Μετά απο 2 αναβολές, διεξήχθησαν το Σάββατο 9 Ιουνίου 2012, στο Στάδιο Σχηματαρίου "Ευαγ. Δεπάστας" οι Διασυλλογικοί Αγώνες Τριάθλων Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β΄, των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.
Έλαβαν μέρος 11 Σύλλογοι με 108 συνολικά αθλητές και αθλήτριες ηλικίας 12-13 ετών.
Απο τους 14 συνδιασμούς Τριάθλων που διεξήχθησαν ξεχώρισαν οι παρακάτω 6 αθλητές και αθλήτριες με την υψηλότερη βαθμολογία.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΠΒ
43 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΈΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
37 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ ΜΠΑΛΑΚΙ)
32 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
32 ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΤΑΚΗ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
31 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΕΒ (60-ΥΨΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
29 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΚΒ
54 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΜΗΣ (1000-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
44 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΝΕΑΠΟΛΗ (60-ΜΗΚΟΣ ΣΦΑΙΡΑ)
43 ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ (60εμπ-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
42 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
40 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (1000-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
40 ΤΖΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΑΚΟΛ (1000-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
40 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΡΜΗΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
Στην Ομαδική βαθμολογία τις 3 πρώτες θεσεις ανα κατηγορία κατέλαβαν οι παρακάτω Σύλλογοι :
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 215 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 147 ΒΑΘΜΟΙ
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 101 ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 277 ΒΑΘΜΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 259 ΒΑΘΜΟΙ
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 247 ΒΑΘΜΟΙ
Τέλος αξιολογήθηκαν οι παρακάτω Σύλλογοι :
ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 15 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15 ΒΑΘΜΟΙ
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15 ΒΑΘΜΟΙ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10 ΒΑΘΜΟΙ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΟΦΚΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 5 ΒΑΘΜΟΙ
Έλαβαν μέρος 11 Σύλλογοι με 108 συνολικά αθλητές και αθλήτριες ηλικίας 12-13 ετών.
Απο τους 14 συνδιασμούς Τριάθλων που διεξήχθησαν ξεχώρισαν οι παρακάτω 6 αθλητές και αθλήτριες με την υψηλότερη βαθμολογία.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΠΒ
43 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΈΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
37 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ ΜΠΑΛΑΚΙ)
32 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
32 ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΤΑΚΗ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
31 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΕΒ (60-ΥΨΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
29 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΚΒ
54 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΜΗΣ (1000-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
44 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΝΕΑΠΟΛΗ (60-ΜΗΚΟΣ ΣΦΑΙΡΑ)
43 ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ (60εμπ-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
42 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
40 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ (1000-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
40 ΤΖΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΑΚΟΛ (1000-ΜΗΚΟΣ-ΜΠΑΛΑΚΙ)
40 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΡΜΗΣ (60-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ)
Στην Ομαδική βαθμολογία τις 3 πρώτες θεσεις ανα κατηγορία κατέλαβαν οι παρακάτω Σύλλογοι :
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 215 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 147 ΒΑΘΜΟΙ
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 101 ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 277 ΒΑΘΜΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 259 ΒΑΘΜΟΙ
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 247 ΒΑΘΜΟΙ
Τέλος αξιολογήθηκαν οι παρακάτω Σύλλογοι :
ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 15 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15 ΒΑΘΜΟΙ
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15 ΒΑΘΜΟΙ
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10 ΒΑΘΜΟΙ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΟΦΚΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 5 ΒΑΘΜΟΙ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου