Πέμπτη, 27 Δεκεμβρίου 2012

ΟΙ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΣΤΙΒΟ ΓΙΑ ΤΟ 2013

ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 12 ΕΤΩΝ
ΚΕΦ 2 ΑΡΘΡΟ 6 ΠΑΡ 1

ΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΣΤΟ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ



ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 12 ΜΕΧΡΙ 18 ΕΤΩΝ
ΚΕΦ 2 ΑΡΘΡΟ 6 ΠΑΡ 2

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟ ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΣΤΟΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΤΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟ ΓΣ ΣΤΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΤΟ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟ ΘΗΒΩΝ
ΔΑΡΑΜΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΠΟ ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΣΤΟ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΣΤΟ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ



ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΜΕΧΡΙ 28 ΕΤΩΝ
ΚΕΦ 2 ΑΡΘΡΟ 6 ΠΑΡ 3

ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟ ΟΦΚΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΦΠ
ΣΦΟΝΔΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΓΣΣ



ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 28 ΕΤΩΝ
ΚΕΦ 2 ΑΡΘΡΟ 5 ΠΑΡ 1


ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΟ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΚΟΥΜΠΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΤΟ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟ ΘΗΒΩΝ
ΤΣΟΥΛΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΑΠΟ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟ ΘΗΒΩΝ ΣΤΟΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


ΔΙΕΤΗΣ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΕΦ 2 ΑΡΘΡΟ 5 ΠΑΡ 2

ΚΑΛΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΣΤΟΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΣΤΟΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΖΑΜΠΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΠΟ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΤΟΥΛΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΣΤΟ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΙΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΚΟ ΓΑΣ ΣΤΟ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΛΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟ ΓΣ ΣΤΟΝ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ


ΜΕΤΟΙΚΗΣΗ ΛΟΓΩ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΚΕΦ 2 ΑΡΘΡΟ 5 ΠΑΡ 3

ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΠΟ ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΤΟ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟ ΓΣ ΣΤΟΝ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΣΤΟΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Πέμπτη, 20 Δεκεμβρίου 2012

ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΟΥ 2012



04/02  Σε Ημερίδα Κλειστού Στίβου που διεξήχθη στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, ο Νίκος Ρουσούλης του Ευβοικού κατέρριψε το ρεκόρ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας στα 800 μ. Εφήβων με 1.58.07 και η Αναστασία Μαρινάκου της Νεάπολης το Πανευβοικό ρεκόρ στα 400 μ. όλων των κατηγοριών με 59.85.

21-22/02 Στους Πανελλήνιους Κλειστού Στίβου Ανδρών-Γυναικών που διεξήχθησαν στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, χάλκινα μετάλλια κατέκτησαν η Αναστασία Μαρινάκου της Νεάπολης στα 800 μ. με 2.12.71, που είναι ρεκόρ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας στην κατηγορία Κορασίδων και ο Σταύρος Γεωργίου του Ευβοικού στο άλμα τριπλούν.

03/03  Στο Στάδιο της Θήβας, ο Πίνδαρος διοργάνωσε Αγώνες στα πλαίσια της Β’ Φάσης της κατηγορίας ΠΠΒ-ΠΚΒ, με την συμμετοχή και των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

03/03  Στην ετήσια εορτή βραβεύσεων του ΣΕΓΑΣ, που πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα, βραβεύτηκε ο Γεώργιος Κατσιμπάρδης για την προσφορά του στον ελληνικό κλασικό αθλητισμό και τον πολιτισμό.

04/03  Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου που διεξήχθη στο Μαρκόπουλο, από ατομικής πλευράς την καλύτερη εμφάνιση έκανε ο Κων/νος Μίγας του ΑΚΟΛ που τερμάτισε 4ος στα 4.000 μ. Παίδων, ενώ στην Συλλογική Αξιολόγηση ο Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδος ήταν 18ος.

