Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου 2012

ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΙΜΟΔΟΤΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ

Το διοικητικό συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, κατά τη διάρκεια της σημερινής του συνεδρίασης ενέκρινε την πρόταση της ΕΠΥΑ σχετικά με το σύστημα πριμοδότησης των προπονητών στίβου που δεν είναι ενταγμένοι στο σχεδιασμό της νέας χρονιάς.
Με βάση το παρακάτω σύστημα οι τεχνικοί θα λαμβάνουν οικονομικές απολαβές ανάλογα με τις εμφανίσεις των αθλητών του στους αγώνες στόχους της ομοσπονδίας.
Αναλυτικά  
Ø     Ο πίνακας μοριοδότησης αφορά προπονητές που δεν είναι Ομοσπονδιακοί ή Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί
Ø     Βασική προϋπόθεση για την καταβολή της πριμοδότησης να συνεργάζονται με τον τεχνικό διευθυντή και να αποδέχονται πλήρως τον εσωτερικό κανονισμό λειτουργίας του υψηλού αθλητισμού
Ø     Οφείλουν να καταθέτουν στην αρχή της αγωνιστικής περιόδου α) το αγωνιστικό πρόγραμμα των αθλητών που γυμνάζουν, β) τις πιθανές προετοιμασίες κατά τη διάρκεια της περιόδου 2013 & γ) τη συμμετοχή τους σε camp προετοιμασίας της Ομοσπονδίας
Ø     Οι προπονητές που έχουν αθλητές στις εθνικές ομάδες σκυταλοδρομιών θα παίρνουν τους βαθμούς που αντιστοιχούν στη θέση που κατέλαβε η ομάδα μειωμένο κατά 50%
Ø     Οι προπονητές που έχουν αθλητές πουσυμπεριλαμβάνονται στο Σχεδιασμό θα παίρνουν ανάλογα με την κατηγορία, που βρίσκεται ο αθλητής20 μόρια για την Α(Α1-Α2), 10 για τη Β & 5 για Γ – Δ. Αν ο προπονητής έχει από 2 αθλητές και άνω οι βαθμοί θα διπλασιάζονται. Πχ 1 αθλητής στη Β κατ. του δίνει 2Χ10= 20 & 2 αθλητές Γ-Δ κατ 2Χ2Χ5=20 Συνολικά 40 βαθμοί
Ø     Στην περίπτωση συμμετοχής στην Εθνική Ομάδα αθλητών τους θα ισχύουν:
  
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΓΚΟΣΜ. ΠΡΩΤ. Α/Γ
20
ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤ. ΚΛΕΙΣΤ Α/Γ
ΤΕΛΙΚΟΣ DIAM.LEAG.
ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤ. ΟΜΑΔΩΝ SUPLEAG
12
ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤ. ΝΕΩΝ Α/Γ
ΕΥΡΩΠ ΠΡΩΤ Ε/Ν
6
ΕΥΡΩΠ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΘΕΤ. Α΄ΚΑΤ. ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ Α/Γ
ΠΑΓΚ ΠΡΩΤ Π/Κ
5

ΟΡΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ


Τα όρια για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
Το διοικητικό συμβούλιο της ομοσπονδία ενέκρινε τα όρια συμμετοχής στο Ευρωπαικό Πρωτάθλημα Νέων, το οποίο θα γίνει στο Τάμπερε της Φινλανδίας (11-14/7).
ΑΓΩΝΕΣ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ
*Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Α/Γ, Συνθέτων & 10χμ
*Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Α/Γ
*Διεθνή Μίτινγκ στην Ελλάδα & στο εξωτερικό (Με τη σύμφωνη γνώμη της ΕΠΥΑ)
*Διεθνή Μίτινγκ Συνθέτων ή Βάδην (Με τη σύμφωνη γνώμη της ΕΠΥΑ)
*Ελληνικά Γκραν-πρι
*Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Super League & Ευρωπαϊκό Κύπελλο Συνθέτων
*Μεσογειακοί Αγώνες
*Ευρωπαϊκό Κύπελλο Βάδην
*Βαλκανικό Πρωτάθλημα Βάδην
*Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βάδην
*Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
*Χρονικό διάστημα επίτευξης ορίων από 1/1/2013 έως 1/7/2013
*Μέχρι τρεις (3) αθλητές- τριες μπορούν να συμμετάσχουν στους αγώνες, αφού πετύχουν τα όρια, που έχει καθορίσει η ΕΠΥΑ. 
*Σε περίπτωση που τα όρια πετύχουν περισσότεροι των 3 αθλητών – τριών , η επιλογή των 3 θα γίνει από την κατάταξη τους στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Α/Γ (15-16/6/2013)
*Για την αναγνώριση των επιδόσεων σε Μίτινγκ της IAAF & της EAA απαιτείται η προέγκριση της συμμετοχής των αθλητών – τριών από την ΕΠΥΑ
*Με πρόταση της ΕΠΥΑ, θα συμμετάσχουν κι αθλητές – τριες, οι οποίοι μέχρι την ημερομηνία δήλωσης της ομάδας (1/7/2013) θα είναι στη 12αδα της λίστας των καλύτερων επιδόσεων της χρονιάς (υπολογίζονται 3 αθλητές – τριες από κάθε χώρα)
*Όσοι πετυχαίνουν τα όρια πρόκρισης στους παραπάνω αγώνες θα υποβάλλονται ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ σε έλεγχο doping, σε συνεννόηση με τον Εθνικό Προπονητή κ. Ευαγγελόπουλο, ενώ σε περίπτωση, που δεν υποβληθούν σε έλεγχο doping,  δεν θα αναγνωρίζεται η επίτευξη του ορίου πρόκρισης.

Την τελική επιλογή για τη συγκρότηση της ομάδας που θα αγωνισθεί στο Πρωτάθλημα θα έχει η ΕΠΥΑ.
Τα όρια

ΝΕΟΙ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ
ΝΕΕΣ
10.50
100m
11.65
21.10
200m
23.80
47.00
400m
53.70
1.48.80
800m
2.05.50
3.44.00
1500m
4.20.00
14.05.00
5000m
16.35.00
30.15.00
10000m
36.00.00
8.55.00
3000m steeple
10.20.00
13.95
110m/100 H
13.65
51.40
400m H
58.80
2.18μ
Ύψος
1.84μ
5.35μ
Επί κοντώ
4.15μ
7.70μ
Μήκος
6.30μ
16.10μ
Τριπλούν
13.40μ
17.75μ
Σφαίρα
15.6
57.00μ
Δίσκος
53.50μ
67.50μ
Σφύρα
63.00μ
73.00μ
Ακόντιο
53.00μ
7400 βαθ.
Δέκαθλο/Έπταθλο
5500 βαθ.
1.27.30
20000m βάδην
1.40.00
Χωρίς όριο
4x100m & 4x400m
Χωρίς όριο

ΟΡΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ε/Ν


Τα όρια για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων, το οποίο θα γίνει 18-21/7 στο Ριέτι της Ιταλίας, εγκρίθηκαν από το διοικητικό συμβούλιο της ομοσπονδίας. Οι αθλητές καλούνται να σημειώσουν τις απαιτούμενες επιδόσεις από 1/1/2013 έως 8/7/2013.
Οι επιδόσεις θα πρέπει να σημειωθούν στους εξής αγώνες

*Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε/Ν
*Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π/Κ
*Πανελλήνιο Πρωτάθλημα NEΩΝ Α/Γ
*Βαλκανικό Πρωτάθλημα    Ε/Ν
*Διεθνή Μίτινγκ στην Ελλάδα & το εξωτερικό (Με τη σύμφωνη γνώμη της ΕΠΥΑ)
*Διεθνή Μίτινγκ Συνθέτων ή Βάδην (Με τη σύμφωνη γνώμη της ΕΠΥΑ)
*Ελληνικά Γκραν-Πρι (ΣΕΓΑΣ)
*Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα, εφόσον διεξαχθεί
*Βαλκανικό Πρωτάθλημα Βάδην
*Ευρωπαϊκό Κύπελλο  Βάδην
*Ημερίδες για επίτευξη ορίων (Με τη σύμφωνη γνώμη της ΕΠΥΑ)
Προϋποθέσεις συμμετοχής
*Χρόνος επίτευξης ορίου από 1/1/2013 έως 8/7/2013
* Τρεις αθλητές από κάθε χώρα μπορούν να συμμετάσχουν σε κάθε αγώνισμα
* Σε περίπτωση που περισσότεροι από 3 έχουν το όριο θα συμμετάσχουν αυτοί που στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα θα είναι σε καλύτερη κατάσταση
* Βασικό κριτήριο για τη συμμετοχή όλων των αθλητών που θα πετύχουν τα όρια είναι η καλή του αγωνιστική κατάσταση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της κατηγορίας.
* DOPING CONTROL.Απαραίτητη προϋπόθεση για αναγνώριση του ορίου είναι η εξέταση αυτών που πέτυχαν τα όρια (μετά τον αγώνα που το πέτυχαν) σε συνεννόηση με τον Εθνικό Προπονητή Ε/Ν  ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΙΩΡΑ
* Για να αναγνωριστεί μια επίδοση ως όριο πρόκρισης για τα δρομικά αγωνίσματα θα πρέπει να επισυνάπτεται το Φώτο φίνις καθώς και να αναγράφεται η ταχύτητα του ανέμου, όταν πρόκειται για αγωνίσματα όπου ο άνεμος λαμβάνεται υπόψη για την αναγνώριση της επίδοσης
* Για τα αγωνίσματα των αλμάτων θα πρέπει στο πινάκιο να αναγράφεται και η ταχύτητα του ανέμου.
Τα όρια
ΕΦΗΒΟΙ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
10.60
100m
11.85
21.40
200m
24.10
47.50
400m
54.50
1.50.40
800m
2.07.50
3.50.00
1500m
4.25.00
3000m
9.40.00
14.34.00
5000m
17.00.00
31.15.00
10000m
9.10.00
3000m steeple
10.45.00
14.40(1,067)-14.10(0.99)
110m/100 H
13.90
52.60
400m H
60.80
2.12μ
Ύψος
1.81μ
5.05μ
Επί κοντώ
4.00μ
7.50μ
Μήκος
6.15μ
15.50μ
Τριπλούν
12.90μ
16.80μ=7.26kg/18.20μ=6kg
Σφαίρα
14.60μ
51.00μ=2kg/55.00μ=1.75kg
Δίσκος
48.40μ
63.00μ=7.26kg/69.00μ=6kg
Σφύρα
58.50μ
68.50μ
Ακόντιο
50.00μ
6800/7000 βαθ.
Δέκαθλο/Έπταθλο
5100 βαθ.
43.30.00
10000m βάδην
49.20.00
Χωρίς όριο
4x100m & 4x400m
Χωρίς όριο
                       

Τρίτη, 27 Νοεμβρίου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (24-11-2012)


