Πέμπτη, 31 Μαΐου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ 2012


"ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ""Δ. ΒΡΑΙΜΑΚΗΣ""
*  ΣΑΒΒΑΤΟ  26  ΙΟΥΝΙΟΥ  2012  *  ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  * "

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  50 Μ. ΜΙΝΙ ΠΠ  ]
1 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 7.68
2 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7.98
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.02
4 ΝΤΑΡΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 8.13
5 ΛΙΟΝΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.24
6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 8.33
7 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 8.41
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 8.48
9 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.53
10 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 8.70
11 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.71
12 ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.85
13 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.95
14 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.04
15 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.08
16 ΑΣΥΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.58
17 ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.91

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  200  ΑΝΔΡΩΝ   ]
1 ΑΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 21.57
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΕΛΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 21.66
3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 91 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 21.77
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 21.94
5 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 91 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.05
6 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 85 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.12
7 ΔΑΜΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.26
8 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 90 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.29
9 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 22.59
10 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 22.76
11 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 22.86
12 ΛΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.93
13 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 23.00
14 ΣΑΣΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 86 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 23.07
15 ΓΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 89 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.08
16 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 23.13
17 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.20
18 ΔΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 23.33
19 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΝΙΑΣ 23.44
20 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 23.52
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΙΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.58
22 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 23.61
23 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 23.61
24 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 93 ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.64
25 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 23.70
26 ΜΥΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 88 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.71
27 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.71
28 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 23.72
29 ΦΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 23.83
30 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.07
31 ΦΟΥΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89 24.18
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 24.34
33 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 92 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24.39
34 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.40
35 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.43
36 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.43
37 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 24.62
38 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 24.64
39 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 24.87
40 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.88
41 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.08
42 ΔΙΑΚΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 25.16
43 ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 91 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 25.19
44 ΠΡΕΝΤΙ ΝΙΟΛΑΚΗ 95 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 25.54
45 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 25.82
46 ΤΖΙΝΑΣ ΙΑΣΩΝ 97 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 26.05
47 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 26.25
48 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 82 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 26.26
49 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 26.75
50 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.68

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  400   ΑΝΔΡΩΝ   ]
1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΝΙΑΣ 49.24
2 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 82 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 49.25
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 49.86
4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 93 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 50.01
5 ΠΑΓΩΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 87 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 50.10
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50.10
7 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 51.04
8 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 87 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 51.06
9 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51.13
10 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 51.91
11 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΝΙΑΣ 52.55
12 ΠΡΙΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 84 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.99
13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 53.89
14 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 93 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 54.37
15 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 55.01
16 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 77 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 55.45
17 ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58.21

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  800  ΑΝΔΡΩΝ  ]
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟΕΛ 1.55.22
2 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.57.17
3 ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 85 ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΝΙΑΣ 1.57.74
4 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.57.91
5 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2.00.37
6 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.00.72
7 ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 89 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2.06.93
8 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 2.10.07
9 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.11.02
10 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2.12.32
11 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.16.99
12 ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 2.17.39

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  3000  ΑΝΔΡΩΝ  ]
1 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 95 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 8.54.39
2 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 86 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.57.43
3 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.07.64
4 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 9.18.06
5 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.20.61

Για τους παρακάτω αθλητές που τερμάτισαν δεν υπήρξε κατάταξη
και χρονομέτρηση, λόγω ακραίων καιρικών συνθηκών.

ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 81 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 85 ΠΑΟ
ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 91 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
ΖΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 80 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 95 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΤΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ 95 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  110 ΕΜΠ  ΑΝΔΡΩΝ  ]
1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.23
2 ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 83 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.48
3 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.06
4 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 85 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16.96

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ  ]
1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.12
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 4.12
3 ΝΤΑΡΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.07
4 ΠΟΙΗΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.05
5 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.02
6 ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 3.84
7 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.70
8 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 3.62
9 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.58
10 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.20
11 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.08
12 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.00
13 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 2.80
14 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΑΡΗΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.80

