Δευτέρα, 25 Ιουνίου 2012

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Στις Σέρρες διεξήχθη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων, το Σαββατοκύριακο 23-24 Ιουνίου 2012.
Απο τους αθλητές-τριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, στους Τελικούς των αγωνισμάτων τους βρέθηκαν οι παρακάτω:

- Η Μαρινάκου Αναστασία της Νεάπολης Χαλκίδος στα 800μ Κορασίδων κατεκτησε το χρυσό μετάλλιο με επίδοση 2.11.18 που είναι Πανευβοικό ρεκόρ όλων των κατηγοριών.


- Ο Μίγας Κωνσταντίνος του ΑΚΟ Λιβαδειάς στα 2.000μ Στηπλ Παίδων κατεκτησε το χρυσό μετάλλιο με επίδοση 6.06.43 . Επίσης αγωνίστηκε και στα 800μ τερματίζοντας στην 4η θέση με χρόνο 1.58.09 .


- Η Παναγιωτου Σεραφίνα της Νεάπολης Χαλκίδος στο αλμα επι κοντώ Κορασίδων κατετάγη στην 4η θέση με 3.50μ που είναι ρεκόρ ΕΑΣ όλων των κατηγοριών.

- Η Μενεγάτου Μαρία-Ιωάννα του ΑΚΟ Λιβαδειάς στα 400μ Κορασίδων τερμάτισε στην 6η θέση με χρόνο 59.29 .

- Η Βοιλάκη Νεκταρία της Νεάπολης Χαλκίδος στην Δισκοβολία Κορασίδων κατετάγη στην 7η θέση με επίδοση 33.59 .

- Η Παπαδημητρίου Ελένη της Νεάπολης Χαλκίδος στα 1.500μ Κορασίδων τερμάτισε στην 7η θέση με χρόνο 4.56.98 .

- Ο Μπουντούλης Χρήστος του Πινδάρου Θηβών στα 3.000μ Παίδων τερμάτισε στην 8η θέση με χρόνο 9.32.77 .

- Η Κρεμμύδα Τριανταφυλλιά του Πινδάρου Θηβών στο Υψος Κορασίδων κατετάγη στην 8η θέση με 1.55μ 


- Η Ξυδώνα Νίκη της ΑΓΕ Βοιωτίας κατετάγη, στην 9η θέση στο Ύψος Κορασίδων με 1.55μ  και, στην 10η θέση στο άλμα σε Μήκος Κορασίδων με 5.19μ

- Ο Ταψής Γεώργιος του Ευβοικού ΓΑΣ στο άλμα σε Ύψος Παίδων κατετάγη στην 12 θέση με 1.75μ.


Παρασκευή, 22 Ιουνίου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (20-6-2012)



80μ ΠΚ-Α
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΣΟΙΛΕΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10.23
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2
ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
10.51
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
3
ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
10.62
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4
ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
11.15
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5
ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
11.16
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6
ΑΛΑΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
11.75
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
7
ΣΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
13.33
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ

1000μ ΠΚ-Α
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
3.36.45
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
4.04.57
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ



60μ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
8.23
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
2
ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ
8.45
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3
ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ
8.50
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4
ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ ΗΛΙΑ
8.69
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
5
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
8.78
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
6
ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8.82
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
7
ΚΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
8.85
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8
ΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΗ
8.86
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
9
ΜΑΜΑΗ ΕΒΕΛΙΝΑ
8.92
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
10
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
8.94
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
11
ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ
9.01
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
12
ΓΚΡΑΜΟΖΗ ΕΙΡΗΝΗ
9.09
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13
ΜΠΟΥΡΟΒΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
9.14
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
14
ΤΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
9.30
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15
ΤΑΣΣΗ ΦΙΛΙΤΣΑ
9.46
Α.Ο. ΑΥΛΩΝΑ
16
ΣΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
9.52
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

60μ ΠΠ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
8.16
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2
ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8.22
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
3
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.27
Α.Γ.Ε. ΒΟΩΤΙΑΣ
4
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
8.32
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5
ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8.57
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6
ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8.60
Ο.Φ.Κ. ΑΡΤΑΚΗΣ
7
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
8.77
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8
ΚΑΝΑΝΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
8.91
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9
ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.97
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10
ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9.05
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
11
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9.09
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
12
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9.11
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13
ΓΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓ.
9.18
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
14
ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9.30
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
15
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
9.32
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16
ΚΟΥΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9.34
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
17
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
9.44
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
18
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΑΛΚΙΝ.
9.52
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19
ΖΑΜΠΟΥΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10.42
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

150μ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
19.56
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΦΑΙΗ
21.72
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3
ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
22.16
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4
ΠΑΝΤΙΣΚΑ
22.71
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5
ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ
22.78
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
6
ΠΑΠΑΔΑΝΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
22.83
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7
ΚΟΥΚΟΥΖΑ ΚΩΝ/ΝΑ
22.91
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

600μ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ
1.38.99
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2
ΔΗΜΑΡΟΓΚΟΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2.02.59
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
3
ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
2.12.26
ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ

1000μ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
3.29.65
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2
ΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3.31.07
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
3.35.50
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ.
4.06.67
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5
ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4.12.52
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

1000μ ΠΠ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3.22.45
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
2
ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
3.25.85
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
3
ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.34.80
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
3.45.54
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
3.47.21
Ο.Φ.Κ. ΑΡΤΑΚΗΣ

4Χ80μ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΜΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΕΠΙΔ.
1
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
43.08
2
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
46.20
3
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
46.22
4
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
46.72
5
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
48.23
6
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
48.95
7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
49.58

4Χ80μ ΠΠ-Β
ΚΑΤ.
ΟΜΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΕΠΙΔ.
1
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
47.16
2
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
47.81
3
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
48.27
4
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
48.72
5
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
50.75



ΜΗΚΟΣ ΠΚ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
4,32
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
ΜΗΛΟΙΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4,28
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ
4,02
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
3,70
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
5
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3,56
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
6
ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3,43
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
7
ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
3,39
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
8
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
3,32
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9
ΓΚΩΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ
3,30
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
10
ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ
3,18
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
11
ΒΡΑΤΣΙΣΤΑ ΙΛΙΕΤΑ
2,97
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
12
ΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2,88
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
13
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ
2,82
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
14
ΤΖΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
2,80
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΝΑ
2,79
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
16
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
2,74
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
17
ΣΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
2,73
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
18
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
2,70
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
19
ΤΣΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ
2,57
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
20
ΚΟΥΡΜΑΝΤΖΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
2,45
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
21
ΣΙΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
2,28
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
22
ΧΑΜΠΕΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,10
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΠ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΝΤΑΡΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4,04
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2
ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3,98
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
3
ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3,81
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3,80
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,78
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
3,66
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
7
ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
3,62
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
8
ΚΩΣΤΕΣΚΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
3,50
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
9
ΠΑΤΕΡΙΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
3,00
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
10
ΔΟΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2,90
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
11
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2,85
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12
ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2,81
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
13
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
2,74
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΩΤΤΗ ΗΡΩ
4,74
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2
ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ
4,57
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
3
ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ
4,57
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝ.
4,40
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4,20
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
6
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4,08
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7
ΤΑΡΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
3,97
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
8
ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3,88
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
9
ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ.
3,84
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3,80
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
11
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ
3,62
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12
ΚΟΡΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ
3,61
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑ
3,56
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
14
ΠΑΠΑΔΑ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ
3,50
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
15
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3,40
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16
ΠΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3,30
Α.Ο. ΑΥΛΩΝΑ
17
ΚΑΛΟΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2,85
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡ-ΝΕΑΝ-ΓΥΝ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
5,08
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
2
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
5,06
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ
4,80
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
4
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4,44
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
5
ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΡΙΚΑ
4,18
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
6
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
3,58
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

50μ ΠΚ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
7.04
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
7.54
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3
ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ
7.55
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4
ΜΠΙΡΜΠΑ ΧΡΥΣΑ
7.57
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
5
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
7.93
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡ.
7.94
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
8.08
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8
ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
8.38
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
8.39
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
9
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
8.39
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
11
ΑΛΑΦΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
8.50
ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ
12
ΚΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
8.55
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13
ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
8.66
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
13
ΖΩΓΑ ΒΙΟΛΕΤΑ
8.66
ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ
15
ΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
8.75
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16
ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ
8.80
Α.Ο. ΑΥΛΩΝΑ
17
ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8.84
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
18
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19
ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ
9.26
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
20
ΚΕΛΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
9.80
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
21
ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΟΛΓΑ
9.82
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

50μ ΠΠ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
7.46
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7.56
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3
ΠΟΙΗΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7.72
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7.88
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
5
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7.95
Α.Γ.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
6
ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8.10
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
7
ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
8.27
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
8
ΜΑΝΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.31
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9
ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8.33
ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8.42
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
10
ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8.42
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
10
ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8.42
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
13
ΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
8.60
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14
ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8.95
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
15
ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
9.57
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
16
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
11.56
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

600μ ΠΚ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
2.04.81
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2
ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
2.07.59
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
3
ΚΑΛΥΒΑ ΕΒΕΛΙΝΑ
2.08.88
Α.Ο. ΑΥΛΩΝΑ
4
ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2.14.32
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5
ΧΑΜΠΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2.20.18
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
6
ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ
2.23.32
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

600μ ΠΠ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
1.54.84
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2
ΣΙΩΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2.01.34
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.06.69
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2.11.52
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
5
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2.11.53
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
6
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
2.22.19
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
7
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2.44.03
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
8
ΔΕΝΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2.51.78
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ.
3.24.37
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

4Χ50μ ΠΚ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΜΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΕΠΙΔ.
1
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
30.72
2
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
31.64
3
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
32.70
4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
32.74
5
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
33.47
6
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
34.06
7
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
36.29

4Χ50μ ΠΠ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΜΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΕΠΙΔ.
1
Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
31.28
2
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
32.97
3
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
33.82
4
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
33.92

ΡΙΨΕΙΣ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
38,40
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2
ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
35,10
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
27,50
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
4
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
22,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5
ΚΟΚΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
16,70
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
6
ΜΠΡΑΛΙΟΥ ΞΑΝΘΗ
12,30
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
11,60
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠ-ΜΙΝΙ
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΙΟΝΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
34,50
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2
ΚΟΝΙΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
28,50
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
3
ΚΑΣΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25,10
ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4
ΓΚΙΖΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
24,30
ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5
ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16,30
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
7,58
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2
ΤΣΑΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
6,44
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3
ΚΑΛΥΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6,37
Α.Ο. ΑΥΛΩΝΑ
4
ΣΟΥΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6,31
ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ
5
ΓΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
5,14
ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ
6
ΠΕΡΚΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4,50
Α.Ο. ΑΥΛΩΝΑ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ-Β
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
9,82
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8,03
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΧΑΛΚ.
3
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7,81
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ
4
ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7,15
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
6,80
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6
ΛΥΚΟΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6,50
Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΜ.
5,70
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ-Α
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
10,48
ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2
ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10,40
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3
ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8,40
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
4
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
6,47
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ-Α
ΚΑΤ.
ΟΝΟΜΑΤ/ΝΥΜΟ
ΕΠΙΔ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΡΑΚΟΣΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11,24
ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2
ΚΑΤΕΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
11,08
ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3
ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ
10,18
ΩΡΩΠΟΣ ΓΑΣ