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
9,35
ΕΡΜΗΣ
2
ΑΛΒΑΡΟ
9,38
ΕΡΜΗΣ
3
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9,40
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
9,45
ΑΚΟΛ
5
ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,50
ΕΡΜΗΣ
6
ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
9,53
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΙΣΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
9,54
ΝΕΑΠΟΛΗ
8
ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9,67
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9,69
ΕΡΜΗΣ
10
ΚΟΥΙΔΟΥΚΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
9,82
ΕΡΜΗΣ
11
ΚΥΡΑΝΑΣ ΦΩΤΗΣ
10,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΜΠΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
10,44
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13
ΒΟΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10,46
ΕΡΜΗΣ
14
ΤΖΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10,68
ΑΓΕΒ
15
ΚΟΥΡΜΑΝΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10,70
ΕΡΜΗΣ
16
ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10,76
ΑΚΟΛ
17
ΚΑΛΑΙΤΖΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10,92
ΕΡΜΗΣ
18
ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11,00
ΑΚΟΛ
18
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11,00
ΝΕΑΠΟΛΗ
19
ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ
11,10
ΩΡΩΠΟΣ
20
ΝΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
11,46
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
21
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11,50
ΠΙΝΔΑΡΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΟΡΔΩΝΗ ΝΤΟΡΙΤΑ
9,87
ΑΚΟΛ
2
ΜΑΛΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
10,27
ΑΓΕΒ
3
ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10,30
ΕΡΜΗΣ
4
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ
10,46
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΛΕΜΟΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ
10,47
ΩΡΩΠΟΣ
6
ΚΩΤΤΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
10,50
ΩΡΩΠΟΣ
7
ΤΟΚΑΤΛΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
11,01
ΑΚΟΛ
8
ΚΟΥΡΑΝΖΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ
11,06
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΜΑΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
11,24
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
11,27
ΕΡΜΗΣ
11
ΤΣΙΩΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
11,32
ΑΚΟΛ
12
ΒΟΓΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
11,35
ΑΚΟΛ
13
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ
11,37
ΑΚΟΛ
14
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
11,40
ΕΡΜΗΣ
15
ΝΑΚΑΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
11,50
ΩΡΩΠΟΣ
16
ΤΣΑΚΟΥ ΜΕΙΣΗ
11,79
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17
ΚΟΥΡΜΑΝΤΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
11,80
ΕΡΜΗΣ
18
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
11,81
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19
ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ
11,85
ΑΚΟΛ
20
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
12,24
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
21
ΖΗΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
12,52
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
22
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
12,57
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
23
ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
12,75
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
24
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12,90
ΑΥΛΩΝΑΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ Β-Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΥΠΛΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ
8,10
ΕΡΜΗΣ
2
ΛΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
8,32
ΑΓΕΒ
2
ΝΤΡΕΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
8,32
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8,43
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΚΥΛΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8,46
ΑΚΟΛ
6
ΚΩΤΑΚΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ
8,49
ΩΡΩΠΟΣ
7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8,54
ΑΓΕΒ
8
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8,57
ΕΡΜΗΣ
9
ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8,85
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8,90
ΑΓΕΒ
10
ΦΩΚΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
8,90
ΕΡΜΗΣ
10
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ
8,90
ΝΕΑΠΟΛΗ
13
ΣΙΔΕΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
9,03
ΑΚΟΛ
14
ΝΤΟΒΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9,05
ΑΚΟΛ
15
ΣΑΛΕΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
9,12
ΕΡΜΗΣ
16
ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9,15
ΑΚΟΛ
17
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
9,17
ΕΡΜΗΣ
18
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
9,20
ΑΚΟΛ
19
ΥΦΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
9,24
ΩΡΩΠΟΣ
20
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9,27
ΩΡΩΠΟΣ
20
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9,27
ΑΚΟΛ
22
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,36
ΑΚΟΛ
23
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9,40
ΕΡΜΗΣ
24
ΚΑΒΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
9,44
ΑΚΟΛ
25
ΜΠΟΒΑΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
9,57
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
26
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,72
ΝΕΑΠΟΛΗ
27
ΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,80
ΑΚΟΛ
27
ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΣ ΝΙΚΟΣ
9,80
ΩΡΩΠΟΣ
29
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
9,83
ΑΚΟΛ
30
ΝΑΚΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9,91
ΩΡΩΠΟΣ
31
ΚΑΡΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
9,99
ΑΚΟΛ
32
ΠΑΓΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10,01
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
33
ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
10,18
ΝΕΑΠΟΛΗ
34
ΚΑΡΑΣΤΑΜΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
10,20
ΑΚΟΛ
35
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
36
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10,47
ΕΡΜΗΣ
36
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10,47
ΑΚΟΛ
38
ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10,59
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
39
ΠΕΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10,89
ΠΙΝΔΑΡΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ Β-Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
8,19
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΒΙΤΑ
8,44
