓΚΡΙΝΤ 98 ΤΡΙΤΩΝ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τέτραθλο ΠΚΑ ( 80 εμπ – μήκος – ύψος - σφαίρα )
3028 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4

Τέτραθλο ΠΚΑ ( 80 εμπ – μήκος – ύψος - σφαίρα )
2223 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 22 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4

Πένταθλο ΠΚΑ ( 80 εμπ – μήκος – σφαίρα – ακόντιο - 600 )
3151 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8 ΠΑΝΕΛ ΣΥΝΘ ΟΑΚΑ 02-7

Πένταθλο Κορασίδων ( 100 εμπ – ύψος – μήκος – ακόντιο - 600 )
2113 ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 94 ΝΕΑΠΟΛΗ 10 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4

Πένταθλο Γυναικών ( 100 εμπ – ύψος – μήκος – ακόντιο - 600 )
3056 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 19-4

ΟΙ 10 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΤΙΒΟ ΤΟ 2011

60 μ.
8.3 ΚΟΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ 98 ΑΚΟΛ 1 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓ. ΛΙΒΑΔΕΙΑ 03-4
8.4 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΚΟΛ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.4 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.4 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.5 ΛΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
8.6 ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΡΜΗΣ 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
8.6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.6 ΝΤΕΜΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 98 ΤΡΙΤΩΝ 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
8.7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 98 ΑΚΟΛ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.8 ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ. 3 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
8.8 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4

80 μ.
9.91 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 97 ΑΚΟΛ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
10.11 ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
10.41 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 96 ΑΡΤΑΚΗ 6 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5
10.49 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΡΜΗΣ 9 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
10.69 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΕΡΜΗΣ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
10.76 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
10.96 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.00 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
11.02 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΚΟΛ 8 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.22 ΒΕΡΑΣ ΑΥΓΕΡΗΣ-ΦΙΛ 97 ΤΡΙΤΩΝ 9 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

100 μ.
11.10 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5 ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 18-6
11.50 ΣΑΣΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 86 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
11.54 ΖΩΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΠΑΛΛΗΝΗ 21-5
11.57 ΜΥΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΚΟΛ 3σ ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
11.58 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4σ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
11.5 ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
11.91 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7σ ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 18-6
11.97 ΤΣΕΛΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 90 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 22 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΠΑΛΛΗΝΗ 21-5
11.8 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
12.0 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 94 ΠΑΝΕΥΒ 11 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

150 μ.
17.61 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 97 ΑΚΟΛ 4πρ ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 17-7
19.75 ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΤΡΙΤΩΝ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
19.6 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
19.8 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
20.2 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΚΟΛ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20.70 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ. 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
20.80 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 8 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
20.7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21.2 ΛΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21.2 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

200 μ.
22.21 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
22.37 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
22.60 ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3σ ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 10-7
22.65 ΣΑΣΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 86 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
23.49 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
23.66 ΤΖΕΛΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 90 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 14 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
24.25 ΦΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 18 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
24.73 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
24.76 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
24.89 ΖΩΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

300 μ.
46.22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΚΟΛ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
46.66 ΤΖΙΦΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 96 ΑΕΤΟΙ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

400 μ.
48.83 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 18-6
50.74 ΣΑΣΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 86 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 27πρ ΠΑΝΕΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 29-7
51.64 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 87 ΑΚΟΛ 3 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
52.49 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 91 ΑΚΟΛ 10 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
53.02 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
55.91 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 15 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
56.51 ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 85 ΝΕΑΠΟΛΗ 17 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
59.12 ΦΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

600 μ.
1.29.17 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 96 ΑΚΟΛ 1 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5
1.43.49 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 16πρ ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 16-7
1.53.0 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98 ΠΑΝΕΥΒ. 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
1.56.0 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΗΣ ΕΡΜΗΣ 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
1.59.86 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΠΑΝΕΥΒ. 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
2.01.0 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
2.02.21 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
2.05.2 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΚΟΛ 1 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓ. ΛΙΒΑΔΕΙΑ 03-4
2.09.9 ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΚΟΛ 2 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓ. ΛΙΒΑΔΕΙΑ 03-4
2.16.3 ΣΕΙΤΑΙ ΑΡΜΑΝΤΟ 98 ΤΡΙΤΩΝ 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4

800 μ.
1.58.83 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
2.07.16 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
2.08.77 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΡΤΑΚΗ 9 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
2.09.11 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
2.14.76 ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 95 ΑΡΤΑΚΗ 10 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
2.27.39 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

1000 μ.
2.34.22 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 96 ΑΚΟΛ 2 ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 16-7
3.09.9 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΑΚΟΛ 1 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓ. ΛΙΒΑΔΕΙΑ 03-4
3.15.25 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
3.17.9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΚΟΛ 2 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΓ. ΛΙΒΑΔΕΙΑ 03-4
3.20.01 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
3.26.7 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
3.34.6 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98 ΠΑΝΕΥΒ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
3.39.75 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ 10 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
4.03.3 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
4.06.3 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

1500 μ.
4.22.46 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 96 ΑΚΟΛ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
4.23.69 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
4.24.34 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΡΤΑΚΗ 3 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
4.24.65 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
4.54.67 ΧΑΣΑΝΛΑΡΙ ΕΡΙΟΝ 95 ΑΡΤΑΚΗ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
5.28.74 ΣΙΝΓΚ ΑΜΑΝΤΙΠ 94 ΕΡΜΗΣ 10 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

3000 μ.
8.49.56 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84 ΑΓΕΒ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
9.24.02 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΤΡΙΤΩΝ 7 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
10.58.01 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 12 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
11.35.77 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

5 000 μ.
16.07.95 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΤΡΙΤΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 10-7
17.41.18 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 87 ΑΚΟΛ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6

60 εμπ ΠΠΒ
10.3 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
11.1 ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
11.6 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
11.8 ΝΤΕΜΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
11.9 ΤΣΙΑΡΒΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
12.1 ΣΑΝΤΙΚΑΙ ΝΤΙΜΙΤΡΙ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
12.5 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
13.1 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
14.7 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
19.9 ΣΑΝΤΙΚΑΙ ΝΤΙΜΙΤΡΙ 98 ΦΠΣΧ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

100 εμπ ΠΠΑ
21.61 ΣΕΒΑΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΤΡΙΤΩΝ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

110 εμπ Παίδων
17.41 ΑΣΤΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5 ΙΩΝΙΚΑ Ν. ΙΩΝΙΑ 28-5

110 εμπ Ανδρών
15.91 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 74 ΕΡΜΗΣ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6

300 εμπ ΠΠΑ
44.39 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΕΡΜΗΣ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
48.98 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
50.24 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

400 εμπ Παίδων
58.23 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

400 εμπ Ανδρών
55.76 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΗΣ 6 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6

2000 στηπλ Παίδων
7.01.01 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΑΡΤΑΚΗ 5 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5
7.24.88 ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 95 ΑΡΤΑΚΗ 8 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5

3000 στηπλ Ανδρών
9.22.63 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84 ΑΓΕΒ 1 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
10.08.19 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΤΡΙΤΩΝ 7 ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 09-7

5000 βάδην
38.23.73 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 96 ΦΠΣΧ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Μαραθώνιος
3.02.26 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 76 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΜΑΡ ΑΘΗΝΩΝ 13-11
3.17.51 ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 64 Σ.Δ.Υ.ΘΗΒΑΣ « « «
3.24.56 ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 70 Σ.Δ.Υ.ΘΗΒΑΣ « « «
3.25.01 ΜΠΑΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 67 Σ.Δ.Υ. ΘΗΒΑΣ « « «
3.25.22 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 67 Σ.Δ.Υ.ΘΗΒΑΣ « « «
3.27.11 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 86 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ « « «
3.28.08 ΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 81 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ « « «
3.29.39 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 80 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ « « «
3.31.06 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 62 Σ.Δ.Υ.ΘΗΒΑΣ « « «
3.31.22 ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 65 Δ.Δ.Υ.ΘΗΒΑΣ « « «

Μήκος
7.09 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 80 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
6.23 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 94 ΠΑΝΕΥΒ 3 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5
5.55 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
5.49 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΕΡΜΗΣ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
5.28 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΑΓΕΒ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
5.23 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΠΑΝΕΥΒ 9 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 29-5
5.21 ΧΥΣΑ ΣΚΕΙΝΤΙ 96 ΑΡΤΑΚΗ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
4.98 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
4.98 ΧΥΣΙ ΝΤΟΝΑΛΝΤ 96 ΑΡΤΑΚΗ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
4.95 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4

ύψος
1.85 ΤΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9πρ ΠΑΝΕΛΛ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 18-6
1.70 ΧΥΣΑ ΣΚΕΙΝΤΙ 96 ΑΡΤΑΚΗ 6 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΘΗΒΑ 29-6
1.57 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΕΡΜΗΣ ΤΕΤΡ ΔΙΑΣ ΠΟΛΥΑΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4
1.55 ΚΩΝΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 97 ΑΓΕΒ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
1.50 ΧΥΣΙ ΑΝΤΩΝΗΣ 96 ΑΡΤΑΚΗ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
1.48 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.38 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΑΚΟΛ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.38 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.30 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
1.30 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τριπλούν
16.09 ΓΕΩΡΓΙΟΥ (άνεμος ;) ΣΤΑΥΡΟΣ 80 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
16.02 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 80 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 ΕΥΡΩΠ ΚΥΠ ΣΜΥΡΝΗ 19-6
12.43 ΤΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
11.81 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
11.70 ΧΥΣΑ ΣΚΕΙΝΤΙ 96 ΑΡΤΑΚΗ 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

σφαίρα ( 3 χγρ )
11.00 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
10.20 ΣΑΝΤΙΚΑΙ ΝΤΙΜΙΤΡΙ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
9.30 ΛΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
9.05 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΑΓΕΒ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
9.00 ΣΟΥΛΑΙ ΜΑΡΙΟ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
8.90 ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΕΝΕΥΒ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
8.40 ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ. ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
8.30 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8.12 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΦΠΣΧ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
7.70 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΚΟΛ ΤΡ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

σφαίρα ( 4 χγρ )
16.00 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
12.06 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.78 ΞΥΔΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 2 ΜΠΙΖΑΝΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 11-6
11.35 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΑΡΤΑΚΗ 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
11.22 ΞΥΔΩΝΑΣ Θ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
10.40 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΕΤΟΙ 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
9.52 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΓΕΒ 8 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
9.25 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΑΕΤΟΙ 9 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
9.11 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 96 ΑΡΤΑΚΗ 10 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
8.04 ΣΤΑΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 97 ΑΕΤΟΙ 11 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4


