Παρασκευή, 30 Μαΐου 2014

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΒΡΑΙΜΑΚΕΙΑ 2014"


ΜΠΟΥΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 50
ΚΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΦΕΚΚΑ ΜΑΛΕΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΣΤΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΡΟΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΠΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΣΠΕΝΤΑΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΑΡΤΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΛΟΥΚΑΤΖΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΒΟΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΒΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΣΑΚΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 50
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 50
ΒΥΡΙΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΚΡΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΠΙΣΧΙΝΑ ΡΑΦΑΕΛΙΑΝΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΠΕΤΡΟΒΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΣΚΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΣΚΑΠΕΤΗ  ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 60
ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 60
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΙΤΑ  2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60
ΔΑΜΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60
ΣΕΝΚΟ ΣΥΛΒΙΑ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 60
ΜΠΙΡΜΠΑ ΧΡΥΣΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 60
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 60
ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΕΝΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑ  2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΚΑΛΟΣΑΚΑ ΕΡΣΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΓΚΑΛΟΥΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΛΟΥΚΑΤΖΙΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΚΑΡΑΛΛΗ ΑΓΑΠΗ  2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΤΣΙΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΑΔΟΣΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΚΟΠΑΝΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 100
ΒΕΛΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 100
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 100
ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 100
ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 100
ΡΟΥΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100
ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  1996 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 100
ΖΑΧΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΓΙΑΛΕΨΟΥ ΧΑΡΑ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100
ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 100
ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΚΑΛΕΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΟΡΦΩ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 100
ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ   ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100
ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200
ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 200
ΒΕΛΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 200
ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 200
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 200
ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 200
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 200
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΣΟΦΙΑ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 200
ΖΑΧΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 200
ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 200
ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 200
ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 200
ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΑΓΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 300
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 300
ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 300
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 300
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 300
ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 300
ΚΟΥΤΟΥΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 300
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 300
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΥΡΤΩ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 300
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 300
ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 300
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 300
ΚΟΥΤΟΥΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 300
ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 400
ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400
ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 400
ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400
ΘΕΟΦΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400
ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 400
ΤΣΑΝΙΔΟΥ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 600
ΘΕΟΦΥΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 600
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999 ΣΑΚΑ 300 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 300 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 300 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 300 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 300 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 300 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΣΟΦΙΑ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΖΩΓΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΔΙΣΚΟΣ
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΔΙΣΚΟΣ
ΣΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΡΙΚΑ 1997 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΤΖΑΝΑΪ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗΚΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΣΤΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΣΟΥΛΟΛΑΡΙ ΖΕΝΑΪΝΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΟΥΣΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΒΙΚΗ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗΚΟΣ
ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΡΟΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΗΚΟΣ
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΗΚΟΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΜΑΪΣΟΓΛΟΥ ΣΗΛΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΟΥΦΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΠΙΣΧΙΝΑ ΜΑΡΙΣΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΑΝΔΡΩΝ "ΒΡΑΙΜΑΚΕΙΑ 2014"


ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 50
ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50
ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50
ΤΣΙΚΤΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΑΡΗΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΖΑΖΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΜΙΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΜΠΟΤΣΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΚΙΡΤΙΓΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΧΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΚΟΥΡΗΣ ΦΑΙΔΩΝ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50
ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 60
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 60
ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 60
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΛΙΓΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 60
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60
ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 60
ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 60
ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 60
ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977   100
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΛΙΑΠΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1988 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100
ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 100
ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 100
ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 100
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 100
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 100
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100
ΚΑΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1992 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 100
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1992 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΝΤΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ  1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 100
ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 100
ΔΑΜΙΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 100
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1996 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 100
ΒΕΡΡΑΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  1997 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 100
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 100
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 100
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 100
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 100
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 100
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 100
ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977   200
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 200
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 200
ΛΙΑΠΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1988 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 200
ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 200
ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 200
ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 200
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 200
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 200
ΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 200
ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 200
ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 200
ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 200
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 200
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 200
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 200
ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 200
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1996 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 200
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 1997 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 200
ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1997 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 200
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 200
ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 200
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 200
ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 200
ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 400
ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1989 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 400
ΜΠΕΝΤΑΙ ΤΖΙΝΟ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 400
ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 400
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1993 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 400
ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 400
ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 400
ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 400
ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 400
ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 400
ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΧΑΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 400
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 400
ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 400
ΜΠΕΝΕΤΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 600
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 800
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 800
ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 800
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 800
ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 800
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 800
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 800
ΜΠΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 800
ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΕΚ 800
ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 800
ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 800
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 3000
ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1983 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1983 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1983 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3000
ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3000
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1992 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000
ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3000
ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚ. 3000
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3000
ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3000
ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3000
ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 3000
ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΑΕΚ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 400 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΠΕΪΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1988 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΞΥΔΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΜΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΚΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1992 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΡΔΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1997 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΗΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΚΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ
ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΓΚΕΓΚΑΙ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗΚΟΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ  2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗΚΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΗΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΗΚΟΣ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