Δευτέρα, 17 Ιουνίου 2013

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2013

Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου της κατηγορίας Νέων (κάτω των 23 ετών) που διεξήχθη στις Σέρρες στις 25-26 Ιουνίου 2013, οι αθλητές και αθλητριες των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας, που διακρίθηκαν, ήταν οι παρακάτω :

- Στα 400μ ο Αναστάσιος Φράγκος του Πινδάρου Θηβών, κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο με επίδοση 48.02, που είναι νέο ρεκόρ ΕΑΣ στις κατηγορίες Εφήβων και Νέων. Το προηγούμενο ρεκόρ κατείχε απο το 1986, ο Νίκος Ντούμπας του Μεδεώνα με 48.72
Επίσης το 48.02 είναι και ισοφάριση του ρεκόρ των Ανδρών που σημείωσε το 2003 ο Παναγιώτης Λιοπύρης του Πινδάρου Θηβών.

- Η Σοφία Γαρδικιώτη του Ερμή Σχηματαρίου, κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο τριπλούν με 12.42

- Η Αναστασία Μαρινάκου της Νεάπολης Χαλκίδος, κατετάγη 4η στα 800μ με χρονο 2.10.93 . Σημειώνεται ότι η αθλήτρια κατέρριψε τις προηγούμενες ημέρες 2 φορές το Πανευβοικό ρεκόρ όλων των κατηγοριών και συγκεκριμένα στις 8 Ιουνίου στα Χανιά στα "Βενιζέλεια" πέτυχε 2.10.78 και στις 12 Ιουνίου στην Πάτρα στα "Τοφάλεια" 2.10.24

- Η Μαρία Πιτσινή του Ερμή Σχημαραρίου, ήταν 4η στην Σφυροβολία με 45.84

- Η Ελένη Καραμπέτσου της Νεάπολης Χαλκίδος, ήταν 5η στα 400μ εμπόδια με 65.76

- Ο Βίκτωρ Κρεμμύδας του Πινδάρου Θηβών, ήταν 6ος στα 100μ με 10.81

- Ο Δημήτρης Τάγκης του Τρίτωνα Χαλκίδος, ήταν 6ος στα 5.000μ με 16.43.40

- Ο Αλέξανδρος Καπέλος του Ερμή Σχηματαρίου, ήταν 6ος στα 400μ εμπόδια με 56.00

- Τέλος ο Νικόλαος Ρουσούλης του Ευβοικού ΓΑΣ, κατέλαβε την 8η θέση στα 800μ με 1.53.78 , που είναι Πανευβοικό ρεκόρ στις κατηγορίες Εφήβων, Νέων και Ανδρών. Το προηγούμενο ρεκόρ κατείχε ο ίδιος αθλητής απο το 2012 με 1.55.44

Τρίτη, 11 Ιουνίου 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ "ΕΥΑΓ. ΔΕΠΑΣΤΑΣ" (7-6-13)


50Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7.85
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.04
2 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.04
4 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.08
4 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 8.08
6 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 8.19
7 ΜΕΛΙΤΤΑΣ ΘΑΝΟΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.20
8 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΩΝ/ΝΟΣ) 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.35
9 ΚΑΛΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.51
10 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.55
11 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.56
11 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.56
13 ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8.58
14 ΜΠΑΤΣΟΣ ΘΑΝΟΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.60
15 ΤΣΑΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.63
15 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.63
17 ΑΥΓΕΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.76
18 ΒΟΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.79
19 ΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.84
20 ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.87
21 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ) 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 8.89
22 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8.90
23 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.10
24 ΠΟΓΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 9.13
25 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.24
26 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 9.43
26 ΚΑΠΑΡΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.43
28 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.55
29 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.62

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4.41
2 ΛΙΓΔΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.26
3 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.10
4 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.02
5 ΜΠΑΝΑΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2003 3.75
6 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.62
7 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.47
8 ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40
9 ΚΟΤΤΑΚΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.36
10 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 3.25
11 ΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.22
12 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.12
13 ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.05
14 ΚΑΠΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.97

50Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 7.66
2 ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8.03
3 ΜΑΛΕΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 8.26
4 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 8.27
5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2002 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.37
6 ΚΟΥΤΟΥΛΗ ΕΦΗ-ΓΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.48
7 ΡΕΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 8.56
8 ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΒΙΤΑ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.63
9 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.83
10 ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.87
11 ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.92
12 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.97
13 ΤΖΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.99
14 ΚΟΥΜΑΡΤΖΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.09
15 ΣΕΣΙ ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΙΜ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.28
16 ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9.32
17 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΞΕΝΙΑ 2003 ΑΕΚ 9.40
18 ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΦΗ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.46
19 ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9.64
20 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.69
21 ΝΤΡΕΚΑ ΧΑΡΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.74
22 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10.50
23 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.78

150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ Α: -1.4, Β: -2.3, Γ: -2.4, Δ: -1.2
1 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21.72
2 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 21.76
3 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΕΚ 22.53
4 ΚΑΨΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 23.19
5 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΕΚ 24.03
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 24.08
7 ΠΑΓΩΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2003 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 24.24
8 ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 24.41
9 ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.71
10 ΚΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 24.87
11 ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.95
12 ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25.01
13 ΜΠΑΡΟΥΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 25.12
14 ΚΟΥΕΝΚΑ-ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΑΛΚΗΣΤΗ-ΑΝΝΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25.45
15 ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 25.72
16 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΛΛΗ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 26.22
17 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 26.78
18 ΤΡΑΚΟΥ ΟΛΓΑ 2003 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 27.77
19 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28.30
20 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 30.21
21 ΜΠΑΣΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 31.34

80Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10.63
2 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 10.65
3 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.75
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.37
5 ΣΠΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.69
6 ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.71
7 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΕΚ 11.75
8 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.94
9 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 11.98
10 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 2001 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.08
11 ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 12.17
12 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.25
13 ΚΑΝΑΝΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.27
14 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.28
15 ΠΕΤΑΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 12.33
16 ΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.61
17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.81
18 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.89
19 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.91
20 ΑΓΓΕΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.93
21 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.00
22 ΜΠΟΥΖΑΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 13.15
23 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.45
24 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13.53
25 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.77
26 ΣΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13.92
27 ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14.77

80Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.40
2 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΑΝΤΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.46
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.49
4 ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 11.87
5 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΑΝΙΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.97
6 ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.07
6 ΓΡΑΜΜΟΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.07
8 ΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.11
9 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12.12
10 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.20
11 ΔΙΛΑΡΑ ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΗΜ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.22
12 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.27
13 ΖΩΤΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.36
14 ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.40
15 ΠΑΝΤΙΚΑ ΕΥΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.43
16 ΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.63
17 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 12.73
18 ΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.81
19 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΦΗ 2000 ΑΕΚ 12.83
20 ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13.11
21 ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.24
22 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13.73
23 ΜΠΑΡΑΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17.54

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.00
2 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.75
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.74
4 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.40
5 ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 4.38
6 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4.30
7 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 4.22
8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2001 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 4.00
9 ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.75
10 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.52
11 ΤΣΑΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.47
12 ΓΚΩΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.46
13 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.45

600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:48.08
2 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:52.39
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.28
4 ΠΕΤΑΧΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 2:00.53
5 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:01.56
6 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2:01.57
6 ΔΗΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:01.64
8 ΚΑΛΥΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2:03.51
9 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 2:04.17
10 ΤΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2:06.19
11 ΣΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2:06.41

150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ Α: -2.0, Β: -0.9, Γ: -1.5
1 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18.00
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18.17
3 ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18.29
4 ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18.40
5 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18.82
6 ΦΛΩΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1998 ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 18.83
7 ΤΣΕΝΑΪ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 18.89
8 ΤΣΑΚΟ ΡΟΜΑΡΙΟ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 18.98
9 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 19.06
10 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 19.28
11 ΜΠΕΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 19.45
12 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 19.86
13 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 19.98
14 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 20.05
15 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 ΑΕΚ 20.05
16 ΚΟΚΟΠΙΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.29
17 ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 21.00
18 ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 21.19
19 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1999 ΑΕΚ 22.16

80Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ Α: -1.6, Β: -2.2, Γ: -1.8
1 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.81
2 ΣΑΝΤΑ ΚΛΕΑΝΘΗ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 10.96
3 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.99
4 ΤΖΑΝΑΪ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.07
5 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11.08
6 ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11.27
7 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.40
8 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.49
9 ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 11.59
10 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.73
11 ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.77
12 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.84
13 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.86
14 ΚΡΙΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.92
15 ΜΑΣΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.23
16 ΚΟΥΚΟΥΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.30
17 ΡΕΤΕΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 12.75
18 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 12.88

600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:45.38
2 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1:47.14
3 ΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:52.01
4 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:58.80

ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ & Β΄
1 ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.76
2 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1.67
3 ΜΠΑΛΑΤΣΗ ΝΙΚΗ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1.45
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.40
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.40
6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1.40
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.40
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.40
9 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.35
10 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.35
11 ΜΠΟΡΙΖΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.30
12 ΓΚΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.25

ΡΕΤΖΙΟΥ: 1.48/1, 1.57/1, 1.62/1, 1.67/2, 1.70/1, 1.73/1, 1.76/3, 1.79/xxx

4x80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 41.81
ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999
ΚΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 1999
ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1999
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999
2 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 43.53
ΤΖΑΝΑΪ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999
ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1998
ΚΡΙΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 1999

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 54.39
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 58.44
3 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΤΖΑΝΗΣ 1997 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 62.29

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Άνεμος: -1.5
1 ΡΑΜΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.17
2 ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.55
3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 15.73
4 ΚΟΥΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16.83
ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΕΓΚΑΤ.

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΧΑΪΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.96
2 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.20
3 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 11.02
4 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗ ΜΑΡΘΑ 1996 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 10.95
5 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.70
6 ΜΑΛΑΧΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.40
7 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 1996 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 10.30
8 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.70

100Μ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ Άνεμος: -0.4
1 ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10.99
2 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.13
3 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.35
4 ΚΑΠΟΥΣΟΥΖ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.44
5 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.61
6 ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.71
7 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.06

200Μ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
Α'  ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -2.7
1 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.03
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.08
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 22.13
4 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22.81
5 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.90
6 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.30
7 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1993 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 23.31
8 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1997 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.64

Β'  ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -2.7
1 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.24
2 ΓΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.42
3 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.68
4 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.69
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΡΟΔΡ. 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23.50
6 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.94
7 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.17
8 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.21

Γ'  ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -1.9
1 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 23.39
2 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1987 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.49
3 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 23.56
4 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 23.63
5 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.68
6 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 23.71
7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 23.75
ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1996 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΕΓΚΑΤ.

Δ'  ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -1.9
1 ΖΑΜΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24.25
2 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 1997 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 24.37
3 ΚΟΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24.68
4 ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 24.72
5 ΤΣΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 24.76
6 ΔΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1994 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 25.43
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 25.80
8 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.00

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.03
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.08
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 22.13
4 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.24
5 ΓΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1989 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.42
6 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.68
7 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.69
8 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22.81
9 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.90
10 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.30
11 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1993 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 23.31
12 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 23.39
13 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1987 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.49
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΡΟΔΡ. 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23.50
15 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 23.56
16 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 23.63
17 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1997 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.64
18 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.68
19 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 23.71
20 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 23.75
21 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.94
22 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.17
23 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.21
24 ΖΑΜΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24.25
25 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 1997 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 24.37
26 ΚΟΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24.68
27 ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 24.72
28 ΤΣΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 24.76
29 ΔΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1994 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 25.43
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 25.80
31 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.00
ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1996 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΕΓΚΑΤ.

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 ΑΕΚ 3:53.26
2 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3:54.84
3 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:56.71
4 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:04.52
5 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:13.30
6 ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4:17.25
7 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:19.22
8 ΑΡΕΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1983 ΓΟ Γ. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4:20.28
9 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4:21.15
10 ΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:21.61
11 ΦΛΩΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4:22.35
12 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4:24.03
13 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4:32.87
14 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4:33.73
15 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4:35.42
16 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:42.03
17 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1988 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 4:42.31
18 ΚΑΤΣΑΡΑΣ-ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1992 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 5:08.35
ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΓΚΑΤ.