σφαίρα ( 5 χγρ )
14.41 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
13.54 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
13.53 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
13.44 ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
12.33 ΤΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
11.26 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΠΑΝΕΥΒ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
7.99 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 95 ΠΑΝΕΥΒ 11 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

σφαίρα ( 7,25 χγρ )
10.52 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΓΕΒ 10 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6

Δίσκος ( 1 χγρ )
52.75 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 ΠΑΝ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 17-7
45.06 ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
42.88 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
39.00 ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
32.03 ΞΥΔΩΝΑΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
30.40 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝ / ΝΟΣ 97 ΑΕΤΟΙ 6 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
26.70 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΓΕΒ 7 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
22.38 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
18.57 ΞΥΔΩΝΑΣ Θ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 11 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Δίσκος ( 1,5 χγρ )
48.58 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
46.77 ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
43.18 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
40.85 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
38,52 ΤΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 5 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
29.85 ΚΟΥΜΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
24.88 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
24.74 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΠΑΝΕΥΒ 12 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

Δίσκος ( 1,75 χγρ )
46.58 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΓΕΒ 4 ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 10-7
41.20 ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9πρ ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 10-7
40.28 ΣΙΑΡΑΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 13πρ ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 10-7

Δίσκος ( 2 χγρ )
44.43 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΓΕΒ 3 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΡΙΨ ΤΡΙΠΟΛΗ 14-5
36.80 ΣΑΡΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ 4 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6

Ακόντιο ( 600 γραμ. )
51.56 ΞΥΔΩΝΑΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 1 ΜΠΙΖΑΝΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 11-6
46.35 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
38.31 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΕΡΜΗΣ 2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
32.31 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΠΑΝΕΥΒ. 3 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
26.57 ΜΑΜΤΖΑΔΕΡΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 96 ΑΡΤΑΚΗ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Ακόντιο ( 700 γραμ. )
49.62 ΞΥΔΩΝΑΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕΒ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
48.22 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 94 ΤΡΙΤΩΝ 2 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
47.70 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 94 ΑΓΕΒ 3 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6
44.92 ΚΟΥΜΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
39.61 ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 6 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
39.28 ΧΕΜΠΕΓΙΑ ΑΛΜΠΑΝ 95 ΦΠΣΧ 7 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
39.18 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4
29.71 ΧΕΜΠΕΓΙΑ ΡΙΝΤΟΥΕΛΤ 95 ΦΠΣΧ 9 ΔΙΑΣΥΛΛ Π-Κ ΑΘΗΝΑ 02-4

Ακόντιο ( 800 γραμ. )
81.12 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΕΒ 2 ΠΑΠΑΦΛΕΣΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 04-6
56.23 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 93 ΑΓΕΒ 1 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
49.31 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 94 ΑΓΕΒ 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6
39.61 ΜΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 93 ΑΓΕΒ 5 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 25-6

σφύρα ( 4 χγρ )
33.72 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΑΡΤΑΚΗ 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

σφύρα ( 5 χγρ )
51.50 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 94 ΤΡΙΤΩΝ 1 Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 05-6

Μπαλάκι ( 200 γρμ )
53.45 ΤΣΙΑΡΒΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
51.01 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΓΕΒ 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
48.70 ΙΣΜΑΗΛ ΑΛΗ 98 ΑΡΤΑΚΗ 1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
47.80 ΣΟΥΛΑΙ ΜΑΡΙΟ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
46.25 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΜΗΣ 3 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
46.10 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
45.60 ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ 2 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 09-4
42.25 ΙΣΜΑΗΛ ΑΛΗ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
42.10 ΠΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
41.90 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ ΤΡ Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3


Σκυταλοδρομία 4Χ80
41.10 ΕΥΒΟΙΚΟΣ (ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ-ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ-ΚΟΥΒΑΡΑΣ-ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ)2 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
41.94 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ)3 Δ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚ. 16-4
43.05 ΑΡΤΑΚΗ (ΜΑΜΤΖΑΔΕΡΙΑΣ-ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΙΤΖΟΣ-ΧΥΣΙ) 4 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
43.44 ΑΓΕΒ (ΞΥΔΩΝΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΠΑΝΟΥΣΗΣ-ΞΥΔΩΝΑΣ) 5 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4
45.1 ΕΥΒΟΙΚΟΣ (ΒΑΛΚΑΝΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ-ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ)1 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
46.4 ΝΕΑΠΟΛΗ (ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ-ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ-ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ)2 Β’ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
46.5 ΑΚΟΛ (ΕΥΤΑΞΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΗΣ-ΚΑΡΚΑΝΑΣ) 3 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4
47.0 ΕΡΜΗΣ (ΛΙΑΠΗΣ-ΤΖΑΒΕΛΑΣ-ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ-ΚΟΥΜΟΥΤΣΗΣ) 1 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
47.4 ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΒΛΑΧΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ-ΜΠΕΚΡΗΣ-ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ) 2 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 21-1
48.1 ΕΡΜΗΣ (ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΤΖΑΒΕΛΑΣ-ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ-ΚΟΥΜΟΥΤΣΗΣ) 4 Β’ ΦΑΣΗ ΠΠΒ ΘΗΒΑ 09-4

Σκυταλοδρομία 4Χ100
43.26 ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΚΡΕΜΥΔΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΖΩΓΑΝΑΣ-ΦΡΑΓΚΟΣ) 2 ΠΑΝΕΛΛ Ε-Ν ΛΑΡΙΣΑ 09-7
43.29 ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΚΡΕΜΥΔΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΣΑΣΛΗΣ-ΦΡΑΓΚΟΣ) 3 ΔΙΑΣΥΛΛ Α-Γ Ο.Α.Κ.Α. 24-6
43.97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΚΡΕΜΥΔΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΦΟΥΚΑΣ-ΦΡΑΓΚΟΣ) 8 ΠΑΝΕΛ ΝΕΩΝ ΘΗΒΑ 29-6

Σκυταλοδρομία 4Χ300
2.52.89 ΑΚΟΛ (ΜΙΓΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ) 1 ΔΙΑΣ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 16-4

Τρίαθλο ( 60 – μήκος – σφαίρα )
29 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
24 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 98 ΑΓΕΒ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
10 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
9 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΑΓΕΒ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 – μήκος – μπαλάκι )
34 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΚΟΛ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
33 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
31 ΛΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
29 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 98 ΑΚΟΛ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΣΟΥΛΑΙ ΜΑΡΙΟ 98 ΤΡΙΤΩΝ 6 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
27 ΝΤΕΜΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 98 ΤΡΙΤΩΝ 7 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
26 ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
26 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
26 ΙΣΜΑΗΛ ΑΛΗ 98 ΑΡΤΑΚΗ 10 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 – ύψος – μπαλάκι )
17 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 99 ΑΓΕΒ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
8 ΜΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 99 ΑΓΕΒ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
Τρίαθλο ( 150 – μήκος – σφαίρα )
28 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΚΟΛ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
27 ΛΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
26 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΚΟΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 98 ΑΚΟΛ 5 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ 5 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΣΟΥΛΑΙ ΜΑΡΙΟ 98 ΤΡΙΤΩΝ 5 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
17 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ 8 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
15 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98 ΠΑΝΕΥΒ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
14 ΚΑΛΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ 10 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
14 ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΠΑΝΕΥΒ 10 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 150 – μήκος – μπαλάκι )
36 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
23 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21 ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
16 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 98 ΠΑΝΕΥΒ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
13 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 6 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
12 ΠΕΛΩΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 98 ΑΓΕΒ 7 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
11 ΤΣΙΑΡΒΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 8 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
10 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΑΓΕΒ 9 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
9 ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
9 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 150 – ύψος – σφαίρα )
22 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 99 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
0 ΜΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 99 ΑΓΕΒ Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 150 – ύψος – μπαλάκι )
31 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
29 ΑΛΗ ΙΣΜΑΗΛ 98 ΑΡΤΑΚΗ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
28 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 98 ΑΓΕΒ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
20 ΚΑΡΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 99 ΑΚΟΛ 4 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
19 ΠΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ 6 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
10 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ 7 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 1000 – μήκος – σφαίρα )
12 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 98 ΑΚΟΛ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 1000 – μήκος – μπαλάκι )
32 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
32 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
29 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΑΚΟΛ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
24 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
24 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ 5 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
21 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΕΡΜΗΣ 6 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
21 ΠΑΣΤΗΡΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ 98 ΑΡΤΑΚΗ 7 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
21 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98 ΠΑΝΕΥΒ 8 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
15 ΣΕΙΤΑΙ ΑΡΜΑΝΤΟ 98 ΤΡΙΤΩΝ 9 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 1000 – ύψος – σφαίρα )
25 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΑΚΟΛ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
21 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 1000 – ύψος – μπαλάκι )
17 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 60 εμπ – μήκος – σφαίρα )
25 ΣΑΝΤΙΚΑΙ ΝΤΙΜΙΤΡΙ 98 ΤΡΙΤΩΝ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
22 ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
16 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 98 ΑΓΕΒ 3 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5

Τρίαθλο ( 60 εμπ – μήκος – μπαλάκι )
14 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τρίαθλο ( 60 εμπ – ύψος – μπαλάκι )
37 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
30 ΤΣΙΑΡΒΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ 1 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
28 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ 2 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
27 ΝΤΕΜΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 98 ΤΡΙΤΩΝ 2 Β’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15-5
23 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3
18 ΣΑΝΤΙΚΑΙ ΝΤΙΜΙΤΡΙ 98 ΦΠΣΧ 4 Α’ ΑΓΩΝ ΔΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 20-3

Τέτραθλο ΠΠΑ ( 80 – μήκος – σφαίρα - δίσκος )
2576 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ 3 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4

Τέτραθλο ΠΠΑ ( 80 – μήκος – ύψος - ακόντιο )
2277 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΕΡΜΗΣ 9 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4

Τέτραθλο ΠΠΑ ( 80 – μήκος – σφαίρα - δίσκος )
2211 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ 10 ΔΙΑΣΥΛ ΣΥΝΘ ΛΑΡΙΣΑ 20-4

ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2011

22/01 Στο Δημοτικό Στάδιο Σχηματαρίου «Ευαγ. Δεπάστας», διεξήχθη
Ημερίδα Στίβου, στις κατηγορίες ΠΠΒ – ΠΚΒ.

