Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2013

ΚΑΛΕΝΔΑΡΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ & ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ 2013

31-3-13 Πανελλήνιος Ημιμαραθώνιος - ΑΘΗΝΑ
6-4-13 Διασυλλογικοί Τριάθλων ΠΠΒ-ΠΚΒ - ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
13-4-13 Διασυλλογικοί Παίδων-Κορασίδων - ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ
27-4-13 Διασυλλογικοί ΠΠΑ-ΠΚΑ - ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
29/30-4-13 Διασυλλογικοί Συνθέτων Παίδων-Κορασίδων
11/12-5-13 Διασυλλογικοί Ανδρών-Γυναικών
11-5-13 Διασυλλογικοί Συνθέτων ΠΠΑ-ΠΚΑ
19-3-13 Πανελλήνιοι 10.000μ Ανδρών-Γυναικών & Νέων
2-6-13 Πανελλήνιοι Ορεινού Δρόμου
15/16-6-13 Πανελλήνιοι Νέων - ΣΕΡΡΕΣ
22/23-6-13 Πανελλήνιοι Παίδων-Κορασίδων - ΤΡΙΚΑΛΑ ή ΒΟΛΟΣ
29/30-6-13 Πανελλήνιοι Εφήβων-Νεανίδων - ΛΑΡΙΣΑ
6/7-7-13 Πανελλήνιοι ΠΠΑ-ΠΚΑ (Ν. Όμιλος) - ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
20/21-7-13 Πανελλήνιοι Ανδρών-Γυναικών - ΟΑΚΑ
21-9-13 Διασυλλογικοί ΠΠΒ-ΠΚΒ
10-11-13 Πανελλήνιος Μαραθώνιος Ανδρων-Γυναικών

Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Στις 24 Μαρτίου 2013, στα Γρεβενά, διεξήχθη λαικός δρόμος, στα πλαίσια των αγώνων "Γύροι των πόλεων σε δημόσια οδό".

Στα 6.000μ των Ανδρών, την πρώτη θέση κατέλαβε ο αθλητής του ΑΟ Τρίτωνα Χαλκίδος, Μιχάλης Παρμάκης, με χρόνο 16.39.0

Τρίτη, 12 Μαρτίου 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23-2-13


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2005-2006
Κορίτσια
Μήκος
1.      Δημοπούλου Λυδία Ε. Σχηματαρίου 2.94
2.      Πελεκάνου Ευαγγελία Γ.Σ.Πίνδαρος 2.63
3.      Γαρατζόγιαννη Θέτιδα Ευβοϊκός 2.59
4.      Λέγκου Ηλιάνα Πίνδαρος 2.39
5.      Παπαδημητρίου Καρυοφυλλιά Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 2.30
6.      Ανδριαδάκη Δήμητρα Ευβοϊκός 2.30
7.      Παπαδημητρίου Φωτεινή Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 2.19
8.      Εφροσύνη Νεφέλη Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 1.90

50μ.
1.      Δεληγιάννη Ευθυμία Ευβοϊκός 9.04
2.      Κορδώνη Θεοδώρα ΑΚΟΛ 9.12
3.      Πολιουδάκη Σταυρούλα Αυλώνας 9.15
4.      Λαλιώτη Βασιλική Ευβοϊκός 9.35
5.      Κλεφτογιαννη Κατερίνα Πίνδαρος 9.50
6.      Νικα  Νικολεττα Πίνδαρος 9.51
7.      Καλαμακίδη Αφροδίτη Ευβοικός 9.62
8.      Μαυρίδη Ελένη Πίνδαρος 9.86
9.      Καση Μαρία Αυλώνας 10.17
10.  Συνοδινού Ιόλη Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 10.28
11.  Κωνστανινοπούλου Σόνια Αυλώνας 10.32
12.  Τσέλιου Νικολέττα Ωρωπός 10.49
13.  Δοξα Μαριαννα Αυλώνας 11.27
14.  Καμπούρη Μαρία Ε.Σχηματαρίου 11.42