ΕΡΜΗΣ
3
ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
8,84
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ
8,92
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΠΟΛΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
9,04
ΑΥΛΩΝΑΣ
6
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΕΛΗ
9,14
ΕΡΜΗΣ
7
ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
9,20
ΕΡΜΗΣ
8
ΓΑΛΩΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ
9,21
ΩΡΩΠΟΣ
9
ΚΥΠΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
9,28
ΑΚΟΛ
10
ΠΑΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
9,30
ΩΡΩΠΟΣ
11
ΚΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
9,33
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΖΩΗ
9,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
13
ΣΤΟΙΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
9,37
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
9,48
ΑΥΛΩΝΑΣ
15
ΠΑΛΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
9,61
ΕΡΜΗΣ
16
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9,63
ΝΕΑΠΟΛΗ
17
ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
9,64
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
18
ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
9,79
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
18
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
9,79
ΑΓΕΒ
20
ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
9,87
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
21
ΛΙΓΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
9,89
ΝΕΑΠΟΛΗ
21
ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ
9,89
ΝΕΑΠΟΛΗ
21
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
9,89
ΑΚΟΛ
24
ΣΙΔΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
9,93
ΑΚΟΛ
25
ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΑ
10,02
ΩΡΩΠΟΣ
26
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
10,03
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
27
ΛΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
10,05
ΑΓΕΒ
28
ΒΑΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
10,08
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
29
ΤΣΕΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
10,27
ΩΡΩΠΟΣ
30
ΝΤΑΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10,29
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
31
ΝΤΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
10,39
ΩΡΩΠΟΣ
32
ΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ
10,81
ΑΥΛΩΝΑΣ
33
ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10,97
ΑΥΛΩΝΑΣ
34
ΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
11,07
ΑΥΛΩΝΑΣ
35
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
11,35
ΑΥΛΩΝΑΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος Β-Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2,92
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2,91
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3
ΚΑΡΑΜΠΑΣΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,85
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,81
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΒΑΙΟΣ
2,79
ΕΡΜΗΣ
6
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,70
ΑΚΟΛ
7
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,58
ΝΕΑΠΟΛΗ
8
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΗΣ
2,53
ΕΡΜΗΣ
9
ΤΣΙΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2,50
ΑΚΟΛ
10
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
2,45
ΕΡΜΗΣ
11
ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
2,41
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΔΑΥΙΔ
2,30
ΝΕΑΠΟΛΗ
13
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
2,20
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΓΚΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1,80
ΑΚΟΛ
15
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
1,31
ΕΡΜΗΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος Β-Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
3,04
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΓΚΙΟΥΣΗ ΕΦΗ
2,75
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΚΟΚΟΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
2,74
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4
ΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
2,55
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΛΕΓΚΟΥ ΙΛΙΑΝΑ
2,53
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6
ΜΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
2,36
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ
2,21
ΑΚΟΛ
8
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΤΟΡΙΤΑ
2,10
ΝΕΑΠΟΛΗ
9
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ
2,07
ΑΚΟΛ
10
ΓΚΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
2,05
ΑΚΟΛ
11
ΒΟΥΛΑΡΙΝΟΥ ΡΟΖΑ
1,99
ΑΚΟΛ
12
ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1,97
ΝΕΑΠΟΛΗ
13
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
1,96
ΝΕΑΠΟΛΗ
14
ΣΙΑΚΟΥΛΗ ΘΕΩΝΗ
1,94
ΑΚΟΛ
15
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
1,92
ΕΡΜΗΣ
16
ΜΑΥΡΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
1,86
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17
ΚΑΛΑΒΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1,85
ΤΡΙΤΩΝ
18
ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
1,69
ΕΡΜΗΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μπαλάκι ΜΙΝΙ ΠΠ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΠΕΤΕΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
37,61
ΑΚΟΛ
2
ΛΙΟΝΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
35,37
ΑΚΟΛ
3
ΜΗΤΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ
34,31
ΑΚΟΛ
4
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
32,72
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
29,08
ΑΚΟΛ
6
ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
24,59
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΚΟΣΤΕΤΣΚΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
23,92
ΩΡΩΠΟΣ
8
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23,23
ΑΓΕΒ
9
ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23,10
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10
ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22,30
ΝΕΑΠΟΛΗ
11
ΜΠΟΥΜΠΑ ΙΓΚΛΙ
21,81
ΑΚΟΛ
12
ΔΗΜΑΡΟΓΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19,81
ΩΡΩΠΟΣ
13
ΦΟΥΣΤΑΝΕΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
18,00
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
14
ΡΑΚΟΦΣΚΙ ΡΕΜΙΚ
17,44
ΩΡΩΠΟΣ
15
ΚΑΠΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16,48
ΑΚΟΛ
16
ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16,21
ΝΕΑΠΟΛΗ
17
ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
14,30
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
18
ΜΠΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12,20
ΑΚΟΛ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μπαλάκι ΜΙΝΙ ΠK