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ  ]
1 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 ΠΑΟ 1.90
2 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 86 ΟΣΦΠ 1.90
3 ΑΛΑΜΠΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1.85
4 ΤΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.85
5 ΧΥΣΑ ΣΚΕΙΝΤΙ 96 ΟΦΚΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 1.75

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΥΨΟΣ  ΠΠΑ  ]
1 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.80
2 ΚΟΚΟΠΙΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 ΟΦΚΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 1.55
3 ΚΙΒΩΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 1.50
4 ΠΡΕΝΤΙ ΝΙΚΟΛΑΚΗ 95 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 1.45
5 ΣΕΒΑΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.40
ΖΕΚΙΟ ΕΛΜΠΑΝΤΡΙΣ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ  ]
1 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.30
2 ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΙΑΣΩΝ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.00
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82 ΑΕΚ 3.60
4 ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 2.90

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΠΑ  ]
1 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.40

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΣΦΑΙΡΑ  ΠΠΑ  ]
1 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.58
2 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 14.43
3 ΤΡΑΚΟΣΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 11.26
4 ΚΑΤΕΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 97 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 11.06
5 ΚΑΝΑΡΗΣ ΔΗΜ. 97 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 10.08
6 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.94
7 ΜΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 7.91

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ  ]
1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16.41
2 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 13.90
3 ΣΥΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13.71
4 ΤΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 13.02
5 ΒΑΖΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 95 ΕΘΝΙΚΟΣ 10.76

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΔΙΣΚΟΣ  ΠΠΑ  ]
1 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 49.12
2 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 98 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 42.19
3 ΚΑΤΕΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 97 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 37.73

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΔΙΣΚΟΣ  ΠΑΙΔΩΝ  ]
1 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 46.66
2 ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 95 ΕΘΝΙΚΟΣ 46.62
3 ΤΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 43.02
4 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 42.46
5 ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝ. 95 ΟΦΚΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 41.77
6 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 37.40
7 ΒΑΖΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 95 ΕΘΝΙΚΟΣ 28.27

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΑΚΟΝΤΙΟ  ΠΑΙΔΩΝ  ]
1 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 65.24
2 ΞΥΔΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 56.90
3 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 49.46
4 ΜΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 43.89
5 ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 43.16
6 ΜΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 33.67
7 ΤΖΑΝΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 97 ΟΦΚΑ ΑΡΤΑΚΗΣ 26.99

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  50 ΜΙΝΙ ΠΚ  ]
1 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 7.66
2 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 7.83
3 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7.92
4 ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.15
5 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 2001 ΑΜΕΝΙΑΣ ΠΑΛ. 8.17
5 ΜΠΙΡΜΠΑ ΧΡΥΣΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.17
7 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 8.19
8 ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.22
9 ΧΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.36
10 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 8.39
11 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.41
12 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.64
13 ΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.67
14 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.88
15 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.93
16 ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.05
17 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.23
18 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.28
19 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΑΝΝΗ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.40
20 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΙΡΕΛΛΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.60
21 ΤΖΕΓΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.70
22 ΡΟΥΜΠΗ ΔΑΝΑΗ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.86
23 ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.17
24 ΠΕΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 10.41

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  60  ΠΚΒ  ]
1 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.52
2 ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 8.86
3 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.91
4 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 9.00
5 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 9.09
5 ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ ΙΛΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.09
7 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 9.27
8 ΚΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.32
9 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 9.52
10 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 9.59
11 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 9.65
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.77
13 ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΑΘΗΝΑ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.89
14 ΚΟΥΚΟΥΖΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.97
15 ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΦΕΝΙΑ 1999 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9.98
16 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1999 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 10.27
17 ΣΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 10.53
18 ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 10.60

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  150  ΠΚΑ  ]
1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 97 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 19.12
2 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 19.83
3 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 20.23
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.41
5 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 20.99
6 ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 97 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.18
7 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 21.19
8 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 21.36
9 ΣΟΙΛΕΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 21.54
10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 21.61
11 ΠΛΕΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 21.97
12 ΤΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 22.78
13 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΗΡΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 22.95