29/01 Στην 1η Ημερίδα Κλειστού Στίβου, που διοργάνωσε ο ΣΕΓΑΣ την Παιανία, η Σεραφίνα Παναγιώτου, του του Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδος, κατέριψε το ρεκόρ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, στο άλμα επί κοντώ, όλων των κατηγοριών με 3.40 μ.

06/02 Στον τελικό της σειράς των Γύρων των πόλεων, που διεξήχθη στη Φιλοθέη, με την επωνυμία «Κυριακείδια», ο Γιώργος Διαλεκτός της Α.Γ.Ε. Βοιωτίας, τερμάτισε στην 5η θέση.

12/02 Στην 1η Ημερίδα Κλειστού Στίβου, που διοργάνωσε ο ΣΕΓΑΣ την Παιανία, έλαβαν μέρος και αθλητές του Πίνδαρου, του Ερμή και του Ευβοικού.

19-20/2 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Ανδρών – Γυναικών, που διοργάνωσε ο ΣΕΓΑΣ την Παιανία, ο Σταύρος Γεωργίου του Ευβοικού, κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο άλμα τριπλούν, με 16, 19 μ.

27/02 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου, όλων των κατηγοριών, που διοργάνωσε ο ΣΕΓΑΣ στο Μαρκόπουλο, την καλύτερη ομαδική εμφάνιση στην γενική βαθμολογία, πραγματοποίησε ο Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδος.

20/03 Στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδος, η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, διοργάνωσε την Α’ Φάση των Πολυάθλων στις κατηγορίες ΠΠΒ – ΠΚΒ.

03/04 Στο Στάδιο του Πανελληνίου Γ.Σ. στην Αθήνα, διεξήχθησαν οι Διασυλλογικοί Αγώνες της κατηγορίας Παίδων – Κορασίδων μεταξύ των Συλλόγων της Αθήνας και της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, όπου ο Ευβοικός κατέλαβε την 2η θέση στην ομαδική βαθμολογία.

03/04 Στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς, ο Α.Κ.Ο. Λιβαδειάς, διοργάνωσε Ημερίδα Στίβου με την επωνυμία «Ανέστης Αργύρης».

09/04 Στο Δημοτικό Στάδιο Θηβών, διεξήχθησαν Αγώνες Στίβου στα πλαίσια της Β’ Φάσης των Διασυλλογικών Αγώνων της κατηγορίας ΠΠΒ – ΠΚΒ.

09/04 Στο Στάδιο Αμαρύνθου, διεξήχθησαν Αγώνες Στίβου στα πλαίσια της Β’ Φάσης των Διασυλλογικών Αγώνων της κατηγορίας ΠΠΒ – ΠΚΒ.

16/04 Στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδος, η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, διοργάνωσε τους Διασυλλογικούς Αγώνες της κατηγορίας ΠΠΑ – ΠΚΑ, μεταξύ των Συλλόγων της Αν. Στερεάς και της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, όπου στην γενική βαθμολογία πρώτευσε η ομάδα του Ευβοικού.

19-20/4 Στους Διασυλλογικούς Αγώνες Συνθέτων Αγωνισμάτων, όλων των κατηγοριών, που διεξήχθησαν στην Λάρισα, την καλύτερη εμφάνιση έκανε η Τριανταφυλλιά Κρεμμύδα του Πίνδαρου, η οποία πρώτευσε στο Τέτραθλο ΠΚΑ.

14/05 Στο Φεστιβάλ Ρίψεων, που διεξήχθη στη Τρίπολη, έλαβαν μέρος και αθλητές-τριες, του Πίνδαρου και της ΑΓΕ Βοιωτίας.

14/05 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα του Δρόμου των 10.000 μ, που διεξήχθη στα Μέγαρα, η Αντωνία Κορόζη της Νεάπολης Χαλκίδος, κατέλαβε την 8η θέση στην κατηγορία Νέων.

15/5 Στο Δημοτικό Στάδιο Σχηματαρίου «Ευαγ. Δεπάστας», η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, διοργάνωσε τον 2ο Αγώνα της Α’ Φάσης των Πολυάθλων στις κατηγορίες ΠΠΒ – ΠΚΒ.

21/05 Πολυπρόσωπη και ευπρόσωπη ήταν η παρουσία αθλητων και αθλητριών των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, στους Αγώνες με την επωνυμία «Αμεινίας ο Παλληνεύς», που διεξήχθησαν στην Παλλήνη.

25/05 Στα «Αλεξάνδρεια» που διεξήχθησαν στην Έδεσσα, έλαβε μέρος στη Δισκοβολία η Παναγιώτα Αγγελάκη του Πανευβοικού.

28/05 Στους Αγώνες με την επωνυμία «Ιωνικά», που διεξήχθησαν στη Ν. Ιωνία, έλαβαν μέρος και αθλητές-τριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας.

29/05 Στο 1ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινού Δρόμου, που διεξήχθη στην Πάρνηθα, ασημένια μετάλλια κατέκτησαν ο Γιώργος Διαλεκτός της ΑΓΕΒ στους Άνδρες και η Αντωνία Κορόζη της Νεάπολης στις Γυναίκες.

29/05 Στους Αγώνες με την επωνυμία «Παπαναστάσεια», που διεξήχθησαν στο Στάδιο του Πανελληνίου στην Αθήνα, έλαβαν μέρος και αθλητές-τριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας.

01/06 Στο Διεθνές Γκαλά της Φιλοθέης, έλαβαν μέρος στο άλμα σε ύψος οι αθλήτριες Ξυδώνα της ΑΓΕΒ και Κρεμμύδα του Πίνδαρου.

04/06 Στους Αγώνες με την επωνυμία «Γιάννης Γάλλος», που διεξήχθησαν στην Καλλιθέα, έλαβαν μέρος και αθλητές-τριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας.

04/06 Στο Διεθνές Μήτιγκ «Παπαφλέσσεια», που διεξήχθη στην Καλαμάτα έλαβαν μέρος και οι Γεωργίου του Ευβοικού, Λεμπέσης της ΑΓΕΒ και Σύρου και Γκαράνη του Ερμή.

05/06 Στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδος, ο Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδος, διοργάνωσε για 2η χρονιά, Αγώνες στην μνήμη του Δημήτρη Βραιμάκη.

08/06 Στους Αγώνες με την επωνυμία «Τάσος Ξένος», που διεξήχθησαν στον Χολαργό, έλαβαν μέρος και αθλητές-τριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας.

11/06 Στους Αγώνες με την επωνυμία «Μπιζάνεια», που διεξήχθησαν στην Καλλιθέα, έλαβαν μέρος και αθλητές-τριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας.

12/06 Στο Βαλκανικό Πρωτάθλαμα Δρόμου σε βουνό, που διεξήχθη στο Ντιμίτρογκραντ της Σερβίας, έλαβε μέρος με την Ελληνική ομάδα ο Γιώργος Διαλεκτός της ΑΓΕΒ.

12/06 Στα «Ζαχαριάδεια» που διεξήχθησαν στην Θεσσαλονίκη, η Θεοδοσία Νακοπούλου του Ερμή, πρώτευσε στα 400 εμπ.

16/06 Στο Δημοτικό Στάδιο Σχηματαρίου «Ευαγ. Δεπάστας», διεξήχθη
Ημερίδα Στίβου, στις κατηγορίες ΠΠΒ – ΠΚΒ και Μίνι.

18-19/6 Στο Ευρωπαικό Πρωτάθλημα Ομάδων της Α’ κατηγορίας, που
διεξήχθη στη Σμύρνη, έλαβαν μέρος και ο Σταύρος Γεωργίου, του Ευβοκού,
που κατέλαβε την 2η θέση στο τριπλούν καθώς και η Αικατερίνη Σύρου του
Ερμή στα 4Χ400.

18-19/06 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων που διεξήχθη
στις Σέρρες, οι αθλητές του Πίνδαρου Θηβών Αναστάσιος Φράγκος και
Βίκτωρ Κρεμμύδας κατέκτησαν από 2 μετάλλια.

24-25/06 Στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών μεταξύ των
Συλλόγων της Αθήνας και της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας, που διεξήχθη
στις βοηθητικές εγκαταστάσεις του Ο.Α.Κ.Α., την καλύτερη εμφάνιση στη
ομαδική βαθμολογία πραγματοποίησε ο Ερμής.

29/06 Στο Δημοτικό Στάδιο Θηβών διοργάνωσε ο ΣΕΓΑΣ το Πανελλήνιο
Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών στην κατηγορία Νέων.

29/06 Στο Δημοτικό Στάδιο Θηβών διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας –
Εύβοιας, τους Αγώνες Γκραν-Πρι με την επωνυμία «Χρ. Βουδούρης».

2-3/7 Στους Βαλκανικούς Αγώνες Ανδρών – Γυναικών, που διεξήχθησαν στο
Σλίβεν της Βουλγαρίας, ο Σταύρος Γεωργίου του Ευβοικού κατέλαβε την 4η
θέση στο τριπλούν.

9-10/7 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων που διεξήχθη στη
Λάρισα, μετάλλια κατέκτησαν η Σοφία Γαρδικιώτη του Ερμή, στο τριπλούν, ο
Φράγκος του Πίνδαρου στα 400 μ, και ο Τάγκης του Τρίτωνα στα 5.000 μ.

16-17/7 Στους Βαλκανικούς Αγώνες Εφήβων – Νεανίδων, που διεξήχθησαν
στην Ανδριανούπολη, έλαβαν μέρος και η Σοφία Γαρδικιώτη του Ερμή στο
τριπλούν και ο Τάσος Φράγκος του Πίνδαρου στα 4Χ100 και 4Χ400.

16-17/7 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στην κατηγορία ΠΠΑ – ΠΚΑ, που
διεξήχθη στα Τρίκαλα, η Αναστασία Μαρινάκου του ΓΣ Νεάπολης κατέκτησε
το χρυσό μετάλλιο στα 600 μ. με τη 5η καλύτερη επίδοση όλων των εποχών.

20-21/7 Στη Διεθνή συνάντηση Παίδων – Κορασίδων Ελλάδος – Κύπρου, που
διεξήχθη στα Γιαννιτσά, ο Βίκτωρ Κρεμμύδας του Πίνδαρου, πρώτευσε στα
100 μ και στα 4Χ100.

15-25/7 Στους 5ους Παγκόσμιους Στρατιωτικούς Αγώνες, που διεξήχθησαν στο
Ρίο ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας, ο Σπύρος Λεμπέσης της ΑΓΕΒ, κατέκτησε το
ασημένιο μετάλλιο στον ακοντισμό.