Αγόρια
Μήκος
1.      Παπαθεοδώρου Ιωάννης  Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 2.98
2.      Φαφούτης Γεώργιος Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 2.80
3.      Μπούκης Γεώργιος Ωρωπός 2.74
4.      Κατσίβαλης Νίκος Ευβοϊκός 2.64
5.      Ισακιίδης Χαράλαμπος Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 2.63
6.      Μηλιος Χρήστος Ε.Σχηματαρίου 2.59
7.      Χατζηβασιλείου Παναγιώτης Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 2.58
8.      Γυαλίδης Ιορδάνης Ευβοικος 2.49
9.      Γκιόκας Γιώργος Πίνδαρος 2.39
10.  Φάλαγκας Θοδωρής Ευβοϊκός 2.36
11.  Σιακανδάρης Κωνσταντινος Ε. Σχηματαρίου 2.15
50μ.
1.      Κουμπές Ιωάννης Πίνδαρος 8.48
2.      Ντρέκης Περικλής Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 8.63
3.      Μαρίκλος Αντώνης Πίνδαρος 8.86
4.      Τυμπαλέκης Ηλιας Ε.Σχηματαρίου 8.87
5.      Μπότσαλος Γιωργος Ευβοϊκός 9.01
6.      Παγώνας Νίκος Πίνδαρος 9.37
7.      Χουλιαράς Κων/νος Γ.Σ.Ν.Χαλκίδας 9.45
8.      Παπαγαλος Παναγιώτης Ωρωπός 9.51
9.      Ζαχαράκης Εφραίμ Ε.Σχηματαρίου 9.51
10.  ΑΛΒΑΡΟ ΜΠΙΤΣΟΥΚΟ ΕΡ. ΣΧΗΜΑΤΑΤΙΟΥ 9.55
11.  ΚΕΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.87
12.  ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.93
13.  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.93
14.  ΣΑΛΕΜΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.12
15.  ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.12
16.  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.16
17.  ΑΦΡΙΝΤΙ ΟΡΦΕΑΣ Γ.Σ.Ν.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.22
18.  ΚΑΛΑΤΖΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.60
19.  ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΛΩΝΑΣ 10.77
20.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.95
21.  ΚΟΥΜΑΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11
22.  ΜΕΛΛΙΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 12.11




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΠ ΜΙΝΙ- ΠΚ ΜΙΝΙ 2002-2003-2004

ΠΚ ΜΙΝΙ
ΜΗΚΟΣ
1.       Μήλιου Βάσια  Ερμής Σχηματαρίου 4.56
2.      Ζούνη Χρύσα Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας  4.38
3.      Καβαλιέρου Μαρία Πανιώνιος 4.22
4.      ΚΑΡΑΒΕΤΣΑΚΟΥ ΕΦΗ ΑΚΟΛ 3.25
5.      ΓΚΙΟΥΣΗ ΕΦΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 3.14
6.      ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΤΩΝ 3.06
7.      ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΙΡΕΛΑ Γ.Σ.Ν.Χ 3.03
8.      ΓΕΡΟΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.96
9.      ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.90
10.  ΜΠΟΥΚΗ ΑΛΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ 2.88
11.  ΠΑΡΑΚΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.83
12.  ΓΑΛΟΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΩΡΩΠΟΣ 2.79
13.  ΚΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.78
14.  ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.75
15.  ΓΑΛΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΩΡΩΠΟΣ 2.73
16.  ΛΕΠΕΝΙΟΤΗ ΖΩΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.72
17.  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.71
18.  ΤΣΟΥΡΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.60
19.  ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.59
20.  ΜΠΟΥΡΜΑ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΤΩΝ 2.50
21.  ΛΑΛΑΝΙΤΗ ΣΕΒΗ? 2.22
22.  ΛΙΓΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.17
23.  ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.11
24.  ΜΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 1.86