18/03  Στον Ημιμαραθώνιο που διοργάνωσε ο Δήμος Αγρινίου, πρώτευσε ο Μιχάλης Παρμάκης του Τρίτωνα Χαλκίδος.

24/03  Στην Γενική Συνέλευση του ΣΕΓΑΣ, που συνήλθε στο αμφιθέατρο της Ε.Ο.Ε. στο Χαλάνδρι, διεγράφη μεταξύ άλλων Συλλόγων και ο Α.Ο.Αλιβερίου.

31/03  Διεκόπησαν λόγω πυρκαγιάς, οι Αγώνες στις κατηγορίες Μίνι και ΠΠΒ-ΠΚΒ, που διοργάνωσε ο Γ.Σ.Νεάπολης, στο Στάδιο Χαλκίδος.

08/04  Σε Αγώνα 10 χλμ. που διεξήχθη στην Καλλιθέα, ο Τόνια Κορόζη της Νεάπολης τερμάτισε 2η.

21-22/04 Στους Διασυλλογικούς Αγώνες στην κατηγορία Παίδων-Κορασίδων, που διεξήχθησαν στον Αγ. Κοσμά Αττικής, 2 πρώτες νίκες κατέκτησε ο Κων/νος Μίγας του ΑΚΟΛ, στα 800 και τα 1500 μ, ενώ πανευβοικό ρεκόρ στα 800 μ. όλων των κατηγοριών πέτυχε η Αναστασία Μαρινάκου της Νεάπολης με 2.15.36.

28/04  Στο Στάδιο του Σχηματαρίου η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας διοργάνωσε το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα στην κατηγορία ΠΠΑ-ΠΚΑ, μεταξύ των Συλλόγων Βοιωτίας, Εύβοιας και Αν. Αττικής.

8-9/05 Στους Αγώνες της Γ’ Φάσης των Λυκείων, που διεξήχθησαν στην Λάρισα, η Αναστασία Μαρινάκου κατέρριψε το πανευβοικό ρεκόρ στα 800 μ. όλων των κατηγοριών με 2.14.46.

12/05  Στην Λιβαδειά ο ΑΚΟΛ διοργάνωσε Αγώνες Στίβου με την επωνυμία «Αργύρης Ανέστης», με τη συμμετοχή μικρών αθλητών-μαθητών από την Βοιωτία.

15-16/5 Στους Πανελλήνιους Αγώνες Λυκείων που διεξήχθησαν στο Ολυμπιακό Στάδιο της Αθήνας, μετάλλια κατέκτησαν η Αναστασία Μαρινάκου χρυσό στα 800 μ, η Ελένη Παπαδημητρίου Ασημένιο στα 800 μ. και ο Νικόλαος Ρουσούλης χάλκινο στα 800 μ.

19/05  Λόγω βροχής διεκόπησαν οι Διασυλλογικοί Αγώνες Τριάθλων ΠΠΒ-ΠΚΒ, που διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας στην Χαλκίδα.

19-20/5 Στους Αγώνες με την επωνυμία «Αμεινίας ο Παλληνεύς» που διεξήχθησαν στην Παλλήνη την καλύτερη εμφάνιση πραγματοποίησε ο Κων/νος Μίγας του ΑΚΟΛ που πρώτευσε στα 1.500 μ.

20/05  Διεξήχθη ο Ημιμαραθώνιος Ψαχνά-Αρτάκη-Χαλκίδα.

20/05  Στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Πολυάθλων ΠΠΑ-ΠΚΑ, που διεξήχθη στη Λάρισα, η Νίκη Ξυδώνα της ΑΓΕΒ ήταν 1η και η Τριανταφυλλιά Κρεμμύδα του Πίνδαρου 2η.

26/05  Στο Στάδιο της Χαλκίδος διεξήχθησαν οι Αγώνες με την επωνυμία «Δ.Βραιμάκης», που διοργάνωσε ο Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδος.

03/06  Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 10.000 της κατηγορίας Νέων, που διεξήχθη στα Μέγαρα, η Αντωνία Κορόζη της Νεάπολης τερμάτισε 4η.

09/06  Στο Στάδιο του Σχηματαρίου διεξήχθησαν οι Διασυλλογικοί Αγώνες Τριάθλων ΠΠΒ-ΠΚΒ, που διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

15-16/6 Στους Πανελλήνιους Αγώνες Ανδρών-Γυναικών, που διεξήχθησαν στο Ολυμπιακό Στάδιο της Αθήνας, το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η Χριστίνα Χαντζή-Νεάγκ του Πίνδαρου στα 400 εμπ, και το ασημένιο η ομάδα 4Χ400 των Γυναικών του Πίνδαρου.

15-16/6 Στους Πανελλήνιους Αγώνες της κατηγορίας Νέων, που διεξήχθησαν στο Ολυμπιακό Στάδιο της Αθήνας, το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε η Σοφία Γαρδικιώτη του Ερμή στο άλμα τριπλούν.

20/6    Στο Στάδιο Σχηματαρίου διεξήχθησαν Αγώνες στις κατηγορίες Μίνι και ΠΠΒ-ΠΚΒ, με συνδιοργανωτές τον Ερμή και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

23-24/6 Στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων, που διεξήχθη στο Εσκί Σεχίρ της Τουρκίας, έλαβε μέρος στην σκυταλοδρομία 4Χ400 και ο Αναστάσιος Φράγκος του Πίνδαρου.

23-24/6 Στους Πανελλήνιους Αγώνες Παίδων-Κορασίδων, που διεξήχθησαν στις Σέρρες, χρυσά μετάλλια κατέκτησαν η Αναστασία Μαρινάκου της Νεάπολης στα 800 μ. με πανευβοικό ρεκόρ όλων των κατηγοριών 2.11.18 και ο Κων/νος Μίγας του ΑΚΟΛ στα 2.000 στηπλ.

30/6-1/7 Στους Πανελλήνιους Αγώνες Εφήβων-Νεανίδων, που διεξήχθησαν στην Λάρισα , η Αναστασία Μαρινάκου, της Νεάπολης, κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 800 μ. και ο Κων/νος Μίγας του ΑΚΟΛ το ασημένιο στα 1.500 μ.

4/7       Στο Διεθνές Μήτιγκ «Βενιζέλεια», που διεξήχθη στα Χανιά, η Χριστίνα Χατζή του Πίνδαρου, κατέκτησε την 1η θέση στα 400 εμπ. με 58.95.

4/7       Στους Αγώνες με την επωνυμία «Τάσος Ξένος», που διεξήχθησαν στον Χολαργό, έλαβαν μέρος και 10 αθλητές-τριες, του Πίνδαρου και του Ευβοικού, με καλύτερη την Σοφία Σίδερη του Πίνδαρου που ήταν 1η στα 300 ΠΚΑ με 43.36.

4/7       Στα «23α Ολύμπια», που διεξήχθησαν στο Λιτόχωρο, έλαβαν μέρος και 3 αθλητές-τριες του Τρίτωνα και του Φ.Π.Σ.Χαλκίδας.

14/7    Στους Βαλκανικούς Αγώνες Παίδων-Κορασίδων, που διεξήχθησαν στο Βελιγράδι, έλαβαν μέρος και ο Κώστας Μίγας του ΑΚΟΛ, που ήταν 2ος στα 2.000 στηπλ με 6.11.00 και η Αναστασία Μαρινάκου της Νεάπολης, που ήταν 2η στα 800 μ. με 2.13.64.

14-15/7 Στον Αγ. Κοσμά διεξήχθη το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα της κατηγορίας Ανδρών-Γυναικών, με την συμμετοχή και 7 Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, με καλύτερο τον Πίνδαρο Θηβών που κατετάγη 4ος στη γενική βαθμολογία.

21-22/7 Στους Βαλκανικούς Αγώνες Ανδρών-Γυναικών, που διεξήχθησαν στο Εσκί Σεχίρ της Τουρκίας, η Χριστίνα Χατζή του Πίνδαρου ήταν 3η στα 400 εμπ. με 58.89 και 4η στα 4Χ400 με την Εθνική Ομάδα.