29-30/7 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών, που διεξήχθη στο
Ο.Α.Κ.Α., η ομάδα σκυταλοδρομίας 4Χ400 των Γυναικών του Ερμή
Σχηματαρίου κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο.

29-30/7 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων, που διεξήχθη στο Ο.Α.Κ.Α., οι
αθλητές και αθλήτριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας – Εύβοιας,
δεν κατέκτησαν μετάλλιο.

13/08 Στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων, που διεξήχθη στην
Προύσα της Τουρκίας, ο Τάσος Φράγκος του Πίνδαρου κατετάγη 2ος στα 400

29/8-4/9 Στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών, που διεξήχθη στο
Νταεγού της Ν. Κορέας, ο Αθλητής της ΑΓΕΒ Σπύρος Λεμπέσης, έλαβε μέρος
στον προκριματικό του ακοντισμού, αλλά δεν κατάφερε να προκριθεί στον
τελικό.

12/11 Στην ετήσια πανελλαδική Αξιολόγηση των Συλλόγων του Στίβου για το
2011, που ανακοίνωσε ο ΣΕΓΑΣ, ο Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδος κατέκτησε την
καλύτερη θέση, την 37η

13/11 Στον 28ο Κλασικό Μαραθώνιο των Αθηνών, ο αθλητής του ΟΦΚΑ
Ν.Αρτάκης Δημήτρης Κιούσης πέτυχε ρεκόρ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-
Εύβοιας στις κατηγορίες Παίδων και Εφήβων με επίδοση 3.37.07

26/11 Στο Γύρο της πόλεως της Σητείας, ο Γώργος Διαλεκτός της ΑΓΕΒ
κατέλαβε την 4η θέση.

10/12 Στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδος, διεξήχθη Ημερίδα Στίβου στις
κατηγορίες ΠΠΒ – ΠΚΒ και Μίνι.

14/12 Εγκρίθηκαν από τον ΣΕΓΑΣ οι μετεγγραφές αθλητων και αθλητριών
που θα ισχύσουν από 1-1-2012. Σημαντικότερες εξ αυτών είναι η ένταξη του
μαραθωνοδρόμου Μιχάλη Παρμάκη στον ΑΟ Τρίτωνα Χαλκίδος και η
αποχώρηση από την ΑΓΕ Βοιωτίας του Σ. Λεμπέση και Γ.Διαλεκτού.

Τετάρτη, 21 Δεκεμβρίου 2011

ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2011



ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( ΠΑΙΑΝΙΑ 19-20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ )
3η θεση ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 16.19m ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ( ΠΑΡΝΗΘΑ 29 ΜΑΙΟΥ )
2η θεση ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΒ 1.05.40 12.000m ΑΝΔΡΩΝ
2η θεση ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 1.01.36 8.000m ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ( ΣΕΡΡΕΣ 18-19 ΙΟΥΝΙΟΥ )
1η θεση ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 48.83 400m ΠΑΙΔΩΝ
2η θεση ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 22.55 200m ΠΑΙΔΩΝ
3η θεση ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11.10 100m ΠΑΙΔΩΝ
3η θεση ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 22.57 200m ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ( ΛΑΡΙΣΑ 09-10 ΙΟΥΛΙΟΥ )
1η θεση ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΕΡΜΗΣ 12.43m ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
2η θεση ΠΙΝΔΑΡΟΣ (ΖΩΓΑΝΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ-ΦΡΑΓΚΟΣ) 43.26 4Χ100m ΕΦΗΒΩΝ
3η θεσηΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 49.65 400m ΕΦΗΒΩΝ
3η θεση ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΤΩΝ 16.07.95 5000m ΕΦΗΒΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΠΠΑ - ΠΚΑ ( ΤΡΙΚΑΛΑ 16 – 17 ΙΟΥΛΙΟΥ )
1η θεση ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 1.35.52 600m ΠΚΑ
2η θεση ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΚΟΛ 2.34.22 1000m ΠΠΑ
3η θεση ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 52.75m ΔΙΣΚΟΣ ΠΠΑ
3η θεση ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 32.06m ΔΙΣΚΟΣ ΠΚΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( Ο.Α.Κ.Α. 29 – 30 ΙΟΥΛΙΟΥ )1η θεση ΕΡΜΗΣ (ΤΣΑΓΑΝΟΥ-ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΡΑΝΗ-ΣYΡΟΥ) 3.49.68 4Χ400m ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2η θεση ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΕΒ 79.30m ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
3η θεση ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 16.19m ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
3η θεση ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΡΜΗΣ 55.25 400m ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2011



ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΒ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΒΟΥΝΟΥ ΝΤΙΜΙΤΡΟΓΚΡΑΝΤ 12-6-2011 12.000m 13η θέση 52.56.4

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟ ΟΜΑΔΩΝ ΣΜΥΡΝΗ 19-6-2011 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 2η θέση 16.02m

ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟ ΟΜΑΔΩΝ ΣΜΥΡΝΗ 19-6-2011 4Χ400m 7η θέση 3.37.98

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Α/Γ ΣΛΙΒΕΝ 03-7-2011 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 4η θέση 15.89m

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν ΑΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΗ 16/17-7-2011 4Χ100m 3η θέση 42.17

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν ΑΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΗ 16/17-7-2011 4Χ400m 3η θέση 3.19.37

ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΕΡΜΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Ε/Ν ΑΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΗ 16-7-2011 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 6η θεση 11.99m

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΕΛΛΑΣ-ΚΥΠΡΟΣ Π/Κ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20-7-2011 100m 1η θεση 11.04

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΕΛΛΑΣ-ΚΥΠΡΟΣ Π/Κ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20-7-2011 4Χ100m 1η θεση 42.66

ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΕΒ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΙΡΟ 20-7-2011 ΑΚΟΝΤΙΟ 2η θεση 76.35m

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Π/Κ ΠΡΟΥΣΑ 13-8-2011 400m 2η θεση 49.53

ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΕΒ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ ΝΤΑΕΓΟΥ Ν.ΚΟΡΕΑΣ 31-8-2011 ΑΚΟΝΤΙΟ 30 προκρ. 73.35

ΚΑΤΑΡΙΨΕΙΣ ΡΕΚΟΡ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Ε.Α.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2011

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 3η θέση ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΙΑΝΙΑ 29-1-2011
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 5η θέση ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΙΑΝΙΑ 12-2-2011

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 3η θέση ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΙΑΝΙΑ 29-1-2011
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 5η θέση ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΙΑΝΙΑ 12-2-2011

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 3η θέση ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΙΑΝΙΑ 29-1-2011
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ 5η θέση ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΙΑΝΙΑ 12-2-2011

ΚΑΤΑΡΡΙΨΕΙΣ ΡΕΚΟΡ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Ε.Α.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2011

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

400m 49.78 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1η θέση ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 21-05-2011
400m 48.83 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ Π-Κ ΣΕΡΡΕΣ 18-06-2011
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 3:37.07 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΚΗ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 13-11-2011

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 3:37.07 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΚΗ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 13-11-2011

Τρίτη, 20 Δεκεμβρίου 2011

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ "ΓΥΡΟΣ ΚΑΔΜΕΙΑΣ 2011"

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Ο αγώνας θα διεξαχθεί, το Σάββατο 31 Δεκεμβρίου 2011 στη Θήβα (γύρω από τις Επτά Πύλες της Αρχαίας Καδμείας) με ώρα έναρξης την 12:00 μεσημβρινή.

Στον αγώνα έχουν δικαίωμα να λάβουν μέρος με δική τους ιατρική ευθύνη Άνδρες και Γυναίκες κάθε ηλικίας, καθώς και Αγόρια – Κορίτσια που ανήκουν σε Σωματεία του ΣΕΓΑΣ, όπως επίσης και ανεξάρτητοι αθλητές και πολίτες που θα έρθουν να δηλώσουν συμμετοχή, την ημέρα του αγώνα στην γραμματεία (Κεντρική Πλατεία Θήβας) και από ώρα 9:30 έως 11:45

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΔΩ

Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου 2011

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΥ ΓΑΣ 10-12-2011

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33,40Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2ος ΠΑΠΑΧΑΡΑΜΠΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 31,90Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3ος ΜΠΙΛΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 29,80Μ ΤΡΙΤΩΝ
4ος ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 28,10Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5ος ΣΦΥΡΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 23,50Μ ΤΡΙΤΩΝ
6ος ΖΙΜΠΟΥΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 20,70Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
7ος ΜΠΟΥΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18,50Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8ος ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 16,70Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
9ος ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12,80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΚΟΝΙΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 28,30Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2ος ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27,10Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
3ος ΜΙΓΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 23,10Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
4ος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 20,10Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
5ος ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20,00Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6ος ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19,40Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7ος ΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18,80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
8ος ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12,80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
9ος ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 10,80Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΣΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 28,70Μ ΤΡΙΤΩΝ
2η ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 24,70Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3η ΝΙΚΟΒΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 24,00Μ ΤΡΙΤΩΝ
4η ΦΟΥΡΤΑΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 19,90Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5η ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 19,50Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6η ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 19,10Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
7η ΓΚΙΚΑ ΚΑΛΙΑ 16,90Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
8η ΛΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16,90Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9η ΤΣΑΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 15,50Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10η ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13,50Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΓΟΥΡΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20,80Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2η ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 20,40Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 15,10Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΥΨΟΣ ΠΠΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΛΛΙ ΠΙΤΙΝΤΙΟΝ 1,20Μ ΤΡΙΤΩΝ
2ος ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1,20Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3ος ΤΖΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1,05Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ


ΥΨΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1,05Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1,30Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2η ΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΗ 1,25Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΤΑΡΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1,25Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
4η ΜΙΧΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1,20Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5η ΜΠΡΕΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1,15Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
6η ΜΠΑΡΣΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 1,10Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7η ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΟΛΓΑ 1,10Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8η ΠΑΛΙΟΒΡΥΣΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1,05Μ ΤΡΙΤΩΝ

ΥΨΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1,00Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2η ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 0,90Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΣΕΒΑΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5,01Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2ος ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 4,90Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3ος ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3,80Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 5,03Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2ος ΚΟΡΑ ΜΑΡΙΟΣ 4,50Μ ΤΡΙΤΩΝ
3ος ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4,26Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4ος ΚΑΚΑΒΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 3,77Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5ος ΤΣΩΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3,41Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6ος ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3,31Μ ΤΡΙΤΩΝ
7ος ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 3,27Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8ος ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 3,27Μ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΗΚΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4,07Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3,94Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3ος ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 3,28Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4ος ΣΕΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 3,28Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5ος ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3,17Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
6ος ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3,07Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7ος ΚΟΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2,79Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
8ος ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2,78Μ ΤΡΙΤΩΝ
9ος ΓΟΥΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2,70Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
10ος ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ 2,67Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
11ος ΝΤΟΒΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2,55Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΠΑΤΕΡΙΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 3,06Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2ος ΜΙΓΚΛΗΣ ΣΑΜΙ 2,42Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3ος ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2,40Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4ος ΜΙΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2,37Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
5ος ΜΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2,23Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
6ος ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 2,10Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7ος ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2,04Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
8ος ΤΣΙΜΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1,80Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 4,80Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2η ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 4,47Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4,18Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4η ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΡΙΚΑ 4,10Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
5η ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣ 4,00Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6η ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΝΝΑ 3,91Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7η ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 3,74Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
8η ΒΑΛΕΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 3,45Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
9η ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 3,38Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
10η ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 3,30Μ ΤΡΙΤΩΝ
11η ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2,60Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 4,15Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2η ΚΡΙΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 3,90Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΦΑΙΗ 3,90Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4η ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3,89Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5η ΚΟΡΔΑ ΑΝΤΖΕΛΑ 3,84Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6η ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3,68Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
7η ΜΟΙΡΑ ΜΑΡΙΝΑ 3,60Μ ΤΡΙΤΩΝ
8η ΛΟΥΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 3,55Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
9η ΤΣΙΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3,40Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10η ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3,40Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
11η ΤΟΝΑ ΣΟΦΙΑ 3,30Μ ΠΙΝΑΡΟΣ
12η ΠΑΠΑΔΑ ΚΩΝ/ΝΑ 3,20Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13η ΤΣΑΛΙΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 3,20Μ ΤΡΙΤΩΝ
14η ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΦΕΝΙΑ 3,10Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
15η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 3,00Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
16η ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 3,00Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
17η ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 3,00Μ ΤΡΙΤΩΝ
18η ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 2,55Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19η ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2,50Μ ΤΡΙΤΩΝ
20η ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2,40Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
21η ΝΤΕΛΗΜΙΧΑΛΗ ΜΑΓΙΑ 2,35Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
22η ΤΣΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2,10Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 3,80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΚΑΠΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 3,40Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3,40Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4η ΦΟΥΡΤΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3,35Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5η ΤΣΟΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3,20Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
6η ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 2,90Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7η ΑΦΕΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2,85Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
8η ΟΣΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2,50Μ ΤΡΙΤΩΝ
9η ΖΑΖΑΤΗ ΜΑΡΤΑ 2,50Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
10η ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2,40Μ ΤΡΙΤΩΝ
11η ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2,35Μ ΤΡΙΤΩΝ
12η ΤΣΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2,35Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13η ΠΑΓΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2,30Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14η ΜΟΙΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ 2,00Μ ΤΡΙΤΩΝ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΓΚΙΟΥΣΗ ΕΦΗ 2,30Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2,00Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΚΙΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1,80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4η ΣΚΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1,50Μ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

60Μ ΠΠΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8’’48’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2ος ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 8’’67’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3ος ΧΑΤΖΗΧΡΟΝΟΓΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 9’’21’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4ος ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9’’82’’
5ος ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 9’’95’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
6ος ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10’’00’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7ος ΚΑΡΑΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10’’40’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

50Μ ΠΠ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7’’80’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΜΥΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 7’’84’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3ος ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 7’’85’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4ος ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 7’’98’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
5ος ΙΩΣΙΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8’’38’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
6ος ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8’’42’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7ος ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8’’46
8ος ΝΤΕΓΙΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8’’69’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
9ος ΒΑΣΙΛΕΙΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8’’70’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10ος ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8’’82’’’
11ος ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8’’92’’’ ΤΡΙΤΩΝ
12ος ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8’’98’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
13Ος ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 9’’09’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
14ος ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 9’’10’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
15ος ΣΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 9’’34’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
16ος ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 9’’52’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
17ος ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9’’60’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
18ος ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ 9’’72’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19ος ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΑΡΗΣ 9’’76’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8’’92’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΝΤΡΕΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 8’’93’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
3ος ΖΑΖΑΤΗΣ ΧΩΝ/ΝΟΣ 8’’95’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
4ος ΜΠΟΓΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9’’43’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5ος ΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 9’’55’’’
6ος ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 9’’56’’’ ΤΡΙΤΩΝ
7ος ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΙΑΣ 9’’69’’’
8ος ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΑΣΟΣ 9’’70’’
9ος ΜΑΡΖΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 9’’71’’’
10ος ΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9’’90’’’
11ος ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10’’05’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12ος ΚΑΡΑΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 10’’20’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
13ος ΚΑΡΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 10’’35’’’ ΤΡΙΤΩΝ
14ος ΔΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10’’36’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
15ος ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10’’40’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
16ος ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10’’49’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17ος ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10’’53’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

60Μ ΠΚΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 8’’88’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2η ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8’’90’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ ΙΛΙΑ 9’’02’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
4η ΛΙΑΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9’’29’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
5η ΑΡΤΣΙΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΛΕΝΑ 9’’57’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
6η ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9’’64’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7η ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9’’94’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
8η ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 10’’02’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
9η ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 10’’30’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ

50Μ ΠΚ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 7’’73’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΜΠΙΡΜΠΑ ΧΡΥΣΑ 7’’98’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8’’35’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
4η ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 8’’36’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5η ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8’’39’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6η ΤΑΝΙΣΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8’’45’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
7η ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 8’’69’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
8η ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ 8’’80’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
9η ΑΡΤΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 8’’87’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
9η ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 8’’87’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
11η ΧΑΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8’’90’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12η ΓΕΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8’’96’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
13η ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 9’’01’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14η ΜΠΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 9’’05’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14η ΜΑΝΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 9’’05’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
16η ΤΖΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 9’’27’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
17η ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9’’38’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
18η ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 9’’40’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
18η ΝΕΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΑ 9’’40’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
20η ΚΟΥΜΑΡΤΖΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 9’’42’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
21η ΠΕΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 9’’46’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
22η ΤΣΩΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9’’50’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
23η ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ ΜΑΓΔΑ 9’’58’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
24η ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 9’’60’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
25η ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 9’’72’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
26η ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 9’’75’’’ ΤΡΙΤΩΝ
27η ΚΟΥΡΟΤΟΡΑ ΜΙΡΕΛΛΑ 9’’78’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
28η ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 9’’80’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
29η ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 9’’81’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
30η ΣΗΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 9’’96’’’ ΤΡΙΤΩΝ
31η ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 10’’05’’’
32η ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 10’’15’’’ ΤΡΙΤΩΝ
33η ΤΣΙΜΠΟΥ ΕΒΙΝΑ 10’’26’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
34η ΣΙΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 10’’36’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
35η ΔΗΜΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 10’’47’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
36η ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 10’’52 ΠΙΝΔΑΡΟΣ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 9’’17’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗ ΛΙΛΑ 9’’41’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3η ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 9’’50’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
4η ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 10’’06’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5η ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 10’’25’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
6η ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 10’’28’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7η ΚΑΡΑΜΠΕΓΙΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10’’35’’’
7η ΠΕΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 10’’35’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
9η ΧΑΜΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ 10’’38’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
10η ΤΑΝΙΣΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10’’40’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
11η ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 10’’47’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
12η ΛΕΓΚΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 10’’50’’’
13η ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 10’’57’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
14η ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑΣΙΑ 10’’92’’’
15Η ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 11΄΄00’’’
16η ΝΙΚΟ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 11’’10’’’
17η ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 11’’15’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
18η ΧΟΥΣΑΓΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 11’’18’’’
19η ΣΙΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11’’20’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
20η ΜΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 11’’80’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ

150Μ ΠΚΑ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΟΡΦΩ 20’’26’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2η ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 20’’75’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3η ΠΛΕΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 21’’38’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
4η ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΚΙΝΝΑ 21’’42’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
5η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 21’’80’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
6η ΑΛΑΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 21’’92’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
7η ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 22’33’’’
8η ΤΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 22’’45’’’
9η ΑΚΡΙΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22’’80’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10η ΛΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 23’’33’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
11η ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 23’’63’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ

150Μ ΠΠΑ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 18’’59’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2ος ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 18’’60’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3ος ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 19’’20’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
4ος ΝΤΕΜΑ ΣΠΥΡΟΣ 20’’17’’’ ΤΡΙΤΩΝ
5ος ΒΕΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 20’’30’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
6ος ΚΑΤΕΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 20’’62’’’ ΤΡΙΤΩΝ
7ος ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 21’’01’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
8ος ΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 21’’27’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
9ος ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΤΑΣΟΣ 21’’30’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
10ος ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 21’’78’’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
11ος ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22’’85’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12ος ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 23’’16’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13ος ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24’’16’’’

600Μ ΠΠΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2’03’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2’06’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3ος ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2’12’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4ος ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2’20’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5ος ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2’32’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

600Μ ΠΠ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ος ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2’07’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
2ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2’08’’
3ος ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2’49’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4ος ΜΙΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3’04’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
5ος ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 3’05’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

600Μ ΠΚΒ’ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΤΖΑΝΑΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 1’58’’00’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΜΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1’58’’79’’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1’59’’06’’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4η ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 2’09’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
5η ΓΟΥΤΑ ΝΙΚΗ 2’31’’ ΝΕΑΠΟΛΗ

600Μ ΠΚ ΜΙΝΙ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1η ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2’08’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΧΑΜΠΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2’30’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
3η ΣΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2’32’’ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4η ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 2’36’’ ΕΥΒΟΙΚΟΣ

4Χ80Μ ΠΚΒ’ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 46’98’’
2ος ΕΥΒΟΙΚΟΣ 49’41’’
3ος ΝΕΑΠΟΛΗ 49’81’’
4ος ΤΡΙΤΩΝ 53’52’’

4Χ80Μ ΠΠΒ’ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 49’64’’
2ος ΕΥΒΟΙΚΟΣ 50’36’’

4Χ80Μ ΠΚ ΜΙΝΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΝΕΑΠΟΛΗ 49’72’’
2ος ΕΥΒΟΙΚΟΣ 55΄40’’
3ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 57’13’’

4Χ80Μ ΠΠ ΜΙΝΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΝΕΑΠΟΛΗ 45’59΄΄
2ος ΕΥΒΟΙΚΟΣ 54’13’’
3ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 54’47’’

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2012

Στην σημερινή συνεδρίαση του ΔΣ του ΣΕΓΑΣ εγκρίθηκε κατ αρχάς το αγωνιστικό πρόγραμμα του ΣΕΓΑΣ για το 2012 που είναι το παρακάτω.