50Μ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ            ΠΑΥΛΙΝΑ      ΩΡΩΠΟΣ        7.86
ΚΑΓΙΑΛΙΕΡΟΥ          ΜΑΡΙΑ            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  8.18
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ              ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΝΕΑΠΟΛΗ     8.19
ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ          ΕΒΙΤΑ             ΕΡΜΗΣ           8.40
ΚΟΥΡΤΑΝΟΒΙΤΣ      ΛΥΔΙΑ            ΝΕΑΠΟΛΗ     8.41
ΒΟΓΓΕΛΗ                  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ    ΕΡΜΗΣ           8.47
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ       ΣΩΤΗΡΙΑ        ΕΥΒΟΙΚΟΣ    8.48
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ           ΡΑΦΑΗΛΙΑ    ΝΕΑΠΟΛΗ     8.49
ΚΑΤΣΙΚΗ                   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΩΡΩΠΟΣ        8.50
ΚΟΥΤΟΥΛΗ              ΕΦΗ-ΓΙΑΝΝ   ΕΡΜΗΣ           8.52
ΤΖΕΛΑ                        ΑΘΗΝΑ          ΕΡΜΗΣ           8.64
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ      ΙΩΑΝΝΑ        ΕΥΒΟΙΚΟΣ    8.73
ΧΑΣΙΩΤΗ                   ΕΛΕΝΑ           ΕΡΜΗΣ           8.74
ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ        ΑΘΗΝΑ          ΠΙΝΔΑΡΟΣ    8.75
ΤΣΟΥΤΣΗ                   ΜΑΡΙΑ            ΕΥΒΟΙΚΟΣ    8.79
ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ      ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΝΕΑΠΟΛΗ     8.80
ΓΕΡΑΛΗ                     ΖΩΗ                ΝΕΑΠΟΛΗ     8.83
ΧΡΗΣΤΟΥ                  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΝΕΑΠΟΛΗ     8.97
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΝΕΑΠΟΛΗ     9.05
ΤΣΙΩΡΟΥ                   ΓΕΩΡΓΙΑ        ΩΡΩΠΟΣ        9.14
ΑΥΓΙΤΙΔΗ                  ΑΝΝΑ-ΜΑΡ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ    9.25
ΚΙΟΥΣΗ                     ΓΕΩΡΓΙΑ        ΠΙΝΔΑΡΟΣ    9.28
ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ            ΡΟΣΑΝΑ        ΕΥΒΟΙΚΟΣ    9.32
ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ        ΣΟΦΙΑ            ΠΙΝΔΑΡΟΣ    9.35
ΜΠΑΡΑΚΟΥ             ΑΝΝΑ             ΝΕΑΠΟΛΗ     9.39
ΝΤΑΣΙΩΤΗ                 ΧΡΥΣΟΥΛΑ   ΕΡΜΗΣ           9.43
ΜΑΥΡΙΔΗ                  ΠΑΡΑΣΚΕΥ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ    9.43
ΣΑΜΠΑΝΗ                ΕΛΕΝΗ           ΑΥΛΩΝΑΣ     9.54
ΜΑΚΡΗ                      ΜΑΡΙΑΝΝΑ   ΑΚΟΛ                        9.58
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ      ΑΥΛΩΝΑΣ     9.67
ΖΑΧΑΡΑΚΗ               ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΕΡΜΗΣ           9.71
ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΗΜ    ΣΙΣΙ                 ΕΡΜΗΣ           9.80
ΤΑΜΠΟΥΡΗ              ΕΥΔΟΚΙΑ       ΕΡΜΗΣ           10.07

150Μ.
1.      Μοναστηριώτη Ελευθερία Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 22.61
2.      Παυλιώτη Πελαγία Πίνδαρος 24.25
3.      Μπόβαλη Μαρία Πίνδαρος 25.02
4.      ΑΡΒΑΝΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 25.44
5.      ΚΩΝΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΥΛΩΝΑΣ 26.13
6.      ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥΝ ΕΥΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 26.77
7.      ΤΡΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 27.39
8.      ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑΝΤΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 27.76
9.      ΤΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 27.82
10.  ΜΠΑΣΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 29.04
11.  ΚΑΡΑΜΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 29.38
12.  ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 32.63


600Μ.
1.      Αυλωνίτη Βιβιάνα Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 2.10.93
2.      Μάνη Ανδριάννα Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 2.13.33
3.      Μπαράκου Γεωργία Γ.Σ.Νεάπολης Χαλκίδας 2.14.10
4.      ΜΠΑΡΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.17.14
5.      ΠΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΩΡΩΠΟΣ 2.18.00
6.      ΑΡΤΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.27.15
7.      ΔΟΥΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.35.88
8.      ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.38.51
9.      ΚΑΤΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 3.10.25