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
37,33
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2
ΓΥΦΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
20,81
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
20,67
ΩΡΩΠΟΣ
4
ΜΠΙΖΙΡΙΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ
18,26
ΑΥΛΩΝΑΣ
5
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
17,97
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΜΑΤΣΑΓΚΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ
17,87
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΜΠΡΑΛΙΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ
17,44
ΑΚΟΛ
8
ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΦΗ
17,40
ΝΕΑΠΟΛΗ
9
ΡΟΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ
16,51
ΩΡΩΠΟΣ
10
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΑ
15,04
ΝΕΑΠΟΛΗ
11
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
13,70
ΑΓΕΒ
12
ΓΚΑΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
13,33
ΑΚΟΛ
13
ΤΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
11,92
ΝΕΑΠΟΛΗ
14
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΕΛΕΝΑ
11,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
15
ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΑ
8,90
ΩΡΩΠΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος ΜΙΝΙ-ΠΠ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,94
ΕΡΜΗΣ
2
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3,93
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
3,80
ΕΡΜΗΣ
4
ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3,70
ΑΚΟΛ
5
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
3,66
ΕΡΜΗΣ
6
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,59
ΑΚΟΛ
7
ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,57
ΑΓΕΒ
8
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3,56
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9
ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ
3,45
ΑΚΟΛ
10
ΓΚΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
3,40
ΑΚΟΛ
11
ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3,19
ΑΚΟΛ
12
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3,12
ΕΡΜΗΣ
13
ΦΡΥΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3,11
ΝΕΑΠΟΛΗ
14
ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,07
ΕΡΜΗΣ
15
ΜΗΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
3,07
ΑΚΟΛ
16
ΦΕΝΕΛΟΝ ΛΙΑΚΟΣ
2,98
ΑΚΟΛ
17
ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2,96
ΝΕΑΠΟΛΗ
18
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2,92
ΑΚΟΛ
19
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2,91
ΝΕΑΠΟΛΗ
20
ΒΟΓΓΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2,74
ΩΡΩΠΟΣ
21
ΜΠΙΧΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2,71
ΝΕΑΠΟΛΗ
22
ΤΑΧΤΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2,56
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
23
ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,53
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
24
ΦΟΥΣΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2,49
ΝΕΑΠΟΛΗ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ μήκος ΜΙΝΙ-ΠK