Σημειώνεται ότι τυχόν αλλαγές, σε πρωταθλήματα που θα κριθούν απαραίτητες να γίνουν, μετά την συμπλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος και με άλλους εσωτερικούς αγώνες, θα ανακοινώνονται άμεσα.

Αγωνιστικό πρόγραμμα 2012

Ιανουάριος
Κυρ. 15 2ος αγώνας Γύρου Πόλεων (Νέα Σμύρνη)
Κυρ. 22 Περιφερειακοί Αγώνες ανωμάλου δρόμου
22 «Βαδίζω στην Πάτρα»
Κυρ. 29 3ος αγώνας Γύρου Πόλεων (Κερατσίνι)

Φεβρουάριος
Σάβ. 4 Ευρωπαϊκό κύπελλο συλλόγων Α-Γ U20 ανωμάλου δρόμου
4 Παν/νιοι Σχολικοί ανωμάλου δρόμου
Κυρ. 5 4ος αγώνας Γύρου Πόλεων (Μονεμβασιά)
Κυρ. 12 Τελικός αγώνας Γύρου Πόλεων (Φιλοθέη)
Σάβ. 18 Βαλκανικοί κλειστού (Κων/λη)
Σάβ.- Κυρ. 25-26 Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου Α/Γ

Μάρτιος
Κυρ. 4 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Ανωμάλου δρόμου
Παρ.- Κυρ. 9-11 Παγκόσμιο Πρωτ/μα Κλειστού Α/Γ (Κων/λη)
Σάβ.- Κυρ 17-18 Ευρωπαϊκό Κύπελλο χειμερινών ρίψεων
(Μαυροβούνιο)
Σαβ. 24 Παν/νιοι βάδην 20 χλμ Α-Γ και Νέων (Α-Γ)
Σαβ. 31 Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ανωμάλου δρόμου (Τουρκία)

Απρίλιος
Κυρ. 1 «Διεθνής Μαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος» (Θεσσαλονίκη)
Τρ. 3 Σχολικοί αγώνες (Β΄ φάση, Γυμνασίων-Λυκείων)
Σάβ. 7 Διασυλλογικό πρωτάθλημα
7 Βαλκανικοί βάδην Α-Γ, Ε-Ν, Π-Κ (Βουκουρέστι)
Τρ.- Τετ. 10-11 Διασυλλογικό πρωτάθλημα
Σάβ. 21 Διασυλλογικό πρωτάθλημα
21 Διεθνής συνάντηση Βάδην (Τσεχία)
21 Μαραθώνιος Βαλκανικού πρωταθλήματος (Βελιγράδι)
Σαβ. 28 Διασυλλογικό πρωτάθλημα

Μάιος
Πεμπ. 3 Παν/νιοι Σχολικοί (Λυκείων)
Σαβ.- Κυρ. 5-6 Διασυλλογικό πρωτάθλημα
Σάβ. 19 Πανελλήνιο 10.000μ Α-Γ & Νέων (Α-Γ),
Σάβ. 26 Ευρωπαϊκό κύπελλο Συλλόγων Α-Γ
26 1ο Ελληνικό Γκραν Πρι
Σάβ.- Κυρ. 26-27 Πανελλήνιο Συνθέτων Α-Γ & Νέων
Τετ. 30 Γκαλά Γυναικών Φιλοθέης

Ιούνιος
Σάβ. 2 Διεθνές Μίτινγκ «Παπαφλέσσεια» (Καλαμάτα)
Κυρ. 3 Παν/νιο πρωτάθλημα δρόμου σε Βουνό
3 Ευρωπαϊκό κύπελλο 10.000μ Α-Γ (Μπιλμπάο)
Δευτ. 4 Διεθνές Μίτινγκ «64α Βενιζέλεια» (Χανιά)
Σαβ. 9 2ο Ελληνικό Γκραν Πρι
Σάβ.-Κυρ. 16-17 Πανελλήνιο Α-Γ & Νέων (Α-Γ)
Τετ. 20 3ο Ελληνικό Γκραν Πρι
Σαβ. 23 Βαλκανικό πρωτάθλημα δρόμου σε Βουνό (ΠΓΔΜ)
Σάβ.-Κυρ. 23-24 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Π-Κ
23-24 Βαλκανικοί Ε-Ν (Εσκί Σεχίρ)
Τετ. – Κυρ. 27/6-1/7 Πανευρωπαϊκοί Α-Γ (Ελσίνκι)
Σαβ.- Κυρ. 30/6-1/7 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Ε-Ν

Ιούλιος
Τετ. 4 Διεθνές μίτινγκ «Πάτρα 2012»
Σαβ. 7 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα δρόμου σε Βουνό (Τουρκία)
7 Διεθνές Μίτινγκ «28α Βαρδινογιάννεια» (Ρέθυμνο)
Σάβ.-Κυρ. 7-8 Παν/νιο Πρωτάθλημα Συνθέτων Π-Κ
Κυρ. 8 Διεθνές Μίτινγκ Ρίψεων «Σιθώνεια» (Νικήτη)
Τρ.-Κυρ. 10-15 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ε-Ν (Βαρκελώνη)
Σάβ 14 Βαλκανικοί αγώνες Π-Κ (Σερβία)
Τετ.-Πέμπ. 18-19 Συνάντηση Κύπρος-Ελλάδα Π-Κ (Λάρνακα)
Σάβ.-Κυρ. 21-22 Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΠΠ-ΠΚ Α΄
21-22 Βαλκανικοί αγώνες Α-Γ (Ανδριανούπολη,
Τουρκία)
Τετ. 25 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σκυταλοδρομιών Νέων Α-Γ
25 Τελικός Ελληνικού Γκραν Πρι
Σάβ.-Κυρ. 28-29 Πανελλήνιο Συνθέτων Ε-Ν, ΠΠ-ΠΚ Α΄ και
10.000μ Ε

Αύγουστος
Παρ – Κυρ. 3-12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΛΟΝΔΙΝΟΥ

Σεπτέμβριος
Σαβ. 1 Βαλκανικός Ημιμαραθώνιος (Βουλγαρία)
Σάβ. 15 Ευρωπαϊκό κύπελλο συλλόγων Ε-Ν
Σαβ. 22 Διασυλλογικό πρωτάθλημα ΠΠ-ΠΚ Β΄
Σάβ-Κυρ. 29-30 25οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες (Νάξος)

Οκτώβριος

Νοέμβριος
Κυρ. 4 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βάδην 50χλμ Α
Κυρ. 11 30ος Κλασικός Μαραθώνιος Αθήνας «Γρηγόρης
Λαμπράκης» & Αγώνες δρόμου 5 & 10χλμ
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου Α/Γ

Δεκέμβριος
Κυρ. 9 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ανωμάλου δρόμου (Ουγγαρία)

Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΣΕΓΑΣ



Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, στην συνεδρίαση του στις 14-12-2011 κατήρτησε τις κατηγορίες των επιλέκτων αθλητών-τριων του Στίβου, για την χρονική περίοδο απο 1-1-2012 έως 30-9-2012.



Στην Γ κατηγορία εντάχθηκε και ο Τριπλουνίστας του Ευβοικού ΓΑΣ, Σταύρος Γεωργίου.

Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου 2011

Η εορταστική κάρτα του ΣΕΓΑΣ για το 2012



Προς όλους τους φορείς και ανθρώπους του στίβου αλλά και γενικότερα του ελληνικού αθλητισμού έχει ήδη αποσταλεί ηλεκτρονικά η εφετινή εορταστική κάρτα του ΣΕΓΑΣ με τις ευχές του Διοικητικού Συμβουλίου της ομοσπονδίας.


Την κάρτα με τις ευχές για τα Χρόνια Πολλά εκ μέρους του ΣΕΓΑΣ υπογράφουν ο πρόεδρος Βασίλης Σεβαστής και ο γενικός γραμματέας Παναγιώτης Δημάκος, ενώ απεικονίζονται πέντε από τα αστέρια του ελληνικού στίβου τα οποία έλαμψαν μέσα στο 2011 και συγκεκριμένα:

Βούλα Παπαχρήστου (ΑΕΚ) κατέκτησε Χρυσό μετάλλιο στο τριπλούν στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων (Οστράβα 14-17/7) με επίδοση 14.40μ, και Χρυσό μετάλλιο στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων (Σουπερ Λιγκ Σμύρνη 18-19/6) με επίδοση 14.09μ


Λυκούργος- Στέφανος Τσάκωνας (ΕΑ Ρεθυμνιακού) Χρυσό μετάλλιο στα 200μ στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων (Οστράβα 14-17/7) με επίδοση στον τελικό 20.56 που είναι πανελλήνιο ρεκόρ Νέων Ανδρών ενώ είχε επίσης πετύχει και στον προκριματικό πανελλήνιο ρεκόρ με 20. 57.

Δημήτρης Χονδροκούκης (ΟΣΦΠ), 5ος στο Ύψος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ( Νταεγού 27/8-4/9) με άλμα στα 2.32μ. Ήταν επίσης 5ος στο 31Ο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού (Παρίσι 5/3) με 2.29μ. Πήρε την 1η θέση στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων (Σουπερ Λιγκ, Σμύρνη 18-19/6) με 2.32μ ενώ η ίδια επίδοση του χάρισε την 1η θέση στο Ντάιαμοντ Λινγκ της Ζυρίχης στις 8/9 διάκριση που τον κάνει πρώτο Έλληνα που κέρδισε ποτέ σε αυτή τη διοργάνωση.


Κώστας Φιλιππίδης (ΓΣ Βόλου), 6ος στο Επί Κοντώ στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Νταεγού 27/8-4/9) με άλμα 5.75μ. Κατέκτησε την 5η θέση στο 31Ο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού στο Παρίσι (5/3) με επίδοση στον τελικό 5.61μ ενώ στον προκριματικό είχε υπερβεί τα 5.65μ. Επίσης κατέκτησε την 1η θέση στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων (Σουπερ Λιγκ, Σμύρνη 18-19/6), με 5.40μ ενώ αναδεικνύεται λίγες ημέρες μετά τον Χονδροκούκη ο δεύτερος Έλληνας που κερδίζει Ντάιαμοντ Λινγκ με άλμα στα 5.72μ στις 16/9 στις Βρυξέλες.