21-22/7 Στους Πανελλήνιους Αγώνες Παμπαίδων-Παγκορασίδων Α’, που διεξήχθησαν στο Ναύπλιο, ο Χρήστος Μοναστηριώτης της Νεάπολης κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο άλμα επί κοντώ, με 3.40 μ.

25/7    Ο Τελικός του Ελληνικού Grand-Prix, «Χρ. Βουδούρης», διεξήχθη στην Θήβα, με συνδιοργανώτρια την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

25/7    Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών της κατηγορίας Νέων, διεξήχθη στην Θήβα, με συνδιοργανώτρια την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

27-28/7 Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πεντάθλου Παγκορασίδων Α’ η Νικη Ξυδώνα της ΑΓΕΒ κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο με 3.585 βαθμούς.

9/9       Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορεινού Δρόμου, που διεξήχθη στην περιοχή Γρεβενών, η Αντωνία Κορόζη της Νεάπολης κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στα 8.000 μ. των Γυναικών.

12/9    Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, στο οποίο συμμετείχε, για τελευταία φορά, μετά από 16 χρόνια, ο Κώστας Ευθυμιάδης, απεφάσισε να του απονείμει την ύψιστη τιμητική διάκριση, το «Αριστείο».

26/9    Στο Στάδιο «Ευαγ. Δεπάστας» του Σχηματαρίου, η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, διοργάνωσε την Β’ Φάση των Διασυλλογικών Αγώνων στην κατηγορία Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β’.

29/9    Στην Εκλογική Γενική Συνέλευση του ΣΕΓΑΣ, που πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο Holidays in Evia, εξελέγη Μέλος του Δ.Σ. του ΣΕΓΑΣ, ο εκπρόσωπος του Πίνδαρου Θηβών Γιώργος Κατσιμπάρδης.

1/10    Μετά από αναδιάρθρωση του Δ.Σ. της  ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, ο Κώστας Ευθυμιάδης επανήλθε στη θέση του Προέδρου.

10/10  Το Δ.Σ. του ΣΕΓΑΣ, ο Γιώργος Κατσιμπάρδης τοποθετήθηκε Πρόεδρος της Επιτροπής Διαρκούς Αθλητικής Επιμόρφωσης και ο Κώστας Ευθυμιάδης Μέλος της Επιτροπής Δρόμων σε Βουνό και Δημόσιο Δρόμο.

31/10  Το Δ.Σ. του ΣΕΓΑΣ, απεφάσισε την παραμονή του Σπύρου Μπεκρή, για ένα ακόμη έτος στη θέση του Τεχνικού Συμβούλου της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

11/11  Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου Δρόμου, που διεξήχθη στην Κλασική Διαδρομή, ο Μιχάλης Παρμάκης του Τρίτωνα Χαλκίδας, κατέκτησε το χρυσό Μετάλλιο, με επίδοση 2.21.56, που αποτελεί νέο ρεκόρ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

24/11  Στο Στάδιο «Ευαγ. Δεπάστας» του Σχηματαρίου, ο Ερμής και η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, διοργάνωσαν Ημερίδα για παιδιά ηλικίας 5-11 χρονών με μεγάλη συμμετοχή 320 αθλητών-τριων.

25/11  Στο Γύρο της Σητείας η Αντωνία Κορόζη της Νεάπολης κατέλαβε την 5η θέση.

7-9/12 Στο ετήσιο Συνέδριο του ΣΕΓΑΣ, που συνήλθε στις Σέρρες, ανακοινώθηκε η Πανελλήνια αξιολόγηση των Συλλόγων του Στίβου για το 2012, με τον Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας στην 40η θέση και τον Πίνδαρο Θηβών στην 41η.

15/12  Στο Στάδιο Θηβών, ο Πίνδαρος και η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, διοργάνωσαν Ημερίδα για παιδιά ηλικίας 7-12 χρονών με μεγάλη συμμετοχή αθλητών-τριων.