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  200  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΑΝΗ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 25.10
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 75 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 25.12
3 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.54
4 ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 83 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 25.73
5 ΓΚΑΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 25.90
6 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 26.42
7 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 26.88
8 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 91 ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΝΙΑΣ 27.03
9 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27.52
10 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 92 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 27.60
11 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 27.89
12 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 28.05
13 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.23
14 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.38
15 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 28.53
16 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.55
17 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 28.59
18 ΒΕΛΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.94
19 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑ 96 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 29.38
20 ΡΟΥΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29.60
21 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 29.89
22 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 31.86
23 ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 31.89
24 ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 32.04
25 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 32.49

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  400  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58.42
2 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 59.66
3 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 59.75
4 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 91 ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΝΙΑΣ 1.01.26
5 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.02.14
6 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.02.86
7 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.03.65
8 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1.04.48
9 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1.04.94
10 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1.04.82
11 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 96 ΠΑΟ 1.05.27
12 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1.10.66

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  600  ΜΙΝΙ ΠΚ  ]
1 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.55.22
2 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.57.17
3 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1.59.65
4 ΧΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.12.24
5 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.16.13
6 ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 2.24.60
7 ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.31.37

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  600  ΠΚΑ  ]
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.38.02
2 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 1.38.13
3 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 1.40.28
4 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1.43.21
5 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.47.60
6 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.50.93
7 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1.53.12
8 ΜΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 99 ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1.56.74
9 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.07.28

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  800  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 85 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.11.61
2 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 2.24.58
3 ΜΕΝΕΤΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 96 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.27.61
4 ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 83 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2.29.88
5 ΠΡΙΦΤΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 2.40.59

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  1500 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 89 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4.51.46
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 5.04.73
3 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 96 ΠΑΟ 5.08.94
4 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 90 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 5.16.00
5 ΚΟΚΟΡΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.26.95
6 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 76 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 5.29.58

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  400 ΕΜΠ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1.00.40
2 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 83 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1.02.84
3 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 89 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 1.05.29
4 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 90 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.07.73
5 ΚΩΣΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 96 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.11.94

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ  ]
1 ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 4.08
2 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 4.04
3 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.96
4 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.94
5 ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.71
6 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.60
7 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.46
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.22
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.22
10 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΙΡΕΛΛΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.14
11 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΑΝΝΗ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.13
12 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.04
13 ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.03
14 ΠΕΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 2.92
15 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.73
16 ΡΟΥΜΠΗ ΔΑΝΑΗ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 2.54
17 ΧΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.38

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΜΗΚΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.14
2 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.12
3 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 5.07
4 ΦΟΥΤΖΙΤΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 91 ΠΑΟ 4.98
5 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 4.88
6 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.67
7 ΠΑΛΟΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.18
8 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΡΙΚΑ 97 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.00
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΤΡΙΠΛΟΥΝ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.95
2 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.88
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Α

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ]
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.70
2 ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.60
3 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.60
4 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.50
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 3.40
6 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.30
7 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.90

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΣΦΑΙΡΑ  ΠΚΑ  ]
1 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 10.66
2 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.86
3 ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.66
4 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8.66
5 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.53
6 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 7.57
7 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 7.37
8 ΝΙΚΟΒΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 99 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 7.35
9 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7.18
10 ΛΕΚΑ ΤΖΕΝΗ 97 ΑΕΚ 5.68

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΔΙΣΚΟΣ  ΠΚΑ  ]
1 ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 27.18
2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 25.09
3 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 20.77
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 98 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 18.48

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΔΙΣΚΟΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ]
1 ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 96 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 35.95
2 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 33.66
3 ΤΟΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 29.80

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  [  ΣΦΥΡΑ  ΠΚΑ  ]
1 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 44.00
2 ΛΕΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 97 ΑΕΚ 34.75
3 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 98 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 28.65
4 ΝΙΚΟΒΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 99 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 19.45