Δευτέρα, 30 Ιουνίου 2014

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2014


Στο Δημοτικό Στάδιο των Σερρών διεξήχθη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων, το Σάββατο 28 και την Κυριακή 29 Ιουνίου 2014. Τα αποτελέσματα των αθλητών και αθλητριών των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας που έλαβαν μέρος στους τελικούς των αγωνισμάτων τους, ήταν τα παρακάτω:

- 1η στα 800μ Νεανίδων, η Μαρινάκου Αναστασία (1996) του Ερμή Σχηματαρίου σε χρόνο 2.09.13.
- 1η στα 1.500μ Νεανίδων, η Μαρινάκου Αναστασία (1996) του Ερμή Σχηματαρίου σε χρόνο 4.39.09.
- 7η στο Τριπλούν Νεανίδων, η Κρεμμύδα Τριανταφυλλιά (1997) του Πινδάρου Θηβών σε επιδοση 11.50μ.
- 8η στα 400μ Νεανίδων, η Σιδέρη Σοφία (1997) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 61.42.
- 10η στο Μήκος Νεανίδων, η Ξυδώνα Νίκη (1998) της ΑΓΕ Βοιωτίας με επίδοση 5.33μ.
- 10ος στα 200μ Εφήβων, ο Βλάχος Βασίλειος (1998) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 23.05.
- 12η στη Σφυροβολία Νεανίδων, η Τσώκου Παναγιώτα (1997) του Ερμή Σχηματαρίου με επίδοση 37.69μ.
- Εγκατέλειψε στα 5.000μ Εφήβων, ο Μπουντούλης Χρήστος (1995) του Πινδάρου Θηβών.

Καλύτερος Σύλλογος στις Νεάνιδες ήταν ο ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου, και στους Εφήβους ο ΓΣ Πίνδαρος Θηβών.

Πέμπτη, 26 Ιουνίου 2014

ΛΙΟΦΙΛΙΑ 2014 : Η Νύχτα των 10000 Μέτρων!

Με πολύ μεγάλη επιτυχία σε οργανωτικό, αθλητικό αλλά κυρίως ανθρωπιστικό επίπεδο πραγματοποιήθηκε, την Κυριακή 22 Ιουνίου 2014, στο Στάδιο Αγίου Δημητρίου η συνάντηση του MARATHON CLUB και των φίλων του στα 3α "ΛΙΟΦΙΛΙΑ".
Ο Δημήτρης Τάγκης του ΑΟ Τρίτωνα Χαλκίδος
Ο Αγώνας απόστασης 10.000 μέτρων σε στίβο, πραγματοποιήθηκε σε δύο σειρές με την πιο "αργή" να ξεκινά πρώτη, μετά τον τερματισμό όλων των αθλητών στην αφετηρία στήθηκαν οι συμμετέχοντες της δεύτερης και πιο "γρήγορης" σειράς που θύμισε κάτι από Πανελλήνιο Πρωτάθλημα! Χαρακτηριστικό είναι πως οι πρώτοι αθλητές κάλυψαν την απόσταση σε κάτω από 34 λεπτά ενώ ο τελευταίος πέτυχε χρόνο κάτω από 40 λεπτά, πιθανόν μια από τις γρηγορότερες κούρσες που έχουμε δει, εκτός φυσικά από τα Πανελλήνια Πρωταθλήματα! Μεγάλος Νικητής αναδείχτηκε ο Αλέξης Πασπάτης με δεύτερο τον Γιώργο Βλαχάκη και τρίτο τον Δημήτρη Τάγκη.Στις Γυναίκες ξεχώρισε η Αθηνά Τζιμπίδου, ακολουθούμενη από την Ευαγγελία Κασιώνη, ενώ στην τρίτη θέση τερμάτισε η Εύη Ζαχαριά. 

Δευτέρα, 23 Ιουνίου 2014

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Η ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΣΤΟ ΤΑΛΙΝ ΤΗΣ ΕΣΘΟΝΙΑΣ

Στο βροχερό Ταλίν ολοκληρώθηκε σήμερα Κυριακη 22 Ιουνίου 2014, η Α΄κατηγορία του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ομάδων με τους Ελληνες αθλητές να δίνουν τη μάχη τους για ένα καλό πλασάρισμα και να αφήνουν υποσχέσεις για το μέλλον. Η ελληνική ομάδα κατέλαβε την πέμπτη θέση στη διοργάνωση με 272,5 βαθμούς και θα παρέμεινε στην Α΄κατηγορία και για το 2015. Πρωταθλήτρια ομάδα ήταν η Λευκορωσία, την άνοδο στη Σούπερ Λίγκα πήραν ακόμη οι Νορβηγία και Φινλανδία.