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Άνεμος: -0.6
1 ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.40
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1978 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.90
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.18

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 54.70
2 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 58.12
3 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60.93
4 ΜΠΕΝΤΑΪ ΤΖΙΝΟ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62.44

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 6.82
2 ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.74
3 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.62
4 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.56
5 ΕΥΘΥΜΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 6.40
6 ΤΣΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΕΚ 6.40
7 ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6.26
8 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 6.12
9 ΖΑΜΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6.04
10 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5.87
11 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.47
12 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 5.36
13 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.33
14 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.32
15 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 5.11
16 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.01

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α΄  ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -1.0
1 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 12.50
2 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.60
3 ΔΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1979 ΑΕΚ 12.60
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.94
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.04
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 13.25
7 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1998 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 13.60
ΚΟΚΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1982 ΑΕΚ DNS

Β΄ ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -2.3
1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΩΡΑ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.32
2 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 13.41
3 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.62
4 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.63
5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.71
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.77

Γ΄ ΣΕΙΡΑ Άνεμος: -2.3
1 ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 13.90
2 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.68
3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.77
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14.92
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΓΚΑΤ.

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1986 ΚΥΠΡΟΣ 12.50
2 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.60
3 ΔΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1979 ΑΕΚ 12.60
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.94
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.04
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 13.25
7 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΩΡΑ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.32
8 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 13.41
9 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1998 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 13.60
10 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.62
11 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.63
12 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.71
13 ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 13.90
14 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.68
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.77
16 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.77
17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14.92
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΓΚΑΤ.
ΚΟΚΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1982 ΑΕΚ DNS

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α'  ΣΕΙΡΑ
1 ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1983 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 57.59
2 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 58.41
3 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΝΤΙΑ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 59.96
4 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 60.47
5 ΓΚΟΥΜΠΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1983 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 60.87
6 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 62.13

Β΄ ΣΕΙΡΑ
1 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 59.68
2 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62.53
3 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 63.23
4 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 63.99
5 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 64.76
6 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69.27
ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΓΚΑΤ.

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1983 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 57.59
2 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 58.41
3 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 59.68
4 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΝΤΙΑ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 59.96
5 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 60.47
6 ΓΚΟΥΜΠΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1983 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 60.87
7 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 62.13
8 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62.53
9 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 63.23
10 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 63.99
11 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 64.76
12 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69.27
ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΓΚΑΤ.

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:22.70
2 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 ΑΕΚ 4:28.05
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5:05.54
4 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5:11.28
5 ΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 1998 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 5:19.38
6 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5:25.16
ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΕΓΚΑΤ.
ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 ΑΕΚ ΕΓΚΑΤ.

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Άνεμος: -2.2
1 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14.07
2 ΣΚΕΥΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΑ-ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16.04

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1991 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 63.87
2 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 64.26
3 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 67.68
4 ΚΩΣΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΙΑ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 68.80
5 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 70.66
6 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 73.74

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5.69
2 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.65
3 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.41
4 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1994 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5.39
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.29
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.29
7 ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.22
8 ΚΟΥΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.22
9 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.19
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1996 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.07
11 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 5.07
12 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.00
13 ΚΩΤΤΗ ΗΡΩ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4.93
14 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.68
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ 4.54
16 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.49
17 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4.30
Σημ.: Δεν λειτούργησε το ανεμόμετρο στις 3 τελευταίες προσπάθειες

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 ΑΕΚ 13.99
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.70
3 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.60
4 ΝΤΑΡΑΜΠΑΝ ΕΒΕΛΙΝΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.51
5 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.50

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ: 12.80/+1.4, 13.72/+1.8, 13.90/+1.9, 13.99/+0.8, x, 12.61/+1.6

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΒΟΪΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 35.80
2 ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 30.40
3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΩΗ 1997 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 30.00
4 ΛΟΥΛΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25.50
5 ΜΠΟΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25.50