Δευτέρα, 17 Δεκεμβρίου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΠΙΝΔΑΡΟΥ ΘΗΒΩΝ 15-12-2012


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ Α-Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8,43
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΝΤΡΕΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
8,44
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8,64
ΑΓΕΒ
4
ΤΥΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ
8,66
ΕΡΜΗΣ
5
ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8,97
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,24
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
9,54
ΕΡΜΗΣ
8
ΜΠΙΤΣΟΥΚΟ ΑΛΒΑΡΟ
9,86
ΕΡΜΗΣ
9
ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,90
ΕΡΜΗΣ
10
ΚΑΛΑΙΤΖΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9,93
ΕΡΜΗΣ
11
ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9,95
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝ.
9,99
ΝΕΑΠΟΛΗ
13
ΖΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10,21
ΑΓΕΒ
14
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10,30
ΕΡΜΗΣ
15
ΣΤΕΡΚΟΣΤΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
11,27
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
16
ΣΑΛΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11,32
ΕΡΜΗΣ
17
ΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11,34
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
18
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11,59
ΕΡΜΗΣ
19
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
11,60
ΕΡΜΗΣ
20
ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
21
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11,79
ΕΡΜΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ Α-Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
9,45
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΜΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
9,82
ΑΓΕΒ
3
ΜΑΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
9,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΚΟΥΡΑΝΤΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ
9,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ
10,00
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
10,04
ΑΓΕΒ
7
ΛΙΑΝΗ ΜΥΡΤΟ
10,10
ΑΓΕΒ
8
ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
10,22
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΤΣΑΚΟ ΜΕΙΣ
10,39
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΡΑΧΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
10,55
ΑΓΕΒ
11
ΑΡΑΠΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
10,62
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΑΡΑΠΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
11,29
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13
ΠΑΥΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
11,33
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
11,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
15
ΒΟΓΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
11,84
ΑΚΟΛ
16
ΛΟΥΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
11,91
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
13,91
ΕΡΜΗΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος Α-Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
3,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΠΗΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
2,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΒΑΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2,50
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,50
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ
2,42
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2,30
ΕΡΜΗΣ
7
ΣΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2,30
ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος Α-Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
2,63
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΛΕΓΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
2,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΒΑΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
2,13
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
1,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΣΤΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
1,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ
1,63
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
1,60
ΕΡΜΗΣ
8
ΚΟΛΛΙΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
1,60
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
1,55
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΟ
1,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
11
ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ
1,21
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΖΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
0,93
ΠΙΝΔΑΡΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ ΠΠ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8,07
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
8,15
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΛΙΓΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
8,23
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8,44
ΕΡΜΗΣ
5
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
8,46
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΒΟΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8,62
ΑΚΟΛ
7
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8,90
ΑΚΟΛ
8
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ
8,91
ΝΕΑΠΟΛΗ
9
ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΒΑΙΟΣ
8,99
ΕΡΜΗΣ
10
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
9.02
ΑΓΕΒ
11
ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9,09
ΕΡΜΗΣ
12
ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,15
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
9,49
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΛΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
9,53
ΑΓΕΒ
15
ΤΑΧΤΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
9,62
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ ΠΚ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
7,76
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
7,81
ΑΓΕΒ
3
ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
8,39
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
8,39
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΚΟΥΡΤΑΝΟΒΙΤΣ ΛΥΔΙΑ
8,41
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΒΙΤΑ
8,47
ΕΡΜΗΣ
7
ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
8,49
ΕΡΜΗΣ
8
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΓΩΝΑ
8,50
ΑΓΕΒ
9
ΤΑΧΤΑΡΑ ΖΩΗ
8,56
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΚΟΥΤΙΟΥΛΗ ΕΦΗ-ΙΩΑΝΝΑ
8,68
ΕΡΜΗΣ
11
ΡΕΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ
8,70
ΑΓΕΒ
12
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΕΜΥ
8,78
ΑΚΟΛ
13
ΤΑΧΤΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8,88
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8,93
ΑΓΕΒ
15
ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
8,96
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
16
ΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
9,05
ΝΕΑΠΟΛΗ
17
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
9,07
ΕΡΜΗΣ
18
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ
9,15
ΝΕΑΠΟΛΗ
19
ΚΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
9,20
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
9,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
19
ΤΣΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
9,20
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΑ
9,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
23
ΠΑΡΘΕΝΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ
9,30
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
24
ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΜ
9,35
ΕΡΜΗΣ
25
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΖΩΗ
9,46
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
26
ΜΑΚΡΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9,57
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
27
ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
9,91
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
28
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
10,10
ΕΡΜΗΣ
29
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
10,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
30
ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
10,45
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
31
ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
10,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
32
ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10,71
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
33
ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
11,52
ΕΡΜΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 150μ ΠΠ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22,19
ΑΚΟΛ
2
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
22,71
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΤΟΛΙΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
22,88
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΠΥΤΙΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ
23,45
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25,01
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25,50
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
25,96
ΑΚΟΛ
8
ΚΟΥΤΣΟΚΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26,41
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΓΚΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26,44
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 150μ ΠΚ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
21,52
ΕΡΜΗΣ
2
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
21,97
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΜΠΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
24,97
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ
24,96
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ
25,51
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑΝΤΙΑ
26,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΤΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
28,18
ΝΕΑΠΟΛΗ
8
ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
29,13
ΝΕΑΠΟΛΗ
9
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
30,77
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
36,30
ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 600μ ΠΠ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2,02
ΑΚΟΛ
2
ΜΠΙΧΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2,12
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΜΕΛΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2,21
ΑΚΟΛ
4
ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
2,23
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΓΚΕΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2,49
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΓΚ.
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 600μ ΠΚ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
2,19
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
2,33
ΠΙΝΔΑΡΟΣ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μπαλάκι ΠΠ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26,50
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΔΑΒΙΔ
24,90
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
24,80
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΗΣ
24,70
ΑΓΕΒ
5
ΜΑΡΟΣΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
18,14
ΕΡΜΗΣ
6
ΜΑΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
13,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
12.60
ΕΡΜΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μπαλάκι ΠΚ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΑΤΣΑΓΚΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ
15,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
13,30
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
12,60
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος ΠΠ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
4,00
ΕΡΜΗΣ
2
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
3,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3,72
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4
ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3,56
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,50
ΕΡΜΗΣ
6
ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3,14
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2,90
ΝΕΑΠΟΛΗ
8
ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,84
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
2,76
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8,81
ΝΕΑΠΟΛΗ
11
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΗΣ
2,70
ΕΡΜΗΣ
12
ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2,49
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος ΠΚ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ
4,23
ΕΡΜΗΣ
2
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ
3,97
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΠΑΠΑΦΙΛΛΙΠΟΥ ΕΥΑ
3,10
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ
3,05
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΑΥΓΙΤΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
2,95
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΔΟΥΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
2,80
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΦΗ
2,80
ΕΡΜΗΣ
8
ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ
2,80
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΚΟΥΡΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2,75
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2,70
ΑΓΕΒ
11
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
2,65
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2,64
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13
ΝΤΑΜΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,60
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΚΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
2,50
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
15
ΚΟΛΛΙΑ ΧΑΡΑ
2,50
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
16
ΡΟΚΚΟΥ ΝΙΚΗ
2,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17
ΛΙΓΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
2,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
18
ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4X50μ ΠΠ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1
ΜΕΛΗΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΡΑΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