ΜΠΑΛΑΚΙ
ΒΡΑΤΣΙΣΤΑ                      ΗΛΙΕΤΑ          ΩΡΩΠΟΣ        23.70
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ          ΜΑΡΙΑ            ΕΥΒΟΙΚΟΣ    22.10
ΤΣΙΑΜΑΚΗ                      ΧΡΙΣΤΙΝΑ      ΩΡΩΠΟΣ        21.90
ΒΕΛΕΚΟΥ                       ΔΗΜΗΤΡΑ     ΩΡΩΠΟΣ        20.55
ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗ              ΑΜΑΛΙΑ        ΑΥΛΩΝΑΣ     16.80
ΤΣΕΛΙΟΥ                         ΕΛΠΙΔΑ          ΩΡΩΠΟΣ        16.70
ΓΟΥΒΕΛΗ                        ΝΑΙΝΑ           ΩΡΩΠΟΣ        15.45
ΜΑΤΣΑΓΚΟΥΤΣΑ          ΑΘΗΝΑ          ΠΙΝΔΑΡΟΣ    16.30
ΓΚΑΤΣΟΥ                        ΚΑΤΕΡΙΝΑ     ΑΚΟΛ                        15.30
ΚΟΡΩΝΗ                         ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΕΥΒΟΙΚΟΣ    15.00
ΚΑΡΑΔΕΙΝΟΥ                 ΑΛΙΚΗ           ΩΡΩΠΟΣ        14.40
ΜΑΛΑΜΑ                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ    14.35
ΡΑΖΑΚΗ                          ΜΑΡΘΑ          ΩΡΩΠΟΣ        14.05
ΠΑΡΘΕΝΗ                       ΣΤΑΥΡΟΥΛ   ΠΙΝΔΑΡΟΣ    13.50
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ                 ΣΩΤΗΡΙΑ        ΠΙΝΔΑΡΟΣ    13.50
ΡΟΚΟΥ                            ΝΙΚΗ              ΠΙΝΔΑΡΟΣ    12.85
ΡΟΚΟΥ                            ΒΑΣΩ              ΠΙΝΔΑΡΟΣ    11.20
ΝΤΡΙΖΟΥ                         ΜΑΡΙΑΝΝΑ   ΩΡΩΠΟΣ          7.30

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50
1.      Ντεγιάννη Χ, Κουρτάνοβιτς Λ. Μοναστηριώτη Ε. Ζούνη Χ. Γ. Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 30.99
2.      Βαγγέλη, Σοφογιάννη, Χασιώτη, Μήλιου Ερμής Σχηματαρίου 31.27
3.      Γεροντίτη, Τσούτση, Σπυροπούλου, Μπούλου Ευβοϊκός 33.87
4.      ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ, ΜΠΟΒΑΛΗ, ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ, ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 34.41
5.      ΜΠΑΣΙΝΑ, ΤΡΑΚΟΥ, ΑΡΒΑΝΑΚΟΥ,ΚΑΤΣΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ 34.95
6.      ΓΑΛΩΝΗ,ΜΠΟΥΚΗ,ΚΑΤΣΙΚΗ,ΔΗΜΗ??? ΩΡΩΠΟΣ 35.39