Νικόλ Κυριακοπούλου (ΑΟ Μεγάρων), 8η στο Επί Κοντώ στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Νταεγού 27/8-4/9) με άλμα 4.65μ. Πήρε την 9η θέση στο 31Ο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού (Παρίσι 5/3) με 4.35μ στον τελικό ενώ στον προκριματικό ισοφάρισε το πανελλήνιο ρεκόρ γυναικών κλειστού με 4.55μ. και ήταν νικήτρια στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων (Σουπερ Λιγκ, Σμύρνη 18-19/6), με επίδοση 4.30μ

Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου 2011

Ο «28ος αγώνας Ελευθερίας» στις 18 Δεκεμβρίου



Ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Λαμίας μετά από αίτημα των Συλλόγων Δρομέων Υγείας και άλλων μεμονωμένων αθλητών, άλλαξε την ημερομηνία διεξαγωγής του 28ου Δρόμου Ελευθερίας «ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ ΑΛΑΜΑΝΑ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ» και από 11.12.2011 θα γίνει στις 18.12.2011.


Ο αγώνας θα γίνει με τη υλική και ηθική συμπαράσταση του ΔΗΜΟΥ ΛΑΜΙΕΩΝ, την Τεχνική, Οργανωτική, υλική και ηθική συμμετοχή του Κεντρικού ΣΕΓΑΣ και της Τοπικής Επιτροπής.


Η εκκίνηση θα δοθεί την Κυριακή 18/12 στις 11.00 από τις ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ και τον ανδριάντα του ΛΕΩΝΙΔΑ. Οι αθλητές θα ακολουθήσουν τη διαδρομή Θερμοπύλες - Αλαμάνα μέσω της Π.Ε.Ο Αθηνών Λαμίας και θα τερματίσουν στο ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟ, διανύοντας τα Δημοτικά διαμερίσματα του Δήμου Λαμίας (Δαμάστα - Ηράκλεια - Μοσχοχώρι - Ν. Κρίκελο - Αλεπόσπιτα) μπροστά στην Εκκλησία του Γοργοποτάμου.


Δηλώσεις συμμετοχής θα υποβάλλονται έως το Σάββατο 17/12 και ώρα 14.00.

ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ



Ο Ευβοικός Γ.Α.Σ προκηρύσει ημερίδα στίβου ΠΠ-ΠΚ ΜΙΝΙ , ΠΠΒ-ΠΚΒ , ΠΠΑ-ΠΚΑ το Σάββατο 10/12/2011 και ώρα 10:00 π.μ στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας , ανάμεσα στους παρακάτω συλλόγους :


1.ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ
2. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
4. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ


Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσοι-ες έχουν γεννηθεί τα έτη 2001,2002,2003 για ΠΠ-ΠΚ ΜΙΝΙ , 1999-2000 για ΠΠΒ-ΠΚΒ και 1997-1998 για ΠΠΑ-ΠΚΑ .


Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής :


10:00

50Μ ΜΙΝΙ ΠΚ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ & ΜΙΝΙ ΠΠ


10:15
50Μ ΜΙΝΙ ΠΠ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄
ΥΨΟΣ ΠΠΒ’ & ΜΙΝΙ ΠΠ


10:30
60Μ ΠΚΒ’
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚΒ’ & ΜΙΝΙ ΠΚ


10:45
60Μ ΠΠΒ’
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ’
ΥΨΟΣ ΠΚΒ’& ΜΙΝΙ ΠΚ


11:00
150Μ ΠΚΑ΄
ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ’


11:15
150Μ ΠΠΑ΄


11:30
600Μ ΠΚΒ’ & ΜΙΝΙ ΠΚ
ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄


11:45
600Μ ΠΠΒ’ & ΜΙΝΙ ΠΠ


12:00
4Χ80Μ ΠΚΒ’& ΜΙΝΙ ΠΚ


12:15
4Χ80Μ ΠΠΒ’ & ΜΙΝΙ ΠΠ

Τετάρτη, 7 Δεκεμβρίου 2011

ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ



Ο Αθλητικός Κολυμβητικός ΄Ομιλος Λιβαδειάς, διοργανώνει ημερίδα αγώνων στίβου, στους οποίους μπορούν να μετάσχουν μαθητές και μαθήτριες των σχολικών μονάδων της πρώην Επαρχίας Λιβαδειάς.
Η ημερίδα έχει ως στόχο να προσφέρει στα παιδιά τη χαρά και να δώσει τη δυνατότητα συμμετοχής τους σε αγώνες κλασσικού αθλητισμού.

1. Τόπος & ημερομηνία διεξαγωγής:
Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς, το Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2011, με ώρα έναρξης 10,30 π.μ.

2. Δικαίωμα συμμετοχής:
έχουν όλοι οι μαθητές και μαθήτριες των σχολικών μονάδων της πρώην Επαρχίας Λιβαδειάς, που είναι γεννημένοι το 1997 μέχρι και 2003.

3. Αγωνίσματα:
α. δρόμοι 60, 80, 600 & σκυτάλες 4Χ50 μέτρα
β. ρίψεις με μπαλάκι και σφαίρα τριών (3) & τεσσάρων (4) χλγρ.
γ. άλμα σε μήκος
Το δικαίωμα συμμετοχής στα αγωνίσματα, εξαρτάται από την ηλικία των ενδιαφερομένων και αναφέρεται αναλυτικά στο πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και στην παράγραφο 4 της παρούσης προκήρυξης.
Κάθε μαθητής ή μαθήτρια, έχει δικαίωμα να αγωνιστεί σε ένα ατομικό αγώνισμα και σε ένα αγώνισμα σκυτάλης.
Η συμμετοχή σε αγώνισμα σκυτάλης, θα δηλώνεται με τον τίτλο της σχολικής μονάδας των ενδιαφερομένων.
Κάθε σχολική μονάδα έχει δικαίωμα να μετάσχει σε κάθε κατηγορία σκυτάλης, με περισσότερες από μία ομάδες.

4. Κατηγορίες:
α. 1η αγόρια & κορίτσια γεννημένα το 2003, στα αγωνίσματα δρόμων 60 & 600 μέτρα, σκυτάλη 4Χ50 μέτρα, μπαλάκι και μήκος.
β. 2η αγόρια & κορίτσια γεννημένα το 2002 & 2001, στα αγωνίσματα 60 & 600 μέτρα, σκυτάλη 4Χ50 μέτρα, μπαλάκι και μήκος
γ. 3η αγόρια & κορίτσια γεννημένα το 2000 μέχρι & 1999, στα αγωνίσματα 80 & 600 μέτρα, σκυτάλη 4Χ50 μέτρα, σφαίρα και μήκος.
δ. 4η αγόρια και κορίτσια γεννημένα το 1998 & 1997, στα αγωνίσματα 80 & 600 μέτρα, σκυτάλη 4Χ50 μέτρα, σφαίρα και μήκος.

5. Ιατρική εξέταση:
όλοι οι μετέχοντες θα πρέπει να εξεταστούν, από γιατρό, πριν από τους αγώνες, με δική τους ευθύνη, προκειμένου να διαπιστωθεί αν είναι σε θέση να αγωνιστούν, χωρίς κίνδυνο της υγείας τους.

6. Δηλώσεις συμμετοχής:
μέχρι την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2011, στο FAX 22610 21100 ή το E-mail : akoliv@yahoo.gr του ΄Ομίλου μας ή στα γραφεία του Ομίλου μας, που βρίσκονται στην οδό Αρκαδίου 1 & ΄Ερκυνας, στη Λιβαδειά, απογευματινές ώρες από 5,00 μέχρι 8,00 μ.μ.
Στις δηλώσεις συμμετοχής, οι οποίες υποχρεωτικά θα είναι υπογεγραμμένες από τους γονείς ή κηδεμόνες των ενδιαφερομένων μαθητών και μαθητριών, πρέπει να συμπληρωθούν και όλα τα αιτούμενα στοιχεία.

7. Οικονομικά:
όλοι οι μετέχοντες θα μετακινηθούν στον τόπο διεξαγωγής των αγώνων (Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς), με δικά τους έξοδα.

8. Συμμετοχές:
κάθε μαθητής ή μαθήτρια έχει δικαίωμα να μετάσχει σε ένα μόνο αγώνισμα. Σημειώνουμε ότι μισή ώρα πριν την έναρξη των αγώνων, υπάρχει η δυνατότητα δήλωσης ή και αλλαγής δηλωθέντος αγωνίσματος.

9. Έπαθλα:
α. Μετάλλιο & δίπλωμα στους τρεις πρώτους μαθητές και μαθήτριες, κάθε αγωνίσματος, για όλες τις κατηγορίες.
β. Διπλώματα συμμετοχής σ’ όλους τους μαθητές και μαθήτριες που θα λάβουν μέρος στην ημερίδα.

10. Ειδικές διατάξεις:
Οι αγώνες θα γίνουν σύμφωνα με τους επίσημους κανονισμούς του Σ.Ε.Γ.Α.Σ., με την παρουσία κριτών στίβου.

11. Γενικά:
όλοι οι μετέχοντες στους αγώνες, πρέπει να βρίσκονται στο χώρο τέλεσης αυτών, τουλάχιστον μισή ώρα πριν την έναρξη και πρέπει να φορούν κατάλληλη ενδυμασία (αθλητική φόρμα και αθλητικά παπούτσια).
Η ώρα διεξαγωγής των αγωνισμάτων, που αναγράφεται στο σχετικό πρόγραμμα των αγώνων, μπορεί να μεταβληθεί, ανάλογα με το πλήθος συμμετοχών.
Ότι δεν περιλαμβάνεται στην παρούσα προκήρυξη και αφορά τεχνικά θέματα, θα επιλύεται από τους προπονητές στίβου του Ομίλου μας.
Σε περίπτωση κακοκαιρίας, θα οριστεί νέα ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων, η οποία θα ανακοινωθεί από τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης και θα ενημερωθούν όλες οι σχολικές μονάδες των μαθητών και μαθητριών που θα έχουν εκφράσει την επιθυμία συμμετοχής τους στην ημερίδα.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
αγωνισμα---ωρα---κατηγορια
60 μέτρα---10,30---1η αγόρια & κορίτσια
60 μέτρα---10,45---2η αγόρια & κορίτσια
Μήκος---10,30---1η αγόρια & κορίτσια
Μήκος---10,45---2η αγόρια & κορίτσια
Σφαίρα 3 χλγρ---10,30---4η κορίτσια
Μπαλάκι ---10,30---1η αγόρια & κορίτσια
60 μέτρα---11,00---3η αγόρια & κορίτσια
80 μέτρα---11,15---4η αγόρια & κορίτσια
Σφαίρα 4 χλγρ---11,00---4η αγόρια
Μπαλάκι---11,00---2η αγόρια & κορίτσια
600 μέτρα---11,30---1η, 2η αγόρια & κορίτσια
600 μέτρα---11,45---3η, 4η αγόρια & κορίτσια
Μήκος---11,30---3η & 4η αγόρια & κορίτσια
Μπαλάκι---11,30---3η αγόρια & κορίτσια
Σκυτάλη 4Χ50 μέτρα---12,00---1η & 2η αγόρια & κορίτσια
Σκυτάλη 4Χ50 μέτρα---12,30---3η & 4η αγόρια & κορίτσια