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ
4,04
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
3,88
ΝΕΑΠΟΛΗ
3
ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3,77
ΝΕΑΠΟΛΗ
4
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3,72
ΝΕΑΠΟΛΗ
5
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΡΥΣΑ
3,49
ΝΕΑΠΟΛΗ
6
ΣΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3,37
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7
ΤΑΧΤΑΡΑ ΖΩΗ
3,36
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8
ΚΑΝΒΑ ΕΒΕΛΙΝΑ
3,27
ΑΥΛΩΝΑΣ
9
ΚΟΥΡΤΑΝΟΒΙΤΣ ΛΥΔΙΑ
3,20
ΝΕΑΠΟΛΗ
10
ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3,17
ΩΡΩΠΟΣ
11
ΤΑΧΤΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3,15
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12
ΓΚΩΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ
3,03
ΑΚΟΛ
13
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΥ ΖΕΦΗ
3,02
ΑΚΟΛ
14
ΤΖΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
2,83
ΕΡΜΗΣ
15
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
2,83
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
16
ΜΠΑΡΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2,81
ΝΕΑΠΟΛΗ
17
ΒΥΤΑΝΙΔΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ
2,80
ΑΚΟΛ
18
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΧΡΥΣΑ
2,78
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19
ΚΟΥΤΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
2,67
ΕΡΜΗΣ
20
ΒΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2,66
ΝΕΑΠΟΛΗ
21
ΚΟΥΡΑΝΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2,60
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
22
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
2,48
ΝΕΑΠΟΛΗ
23
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ
2,47
ΑΚΟΛ
24
ΜΠΑΡΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
2,44
ΝΕΑΠΟΛΗ
25
ΚΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
2,44
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
26
ΣΤΕΡΠΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
2,42
ΕΡΜΗΣ
27
ΣΙΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
2,39
ΑΚΟΛ
28
ΝΤΑΜΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
29
ΜΠΟΣΚΛΑΒΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2,27
ΕΡΜΗΣ
30
ΜΠΟΥΡΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
2,27
ΤΡΙΤΩΝ
31
ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
1,88
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
32
ΦΛΟΓΑ ΠΑΠΑ
1,76
ΝΕΑΠΟΛΗ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ ΜΙΝΙ ΠΠ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
7,36
ΑΚΟΛ
2
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7,52
ΑΚΟΛ
3
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7,61
ΑΚΟΛ
4
ΣΙΩΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7,84
ΑΚΟΛ
5
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7,85
ΑΓΕΒ
6
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7,86
ΝΕΑΠΟΛΗ
7
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7,87
ΕΡΜΗΣ
8
ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7,95
ΑΚΟΛ
9
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
7,96
ΑΚΟΛ
10
ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
7,99
ΝΕΑΠΟΛΗ
11
ΤΣΑΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
8,00
ΑΚΟΛ
12
ΤΖΟΥΒΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8,01
ΝΕΑΠΟΛΗ
12
ΒΟΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8,01
ΑΚΟΛ
14
ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8,12
ΕΡΜΗΣ
15
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8,13
ΑΚΟΛ
16
ΚΑΤΣΙΒΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8,14
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8,15
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17
ΑΥΓΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
8,15
ΑΚΟΛ
19
ΛΙΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
8,16
ΕΡΜΗΣ
20
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8,17
ΝΕΑΠΟΛΗ
20
ΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
8,17
ΑΚΟΛ
22
ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
8,22
ΕΡΜΗΣ
23
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8,31
ΝΕΑΠΟΛΗ
23
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
8,31
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
25
ΚΟΥΖΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8,32
ΕΡΜΗΣ
26
ΚΟΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8,37
ΩΡΩΠΟΣ
27
ΤΖΑΒΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8,38
ΩΡΩΠΟΣ
28
ΤΑΓΚΑΛΕΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8,39
ΑΚΟΛ
29
ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8,48
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
30
ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
8,51
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
31
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8,60
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
32
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8,62
ΑΚΟΛ
33
ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8,65
ΑΓΕΒ
34
ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
8,67
ΝΕΑΠΟΛΗ
35
ΛΙΓΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
8,70
ΝΕΑΠΟΛΗ
36
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
8,78
ΑΚΟΛ
37
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8,79
ΕΡΜΗΣ
37
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8,79
ΝΕΑΠΟΛΗ
39
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8,80
ΑΚΟΛ
40
ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8,90
ΑΚΟΛ
41
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
9,02
ΑΚΟΛ
42
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9,16
ΑΚΟΛ
43
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9,17
ΑΚΟΛ
44
ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9,20
ΑΚΟΛ
45
ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9,31
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
46
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9,40
ΠΙΝΔΑΡΟΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50μ ΜΙΝΙ ΠK