ΠΠ ΜΙΝΙ
ΜΗΚΟΣ
1.      Σαράντης Σαράντος Ερμ. Σχηματαρίου 3.72
2.      ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ         ΑΝΑΣΤΑΣ      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  3.72
3.      Μεθενίτης Στέλιος Ερμ. Σχηματαρίου 3.70
4.      ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΚΟΛ 3.62
5.      ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.60
6.      ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ         ΣΠΥΡΟΣ         ΠΙΝΔΑΡΟΣ    3.56
7.      ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.53
8.      ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ 3.51
9.      ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.50
10.  ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.46
11.  ΤΣΑΜΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΟΛ 3.45
12.  ΛΙΑΚΟΣ ΦΕΝΕΛΟΝ ΑΚΟΛ 3.42
13.  ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.38
14.  ΤΟΛΙΟΣ                     ΛΑΜΠΗΣ       ΝΕΑΠΟΛΗ     3.32
15.  ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.22
16.  ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ       ΕΡΜΗΣ           3.15
17.  ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.02
18.  ΚΑΠΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΚΟΛ 2.98
19.  ΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.90
20.  ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ                                                            2.90
21.  ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ      ΒΑΙΟΣ            ΕΡΜΗΣ           2.89
22.  ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ                                               2.80
23.  ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ                              ΝΕΑΠΟΛΗ     2.50
24.  ΚΟΚΚΑΛΗΣ             ΟΡΦΕΑΣ         ΕΡΜΗΣ           2.30
25.  ΠΑΠΑΝΑΣΑΣΙΟΥ     ΝΙΚΟΣ            ΠΙΝΔΑΡΟΣ    2.21
50Μ.
1.      Ντάρλας Νίκος Ευβοϊκός 8.07
2.      Λιγνός Φίλλιπος Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 8.11
3.      Ακριώτης Θανάσης Ερμ. Σχηματαρίου 8.14
4.      ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ 8.19
5.      ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.22
6.      ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 8.24
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 8.36
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ           ΕΜΜΑΝΟΥ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  8.37
ΜΠΡΟΥΖΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ       ΕΥΒΟΙΚΟΣ    8.38
ΚΥΛΑΦΗΣ                 ΧΡΗΣΤΟΣ       ΑΚΟΛ                        8.38
ΑΥΓΕΡΟΣ                   ΕΥΘΥΜΗΣ     ΑΚΟΛ                        8.48
ΚΟΚΚΑΛΗΣ             ΚΩΝ / ΝΟΣ    ΕΡΜΗΣ           8.49
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ           ΚΩΝ / ΝΟΣ    ΑΚΟΛ                        8.62
ΚΟΥΣΚΟΥΚΗΣ        ΑΡΗΣ              ΑΚΟΛ                        8.64
ΤΖΑΒΑΡΑΣ                ΑΛΕΞΑΝΔΡ   ΩΡΩΠΟΣ        8.69
ΤΣΩΝΗΣ                     ΜΙΧΑΛΗΣ      ΑΚΟΛ                        9.70
ΛΑΜΠΡΟΥ                ΧΡΗΣΤΟΣ       ΑΚΟΛ                        8.83
ΚΑΠΑΡΟΣ                 ΜΠΑΜΠΗΣ    ΑΚΟΛ                        8.90
ΖΑΙΖΑΤΗΣ                  ΚΩΝ / ΝΟΣ    ΝΕΑΠΟΛΗ     8.91
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ       ΒΑΣΙΛΗΣ       ΑΚΟΛ                        8.93
ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ       ΕΡΜΗΣ           8.94
ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ           ΝΕΑΠΟΛΗ     8.99
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           ΠΑΝΑΓΙΩΤ    ΑΚΟΛ                        9.12
ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ              ΓΙΑΝΝΗΣ       ΕΥΒΟΙΚΟΣ    9.16
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΝΕΑΠΟΛΗ     9.17
ΓΚΕΓΚΑΙ                   ΕΝΤΡΙΣ           ΕΥΒΟΙΚΟΣ    9.27
ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΣ        ΝΙΚΟΣ            ΩΡΩΠΟΣ        9.34
ΜΙΧΑΛΗΣ                  ΓΙΩΡΓΟΣ        ΠΙΝΔΑΡΟΣ    9.53
ΦΑΛΑΓΚΑΣ               ΛΕΩΝΙΔΑΣ    ΕΥΒΟΙΚΟΣ    9.57
ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ      ΕΥΒΟΙΚΟΣ    9.89
ΤΖΕΓΚΑ                     ΑΛΕΞΑΝΔΡ   ΕΥΒΟΙΚΟΣ    10.17



150Μ.
1.      Γρηγορίου Κων/νος Ακολ 22.45
2.      Μπενάκης Βασίλης 23.03
3.      Σταφυλαράκης Ιάσωνας 23.81
4.      ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΛ 24.50
5.      ΜΑΔΕΣΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 26.63
6.      ΚΑΛΑΜΠΑΚΤΑΣΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 27.23
7.      ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 27.66
8.      ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 27.80








600Μ.
1.      Μπένγκος Μιχάλης Ακολ 1.55.65
2.       Καβαλιέρος Εμμανουήλ  Πανιώνιος 2.05.98
3.      Μπίχτας Ευθύμης Γ.Σ.Ν.Χ. 2.08.98
4.      ΝΕΣΤΩΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ.Σ.Ν.Χ 2.09.29
5.      Κατσαρελιας Θεόδωρος Ατλας Κύμης 2.15.64
6.      ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ  2.16.79
7.      ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.17.98
8.      ΒΟΓΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 2.20.25
9.      ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.25.45
10.  ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΚΟΛ 2.34.80