Εμφάνιση έμπειρης αθλήτριας πραγματοποίησε η Αναστασία Μαρινάκου του ΓΣ Ερμή Σχηματαρίου, που έτρεξε έξυπνα τα 1.500μ. και τερμάτισε στην πέμπτη θέση με 4.14.66, επίδοση που αποτελεί πανελλήνιο ρεκόρ νεανίδων. Η αθλήτρια του Χρήστου Παπαχρήστου έκανε αντεπίθεση στα τελευταία 200 μ., ανέβηκε στην 4η θέση και τελικά "έπεσε" πέμπτη λίγα μέτρα πριν τον τερματισμό. Το προηγούμενο πανελλήνιο ρεκόρ ανήκε στην Αναστασία Καρακατσάνη με 4.20.17, ενώ η Μαρινάκου, που έγινε και η ένατη ελληνίδα όλων των εποχών βελτίωσε το δικό της 4.21.30.

Ο Βίκτωρ Κρεμμύδας του ΓΣ Πινδάρου Θηβών, ετρεξε στην σκυταλοδρομία 4Χ100, μαζι με τους Κουτσουκλάκη, Καλαμαρά, και Δουβαλίδη, και τερματησαν στην ογδοη θέση με χρονο 40.36.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΠΠΒ-ΠΚΒ ΧΑΛΚΙΔΑ 21-6-2014

60 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΚΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.11
2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΕΡΜΗΣ 8.35
3 ΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 8.51
4 ΜΕΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 8.52
5 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.66
6 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΡΜΗΣ 9.10
7 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 9.62
8 ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.72
150 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΚΟΛ 18.80
2 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 21.16
3 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΤΛΑΣ 21.42
4 ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 21.80
ΕΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΤΛΑΣ
600 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 1.41.33
2 ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 1.42.87
3 ΑΓΓΕΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 1.58.43
4 ΣΑΚΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 2.01.90
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 2.07.64
6 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 2002 ΑΤΛΑΣ 2.08.01
7 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.27.41
8 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.30.00
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 5.68
2 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.90
3 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.66
4 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΓΕΒ 4.64
5 ΜΥΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΤΡΙΤΩΝ 4.62
6 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.48
7 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.27
8 ΤΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.10
9 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.96
10 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΤΡΙΤΩΝ 3.02
ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 1.39
2 ΓΚΕΚΑΙ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.25
3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.20
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.20
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ Α
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 45.00
2 ΚΟΝΙΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 44.80
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 42.50
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 40.60
5 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 36.25
6 ΜΑΔΕΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002 ΑΤΛΑΣ 34.10
7 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 34.00
8 ΜΠΟΥΡΝΑΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 33.40
9 ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 32.00
10 ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 30.50
ΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΤΛΑΣ 41.00
60 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ 8.26
2 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.54
3 ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.60
4 ΜΠΙΡΜΠΑ ΧΡΥΣΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.80
5 ΤΟΜΠΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.05
6 ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΚΟΛ 9.16
7 ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.20
8 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.34
9 ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΕΝΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.40
10 ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΚΟΛ 9.67
11 ΚΡΟΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.12
12 ΜΠΙΣΤΑ ΧΡΥΣΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 11.78
150 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 2002 ΕΡΜΗΣ 19.91
2 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΚΟΛ 21.10
3 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001 ΑΚΟΛ 21.25
4 ΚΟΠΑΝΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 21.45
5 ΣΕΝΚΟ ΣΥΛΒΙΑ 2001 ΕΡΜΗΣ 21.46
6 ΚΑΤΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΤΛΑΣ 22.90
7 ΛΟΥΚΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 23.10
8 ΜΠΙΛΟΥΣΗ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 23.10
9 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 23.15
600 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΚΑΛΥΒΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΕΡΜΗΣ 1.53.62
2 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 1.54.67
3 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.54.87
4 ΠΕΤΑΧΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.18.00
5 ΟΡΣΑ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 2.24.00
ΕΣ ΚΩΝΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΥΛΩΝΑΣ 1.55.55
ΕΣ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.21.00
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.68
2 ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.65
3 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.53
4 ΛΑΘΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.51
5 ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2002 ΑΓΕΒ 4.27
6 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.73
7 ΓΚΩΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ 2001 ΑΚΟΛ 3.73
8 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.72
9 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3.70
10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 3.52
11 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.36
12 ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.30
13 ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.24
14 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.23
15 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.10
16 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΙΤΩΝ 1.80
ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΒΙΚΗ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.20
2 ΖΑΖΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 1.15
3 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.10
4 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.10
5 ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.00
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 50.04
2 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 31.00
3 ΑΡΒΑΝΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΤΛΑΣ 27.02