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΣΤΙΒΟ




Απο την Επιτροπή Μετεγγραφών του ΣΕΓΑΣ, εγκρίθηκαν οι παρακάτω μετακινήσεις αθλητών και αθλητριών των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, οι οποίες θα ισχύσουν απο 1-1-2012 :

ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ από ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΓΣ προς ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ απο ΟΦΚΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ προς ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ απο ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ προς ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ απο ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ προς ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΧΑΤΖΗ-ΝΕΑΓΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ απο ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ προς ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ απο ΓΣ ΕΡΜΗΣ προς ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΓΚΑΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ απο ΓΣ ΕΡΜΗΣ προς ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ απο ΓΣ ΕΡΜΗΣ προς ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ απο ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ προς ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ απο ΓΣ ΕΡΜΗΣ προς ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ απο ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ προς ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ απο ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ προς ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΒΕΡΑΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ απο ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ προς ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ απο ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ προς ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΚΟΛΕΖΙΟΥ ΣΠΥΡΟ απο ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ προς ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ απο ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ προς ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ απο ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ προς ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ απο ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ προς ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ απο ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ προς ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ απο ΓΣ ΕΡΜΗΣ προς ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ απο ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ προς ΓΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ απο ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ στον ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου 2011

ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΣ ΣΕΓΑΣ - ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

Η έκτακτη γενική συνέλευση του ΣΕΓΑΣ που έγινε σήμερα στα γραφεία της ΕΟΕ, αποφάσισε την αναστολή λειτουργίας του διοικητικού συμβουλίου της ομοσπονδίας μέχρι το πρώτο 15ημερο του Δεκεμβρίου, οπότε θα έχουν οριστικοποιηθεί οι αποφάσεις της κυβέρνησης σε ότι αφορά αφενός την αναθεώρηση της απόφασης του υπουργείου Οικονομικών για την περικοπή του εγκεκριμένου προϋπολογισμού του ΣΕΓΑΣ και αφετέρου το ύψος του τακτικού προϋπολογισμού της ΓΓΑ και κατ΄ επέκταση της ομοσπονδίας μέσα από τον προϋπολογισμό του κράτους για το 2012.

Επίσης ομόφωνα η γενική συνέλευση εξουσιοδότησε το ΔΣ της Ομοσπονδίας για σύγκλιση έκτακτης ΓΣ των σωματείων μελών του τον Ιανουάριο του 2012, για λήψη οριστικών και ενδεχομένων πιο δραστικών αποφάσεων με βάση τις αντίστοιχες αποφάσεις της κυβέρνησης για το τελικό ύψος των περικοπών του 2011 αλλά και του ύψους της τακτικής επιχορήγησης του 2012.

Επίσης εγκρίθηκαν η έκθεση πεπραγμένων του διοικητικού συμβουλίου από 1/1/11 μέχρι 31/10/2011, ο οικονομικός και ταμειακός απολογισμός, η έκθεση της εξελεγκτικής επιτροπής για την χρήση και δόθηκε η έγκριση απολογισμού και απαλλαγή της διοίκησης από κάθε διαχειριστική ευθύνη.

Ακόμη, σε ότι αφορά τα θέμα παροχής δικαιώματος σε Έλληνες αθλητές και αθλήτριες να μετέχουν με τα χρώματα άλλων χωρών, η ΓΣ αποφάσισε να δίνεται η έγκριση του ΔΣ μόνο για μετακινήσεις στις εθνικές ομάδες της Κύπρου και με τις προϋποθέσεις που θέτει ο διεθνής κανονισμός χορήγησης άδειας διεθνούς μεταγραφής.

Στη γενική συνέλευση παρέστησαν εκπρόσωποι από 101 σωματεία μέλη του ΣΕΓΑΣ, ενώ χαιρετισμό απηύθυναν ο Κυριάκος Μηνάς πρόεδρος του Συνδέσμου Προπονητών Στίβου και εκπρόσωπος των εργαζομένων (ΠΣΥΑΣ) οι οποίοι δήλωσαν ότι στέκονται στο πλευρό των σωματείων και της διοίκησης του ΣΕΓΑΣ σε μια δύσκολη εποχή για όλο τον ελληνικό αθλητισμό.

«Θέλουμε διαβεβαιώσεις από την Πολιτεία ότι ο προϋπολογισμός μας θα είναι βιώσιμος. Πιστεύω όμως ότι το τελευταίο πράγμα που πρέπει να καταρρεύσει είναι ο αθλητισμός μας. Πρέπει να στηρίξουμε τους αθλητές μας που θα πάρουν μέρος και θα μας εκπροσωπήσουν στις μεγάλες διοργανώσεις», είπε ο κ Σεβαστής.

Και πρόσθεσε: Η χώρα μας και ο ελληνικός λαός περνά τη σοβαρότερη δοκιμασία της πρόσφατης ιστορίας μας. Είναι γεγονός πως δεν υπάρχει Έλληνας που αυτός και η οικογένειά του δεν δοκιμάζεται. Αλλά τα χειρότερο απ΄ όλα είναι ότι υπάρχει μια αβεβαιότητα, δεν ξέρουμε ποια θα είναι η συνέχεια, η προοπτική και το μέλλον της χώρας μας. Δεν θα περίμενε κανείς ότι μέσα στη λαίλαπα αυτή ο αθλητισμός θα έμενε αλώβητος.

Η αλήθεια είναι ότι μετά το 2004 έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση για τον αθλητισμό σε όλους τους τομείς και τα επίπεδα. Αφορά τις υποδομές, τα κίνητρα σε αθλητές, ζητήματα με όλο το θεσμικό και λειτουργικό πλαίσιο του ελληνικού αθλητισμού και διαμορφώνεται ένα λαθεμένο οικοδόμημα».

Για να περάσει στη συνέχεια στο οικονομικό πρόβλημα όπου μεταξύ άλλων ανέφερε: «Είναι πρόσφατη η δήλωση του ΓΓΑ ότι η χρηματοδότηση από το 2008 μέχρι σήμερα έχει μειωθεί κατά 50%. Εμείς έχουμε τονίσει επανειλημμένα ότι η διετία που πέρασε ως συνέχεια και προηγούμενων κυβερνήσεων, δεν έδωσε τη δυνατότητα να γίνει αναδιάρθρωσης του ελληνικού αθλητισμού ώστε να ανταποκριθούμε στα ζητήματα της εποχής, τουλάχιστον σε λειτουργικό επίπεδο. Αυτό που χαρακτήρισε την πολιτική των 2 χρόνων τελευταία ήταν οι οριζόντιες περικοπές και ως αποκορύφωμα ήρθε η απαράδεκτη και άδικη απόφαση του Σεπτεμβρίου, η Πολιτεία να ανακοινώσει ότι περικόπτει το 50% από τον εγκεκριμένο προϋπολογισμό. Αυτή η απόφαση οδηγεί τον αθλητισμό σε κατάρρευση.

Ο ΣΕΓΑΣ και εγώ προσωπικά έχουμε ξεκινήσει προσπάθεια για ανατροπή αποφάσεων. Ενημερώσαμε όλο τον κόσμο μας και είναι ενδεικτικό ότι δεκάδες ψηφίσματα απ΄ όλη την ελληνική επικράτεια βγήκαν στη δημοσιότητα.

Πρωτοστατήσαμε και συντονίσαμε τη δράση μας από κοινού με άλλες ομοσπονδίες για τις άδικες αποφάσεις και τις αναδρομικές περικοπές. Κάναμε συσκέψεις στην περιφέρεια, για να ενημερώσουμε από κοντά όλα τα μέλη μας. Είμαστε σε διαρκή επαφή με την Πολιτεία στην προσπάθειά μας να ανατρέψουμε αυτές τις αποφάσεις και να πείσουμε την κυβέρνηση ότι είναι καταστροφικές και άδικες οι αποφάσεις, που χτυπούν τη βάση του αθλητισμού, τα σωματεία και τους αθλητές».

Ο τακτικός προϋπολογισμός της ομοσπονδίας που είχε εγκριθεί για το 2011 ήταν 7 εκ 350 χιλιάδες ευρώ. Περιορίσαμε τα λειτουργικά έξοδα της ομοσπονδίας σε όλα τα επίπεδα ώστε κλείνοντας τη χρονιά να μην έχουμε οφειλές που ξεπερνούν τον προϋπολογισμό μας. Οι περικοπές δεν άφησαν κανένα κομμάτι ανεπηρέαστο. Το ΔΣ, το προσωπικό, τα σωματεία, τους προπονητές. Παντού έγιναν περικοπές για να μην έχουμε πρωτογενή ελλείμματα. Παρά τις περικοπές συνεχίσαμε να πληρώνουμε κανονικά τους μισθούς του προσωπικού, ενώ είμαστε σε επαφή με την αθλητική ηγεσία και επιδιώξαμε συνάντηση να δούμε τι μέλλει γενέσθαι. Ο κ Γερουλάνος μάς έχει επιβεβαιώσει για συμφωνία με τον υπουργό Οικονομικών κ Βενιζέλο ότι ένα μεγάλο μέρος από τις περικοπές θα μας τα επέστρεφαν. Η τελευταία πληροφόρηση αναφέρει ότι οι περικοπές θα φθάσουν στο 80-85% αυτών που ανακοινώθηκαν για το 2011. Αυτό δεν αποτελεί σιγουριά ότι θα υλοποιηθεί. Είμαστε όμως υποχρεωμένο και τις σημερινές αποφάσεις να τις λάβουμε με αυτό το δεδομένο. Εκκρεμεί βέβαια τι θα γίνει το 2012. Τι σκέφτεται η Πολιτεία για την επόμενη χρονιά. Εμείς ζητήσαμε τα λεφτά του 2011 και να μας το πούνε έγκαιρα, ώστε να ξέρουμε τι έχουμε να διαθέσουμε».