ΜΠΑΛΑΚΙ
1.      Δεληγιάννης Άγγελος Ευβοίκος 32.50
2.      Τσάγκας Ηρακλής Ακόλ 32.25
3.      Δεληγιάννης Ευθύμης Ευβοϊκός 31.95
4.      ΣΟΥΛΙΟΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ  25.15
5.      ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 24.10
6.      ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΔΑΥΙΔ Γ.Σ.Ν.Χ. 22.30
7.      ΔΗΜΑΡΟΓΚΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 20.30
8.      ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΤΡΙΤΩΝ 20.15
9.      ΑΥΓΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ?? 18.05
10.  ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 17.10
11.  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΑΚΟΛ 14.75
12.  ΚΑΡΑΔΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 14.25

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ50
1.      Ακριώτης, Σαράντος, Κόκκαλης, Μεθενίτης Ερμής Σχηματαρίου 31.52
2.      Μπενέτος, Γρηγορίου, Σταματης Αυγέρος Ακολ 32.13
3.      Ντάρλας, Ανδρεαδάκης, Αρτεμίου, Πολίτης Ευβοϊκός 32.82
4.      ΛΙΓΝΟΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ, ΜΠΕΝΑΚΗΣ, ΤΟΛΙΟΣ Γ.Σ.Ν.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34.12
5.      ΠΟΓΚΑΤ,ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ,ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΔΕΣΤΗΣ Α.Ο. ΚΥΜΗΣ 34.97
6.      ΜΙΧΑΗΛ.ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ,ΜΠΟΓΡΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 35.00



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΠΒ-ΠΚΒ 2000-2001
ΠΚΒ
60Μ.
1.      Λούτα Αναστασία Ευβοϊκός 8.49
2.      Βαβουλιώτη Ελένη Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 8.60
3.      Δάμη Χριστίνα Πανιώνιος 8.79
4.      ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΩΡΩΠΟΣ 8.96
5.      ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.03
6.      ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.11
7.      ΜΠΙΡΜΠΑ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.12
8.      ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΚΟΛ 9.14
9.      ΤΖΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.20
10.  ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.25
11.  ΓΚΡΑΜΩΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΚΟΛ 9.25
12.  ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΩΡΩΠΟΣ 9.76
13.  ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.80
14.  ΤΣΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.93
15.  ΛΕΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΥΛΩΝΑΣ 9.98
16.  ΠΑΛΒΙΡ ΚΟΡ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.17
60Μ. ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
1.      Παπαθανασιου Μαριάννα Πίνδαρος 10.64
2.      Λουκουκίδη Αννα-Μαρια Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 10.69
3.      Ρωσση Όλγα Ευβοικός 12.61
150Μ.
1.      ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΦΑΙΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 21.38
2.      ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ ΗΛΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 21.41
3.      ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 21.81
4.      ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21.97
5.      ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 22.14
6.      ΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 22.85
7.      ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 23.24
8.      ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 23.40
9.      ΚΟΥΦΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 23.61
10.  ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 23.75
11.  ΜΕΡΤΗ ΝΕΦΕΛΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 23.91
12.  ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 23.95
13.  ΒΑΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 24.06
14.  ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ 24.77
15.  ΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ ΑΥΛΩΝΑΣ 25.07
16.  ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 25.47
17.  ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 25.90
18.  ΜΠΑΣΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 26.04
19.  ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 26.19

600Μ.
1.      Μάνη Μαργαρίτα Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 1.52.58
2.      Σώτου Στέλλα Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας  1.56.94
3.      Μαγδα Τσανίδου Ακολ 1.58.57
4.      ΚΑΛΥΒΑ ΕΒΕΛΙΝΑ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2.02.68
5.      ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.04.13
6.      ΚΟΡΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΚΟΛ 2.05.86
7.      ΣΥΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΛΙΝΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.12.16
8.      ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.14.62
9.      ΚΙΚΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.15.66
10.  ΧΑΜΠΕΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.31.79
11.  ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.37.46