32,12

ΑΚΟΛ

2
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΛΙΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
ΛΙΓΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

32,89

ΝΕΑΠΟΛΗ

3
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΥΤΙΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ
ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

33,92
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4X50μ ΠΚ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1
ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΒΙΤΑ
ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ

31,19

        ΕΡΜΗΣ

2
ΚΟΥΡΤΑΝΟΒΙΤΣ ΛΥΔΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

31,21

ΝΕΑΠΟΛΗ

3
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ
ΤΑΧΤΑΡΑ ΖΩΗ
ΜΠΟΒΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

34,71

     ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 60μ ΠΠ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΑΤΣΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8,36
ΑΓΕΒ
2
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8,69
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9,65
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
9,70
ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 60μ ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ
8,66
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8,85
ΕΡΜΗΣ
3
ΓΚΡΑΜΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
8,90
ΑΚΟΛ
4
ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΑΘΗΝΑ
8,97
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
9,95
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΝ ΝΤΙΛΑΡΑ
9,98
ΕΡΜΗΣ
7
ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΑ
10,19
ΝΕΑΠΟΛΗ
8
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
10,42
ΕΡΜΗΣ
9
ΜΑΡΑΚΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ
10,43
ΕΡΜΗΣ
10
ΦΩΤΙΑΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ
11,01
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 150μ ΠΠ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
19,53
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
19,89
ΑΚΟΛ
3
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22,52
ΑΚΟΛ
4
ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26,22
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32,13
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 150μ ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΦΑΙΗ
20,80
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
21,19
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
21,61
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
21,71
ΕΡΜΗΣ
5
ΚΟΡΔΟΝΗ ΜΑΡΙΑ
22,22
ΑΚΟΛ
6
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
22,45
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΣΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
22,58
ΝΕΑΠΟΛΗ
8
ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ
25,03
ΝΕΑΠΟΛΗ
9
ΒΑΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
25,65
ΝΕΑΠΟΛΗ
10
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
25,72
ΝΕΑΠΟΛΗ
11
ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ
25,74
ΝΕΑΠΟΛΗ
12
ΜΠΑΣΑ ΕΙΡΗΝΗ
26,46
ΝΕΑΠΟΛΗ
13
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
26,57
ΝΕΑΠΟΛΗ
14
ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
30,10
ΝΕΑΠΟΛΗ
15
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΗ
30,23
ΑΓΕΒ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1000μ ΠΠ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,22,89
ΩΡΩΠΟΣ
2
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
3,31,51
ΑΚΟΛ
3
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
3,35,22
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΙΓΓΛΙ ΜΠΟΥΖΙΝΑ
3,55,00
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
4,01,00
ΕΡΜΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1000μ ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ
3,36,00
ΑΚΟΛ
2
ΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3,39,00
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΦΟΥΡΤΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4,32,00
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ύψος ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
1,40
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
1,35
ΕΡΜΗΣ
3
ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
1,15
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σφαίρας ΠΠ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΑΚΑΒΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
8,20
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΠΕΣΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7,83
ΑΓΕΒ
3
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΟΝ
7,76
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6,28
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6,16
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
5,96
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5,56
ΑΓΕΒ
8
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5,36
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σφαίρας ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
6,68
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΤΣΑΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
6,53
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
4,85
ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος ΠΠ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4,43
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
4,20
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4,18
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4,14
ΑΚΟΛ
5
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3,84
ΕΡΜΗΣ
6
ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,79
ΑΓΕΒ
7
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
3,78
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3,61
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3,47
ΕΡΜΗΣ
10
ΚΟΡΔΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3,42
ΑΚΟΛ
11
ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2,91
ΑΓΕΒ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
4,30
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ
3,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΠΑΠΑΔΑ ΚΩΝ/ΝΑ
3,77
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΦΗ
3,75
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
3,70
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΣΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3,37
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΧΑΤΖΗΔΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
2,90
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8
ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
2,65
ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4X80μ ΠΠ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ


46,23

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

2
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΝAKΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

47,23

ΑΚΟΛ

3
ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΓΚΛΙ ΜΟΥΖΙΚΑ

50,12

ΝΕΑΠΟΛΗ

4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΣΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50,46

ΑΓΕΒ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4X80μ ΠΚ Β΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1


ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΦΑΙΗ
ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ

45,99

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

2


ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

47,02

ΝΕΑΠΟΛΗ