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΒΑΒΑΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
7,25
ΝΕΑΠΟΛΗ
2
ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑΝΤΗ
7,30
ΑΚΟΛ
3
ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ
7,56
ΕΡΜΗΣ
4
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΚΑΕΛΑ
7,56
ΕΡΜΗΣ
5
ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
7,74
ΑΚΟΛ
6
ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
7,75
ΑΚΟΛ
7
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
7,87
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8
ΚΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
7,90
ΑΚΟΛ
9
ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
8,10
ΑΓΕΒ
9
ΜΠΑΡΩΤΑ ΜΑΡΙΑ
8,10
ΝΕΑΠΟΛΗ
11
ΠΕΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8,15
ΑΓΕΒ
12
ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
8,17
ΝΕΑΠΟΛΗ
13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8,21
ΑΓΕΒ
14
ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
8,29
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
15
ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8,30
ΑΓΕΒ
15
ΚΟΚΟΥΒΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
8,30
ΕΣΜΗΣ
17
ΜΠΟΒΑΛΗ ΦΕΝΙΑ
8,35
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
18
ΜΠΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
8,42
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
19
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
8,49
ΑΓΕΒ
20
ΑΡΤΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ
8,51
ΝΕΑΠΟΛΗ
21
ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
8,52
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
22
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΕΜΗ
8,55
ΑΚΟΛ
23
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
8,56
ΩΡΩΠΟΣ
24
ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ
8,60
ΕΡΜΗΣ
24
ΜΕΡΤΗ ΝΕΦΕΛΗ
8,60
ΝΕΑΠΟΛΗ
26
ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
8,66
ΕΡΜΗΣ
27
ΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
8,69
ΝΕΑΠΟΛΗ
28
ΚΑΛΙΜΠΡΑ ΣΕΣΙΛ
8,70
ΕΡΜΗΣ
29
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ
8,72
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
30
ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
8,75
ΩΡΩΠΟΣ
30
ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
8,75
ΝΕΑΠΟΛΗ
32
ΡΟΥΣΟΥ ΣΟΦΙΑ
8,86
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
33
ΚΟΥΜΑΝΤΖΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
8,96
ΕΡΜΗΣ
34
ΚΑΠΕΛΕΡΗ ΕΦΗ
9,05
ΕΡΜΗΣ
35
ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΑ
9,06
ΝΕΑΠΟΛΗ
36
ΤΖΕΜΠΕΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
9,10
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
37
ΔΟΥΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
9,14
ΝΕΑΠΟΛΗ
38
ΚΩΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑΝΤΙΑ
9,20
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
39
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
9,27
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
40
ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
9,30
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
41
ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
9,40
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
42
ΠΑΡΘΕΝΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ
9,47
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
43
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
9,53
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
44
ΒΡΑΤΣΙΣΤΑ ΙΛΙΕΤΑ
9,62
ΩΡΩΠΟΣ
45
ΓΑΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
9,80
ΩΡΩΠΟΣ
46
ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
9,86
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
47
ΓΙΑΣΕΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
9,89
ΩΡΩΠΟΣ
48
ΡΟΚΚΟΥ ΝΙΚΗ
9,96
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
49
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
9,97
ΠΙΝΔΑΡΟΣ
50
ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
10,21
ΑΚΟΛ
51
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10,39
ΕΡΜΗΣ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4X50μ ΜΙΝΙ ΠΠ

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1
ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΙΟΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

29,62

ΑΚΟΛ

2
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

31,92

ΕΡΜΗΣ

3
ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΤΑΤΣΙΒΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

32,27

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

4
ΤΣΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΣΚΕΤΣΚΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
ΚΩΤΑΚΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ
ΚΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

33,65

ΩΡΩΠΟΣ

5
ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

35,25

ΑΓΕΒ

6
ΤΣΟΥΒΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
ΛΙΓΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

35,30

ΝΕΑΠΟΛΗ






ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4Χ50μ ΜΙΝΙ ΠK

ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

29,93

ΝΕΑΠΟΛΗ

2
ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΒΟΓΚΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΒΙΤΑ

31,29

ΕΡΜΗΣ

3
ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑΝΤΗ
ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΚΩΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

33,33

ΑΚΟΛ

4
ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

33,40

ΩΡΩΠΟΣ

5
ΜΠΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΜΠΟΒΑΛΗ ΦΕΝΙΑ
ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

33,71

ΠΙΝΔΑΡΟΣ

6
ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ
ΠΕΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

33,75

ΑΓΕΒ