ΜΗΚΟΣ
1.      Παρασκευά Δέσποινα Ευβοϊκός 4.27
2.      Συνοδινού Ηλιάνα Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 4.15
3.      Δημητράκη Καλιόπη Ωρωπός 4.08
4.      ΜΠΑΡΩΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ 3.86
5.      ΕΦΡΟΣΥΝΗ ΧΡΥΣΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 3.79
6.      ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΩΡΩΠΟΣ 3.69
7.      ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.68
8.      ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.66
9.      ΠΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΥΛΩΝΑΣ 3.64
10.  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.52
11.  ΠΑΠΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.44
12.  ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 3.38
13.  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 3.30
14.  ΠΑΠΑ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΩΡΩΠΟΣ        3.29
15.  ΒΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ 3.21
16.  ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ       ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΤΩΝ      3.16
17.  ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΠΕΠΗ  ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.15
18.  ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.Ν.Χ. 3.13
19.  ΤΑΡΛΑ ΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.12
20.  ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΙΤΩΝ 2.83
21.  ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ  2.72
ΥΨΟΣ
1.      Γιαννακοπούλου Δήμητρα Πίνδαρος 1.35
2.      Θεοδωρου Εβελίνα Ερμ. Σχηματαρίου 1.30
3.      Τάρλα Αντωνία Ευβοϊκός 1.25
4.      ΜΑΤΡΑΚΑ ΑΓΑΠΗ ΤΡΙΤΩΝ 1.20
5.      ΠΟΛΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.05
ΜΠΑΛΑΚΙ
1.      Κρουστάλλη Δήμητρα Πίνδαρος 42.80
2.      Μάλλη Ιωάννα Πανιώνιος 42.40
3.      Τσιτσικάου Ραφαέλα Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 30.80
4.      ΠΕΤΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 30.65
5.      ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 30.38
6.      ΓΕΡΟΝΤΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 21.45
7.      ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 15.10


ΣΦΑΙΡΑ
1.      Τσατση Ευγενία Πίνδαρος 6.97
2.      Τσαρούχα Αφροδίτη Πίνδαρος 6.19
3.      Γκίκα Κάλλια Ευβοϊκός 6.13
4.      ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΜ ΝΤΙΛΑΡΑ ? 4.87
5.      ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ? 4.65
6.      ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.42
ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 5.87 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝ.
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ60Μ
1.      Συνοδινού, Βαβουλιώτη, Λουκουκίδη, Μάνη. Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 34.74
2.      Κουρνιάτη, Καραδήμου, Μπίρμπα, Λούτα. Ευβοϊκός 35.11
3.      Μπόβαλη, Παπαθανασίου, Μπατσούλη, Καναρη Πίνδαρος 35.50
4.      ΑΚΟΛ 35.70
5.      Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 35.94
6.      ΩΡΩΠΟΣ 36.35.
7.      Α.Ο ΚΥΜΗΣ 37.32
           



ΠΠΒ
60Μ.
1.      Κουτουλας Ραφαηλ Ευβοϊκός 8.16
2.      Ηλιάδης Ιούλιος Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας 8.35
3.      Γρηγορίου Απόστολος ΑΚΟΛ  8.37
4.      ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.65
5.      ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.67
6.      ΦΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.88
7.      ΤΑΦΑΝ ΝΤΑΝΙΕΛ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.01
8.      ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.02
9.      ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΟΛ 9.05
10.  ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.06
11.  ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.19
12.  ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.24
13.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.33
14.  ΓΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΟΛ 9.40
15.  ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.48
60Μ. ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
1.      Γαρατζόγιαννης Γεώργιος Ευβοϊκός 10.16
2.      Σταμπούρλος Κων/νοςΕρμ. Σχηματαριου 14.28
3.      Γκεγκαι Λεανδρος 14.83

150Μ.
1.      Ντούρμας Ιωάννης Πανευβοικός 19.52
2.      Νικας Σταματης Πινδαρος 20.04
3.      Μπενετος Σπυρος Ακολ 21.14
4.      ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 22.67
5.      ΣΙΩΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΟΛ 22.93
6.      ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 23.41
7.      ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 24.42

600Μ.
1.      Λιζος Σταυρος Πανευβοικος 1.45
2.      Παπαδονικολακης Νικος Ωρωπός 1.48.78
3.      Σταμέλος Ναπολέων Πινδαρος 1.52.72
4.      ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΚΟΛ 2.05.38
5.      ΜΟΥΖΙΚΑ ΙΓΚΛΙ Γ.Σ.Ν.Χ. 2.10.63
6.      ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.29.48
7.      ΚΑΡΑΙΚΕΚΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΚΟΛ 2.48
ΜΗΚΟΣ
1.      Δοξόπουλος Ιωαννης Γ.Σ.Νεαπολης Χαλκίδας 4.32
2.      Μπεκρής Χαραλαμπος Πινδαρος 4.20
3.      Γαλάνης Βαγγέλης Ευβοικος 4.15
4.      ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 4.14
5.      ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.12
6.      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ 4.12
7.      ΚΑΝΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΛ 4.08
8.      ΒΛΑΧΟΣ  ΝΙΚΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.07
9.      ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.90
10.  ΑΓΓΕΛΟΚΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΟΛ 3.68
11.  ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.31
12.  ΠΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.20
13.  ΠΛΕΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 3.18
14.  ΚΟΥΣΤΑΣ ΤΑΣΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.80
ΥΨΟΣ
1.      Παναγιωτοπουλος Ανδρέας Ευβοικος 1.15
2.      Πιπαλας Κωνσταντινος  1.15
3.      Τζουβάνας Στεφανος Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας  1.15
ΜΠΑΛΑΚΙ
1.      Κυριακακης Σωκρατης Πίνδαρος 39.90
2.      Μπαριτας Ακης Γ.Σ.Νεαπολης χαλκιδας 37.85
3.      Δημας Θανος Γ.Σ.Νεαπολης χαλκιδας 33.75
4.      ΜΑΝΤΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΚΟΛ 33.35
5.      ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΟΛ 31.00
6.      ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Γ.Σ.Ν.Χ. ΕΥΒΟΙΚΟΣ 30.35
7.      ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 28.89
8.      ΒΡΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 28.10
9.      ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 25.10
10.  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΑΚΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 22.20
ΣΦΑΙΡΑ
1.      Κακαβας σταθης Πίνδαρος 9.10
2.      Παπαχαραλμαπος Σωτηρης  Πίνδαρος 8.37
3.      Μπεθανης Ευαγγελος Πνιδαρος 8.19
4.      ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 7.54
5.      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5.51
6.      ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 5.11

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ60Μ
1.      Κακαβας , Σταμελος, Μπεκρης, Νικας πίνδαρος
2.      Ευβοικος, Ακολ, ΓΣ.Ν.Χαλκιδας




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΠΑ-ΠΚΑ
ΠΚΑ
300Μ
1.      Τζαβελλα Ιωαννα Ε.Σχηματαριου 42.86
2.      ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 46.75
3.      ΤΖΑΝΑΪ ΑΝΤΖΕΛΑ Γ.Σ.Ν.Χ 46.77
4.      ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 47.77
5.      ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 48.94
6.      ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 48.98
7.      ΚΡΙΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ. 49.41
8.      ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΤΩΝ 49.60
9.      ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ.Ν.Χ 49.71
10.  ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 50.71
11.  ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 51.91
12.  ΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 52.30
13.  ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΡΙΤΩΝ 53.00
14.  ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 53.14
15.  ΦΟΥΡΜΟΥΖΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 54.40
16.  ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΩΡΩΠΟΣ 55.20
17.  ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΩΡΩΠΟΣ 56.00
18.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 56.16
19.  ΤΖΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΚΟΛ 58.50
20.  ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΥΛΩΝΑΣ 61.20
ΜΙΚΤΗ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ
1.      Ερ. Σχηματαριου Χρηστου, Μανδινου, Κωτη, Τζαβελλα 3.01.85
2.      Πινδαρος Μασαλα.,Τζιανοπουλου, Ανδρεου, πιπεροπολου 3.14.29
3.      Γ.Σ.Ν.χαλκιδας Σπανου, κιουρη, κρινή, τζαναϊ 3.15.00

ΠΠΑ
300Μ
1.      Βλαχος Βασιλης πινδαρος 38.18
2.      Ακριβακης Δημοσθενης 41.09
3.      Μαγκος Γεωργιος Ωρωπος 42.02
4.      ΡΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 42.89
5.      ΤΣΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 43.44
6.      ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 43.61
7.      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Ν.Χ. 44.12
8.      ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 45.60 (ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝ.)
9.      ΜΑΡΙΝΑΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 47.37
10.  ΓΑΛΙΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΙΤΩΝ 48.18
11.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 50.70