Δευτέρα, 16 Ιουνίου 2014

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ


Στο Ταλίν θα γίνει το Σαββατοκύριακο (21-22/6) η Α΄ κατηγορία του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ομάδων, με τη συμμετοχή της ελληνικής ομάδας.
Η ελληνική αποστολή αποτελείται από νέους αθλητές και αθλήτριες, πολλοί εκ των οποίων κάνουν ντεμπούτο με τα χρώματα της εθνικής ομάδας και θα προσπαθήσουν να δώσουν το καλύτερο δυνατό και να σταθούν με αξιοπρέπεια στη διοργάνωση.
Στην Α΄ κατηγορία μετέχουν ακόμη οι εξής εθνικές ομάδες:  Λευκορωσία, Βέλγιο, Εσθονία, Φινλανδία, Ελλάδα, Ουγγαρία, Ιρλανδία, Λιθουανία, Νορβηγία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβενία.
Η ελληνική ομάδα
Ανδρες
100 μ./200 μ./4Χ100 μ.: Λυκούργος Τσάκωνας (ΓΑΣ Σκάλας)
400 μ., 4Χ400 μ. : Δημήτρης Γράβαλος (ΑΣ Αρης)
800 μ.: Κώστας Νακόπουλος (ΓΕΑ Τρικάλων)
1.500 μ.: Ανδρέας Δημητράκης (Πανναξιακός)
3.000 μ.: Μάρκος Γκουρλιάς (ΓΑΣ Ιλισσός)
5.000 μ.: Δήμος  Μαγγίνας (Εθνικός Αλεξ.)
3.000 μ. στιπλ: Ηλίας Κάσσος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας)
110 μ. εμπ./4Χ100 μ.: Κώστας Δουβαλίδης (ΣΚΑ Δράμας)
400 μ. εμπ., 4Χ400 μ.: Γιάννας Λουλάς (Πυγμή Ευόσμου)
Μήκος: Λούης Τσάτουμας (Μεσσηνιακός)
Υψος: Αντώνης Μάστορας (ΓΣ Ηρακλής)
Τριπλούν: Δημήτρης Τσιάμης (ΟΣΦΠ)
Επί κοντώ: Κώστας Φιλιππίδης (ΠΓΣ)
Δισκοβολία: Γιώργος Τρέμος (ΓΕ Τρικάλων)
Ακοντισμός: Σπύρος Λεμπέσης (ΜΕΑΣ Τρίτων)
Σφυροβολία: Μιχάλης Αναστασάκης (Ελευθέριος Βενιζέλος)
Σφαιροβολία: Μιχάλης Σταματόγιαννης (Αίολος Πατρών)
4Χ100 μ.: Χρήστος Καλαμάρας (ΑΕ Κρανιδίου), Μανώλης Κουτσουκλάκης (ΠΜΣ Ολυμπιάδα Κομ.), Βίκτωρ Κρεμμύδας (Πίνδαρος Θηβών)
4Χ400 μ.: Κώστας Μουράτης (Ηρακλής), Θανάσης Χατζηδημητρίου (ΠΑΟΚ), Σωτήρης Διαμαντής (ΓΣ Κηφισιάς)

Γυναίκες
100 μ./4Χ100 μ.: Γιωργία Κοκλώνη (ΑΕΚ)
200 μ./4Χ100 μ.: Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός)
400 μ./4Χ400 μ.: Αγνή Δερβένη (ΑΟ Μεγάρων)
800μ./1.500 μ.: Ελενα Φιλάνδρα (ΠΓΣ), Αναστασία Μαρινάκου (Ερμής Σχηματαρίου) αναπληρωματική.
3.000 μ.: Αναστασία Καρακατσάνη (ΓΣ Τρικάλων)
5.000 μ. Ουρανία Ρέμπουλη (Νέων Λέρου)
100 μ. εμπ., 4Χ100 μ.: Ελισάβετ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς)
400 μ. εμπ./4Χ400 μ.: Κατερίνα Δαλάκα (ΓΣ Ηρακλής)
3.000 μ. στιπλ: Μαρία Παρδαλού (ΑΟ Μυκόνου)
Μήκος: Ευθυμία Κολοκυθά (ΓΑΣ Αλεξάνδρειας)
Ύψος: Τόνια Στεργίου (Κούρος Πατρών)
Τριπλούν: Νίκη Πανέττα (ΑΟ Μεγάρων)
Επί κοντώ: Κατερίνα Στεφανίδη (ΑΟ Φιλοθέης)
Δισκοβολία: Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (ΑΕΚ)
Ακοντισμός: Σοφία Υφαντίδου (Φίλιππος Β.)
Σφυροβολία: Ηλιάνα Κοροσίδου (Αίολος Μακ.)
Σφαιροβολία: Ευαγγελία Σοφάνη (ΠΓΣ)
4Χ100 μ.: Ανδριάνα Φέρρα (ΟΣΦΠ), Μαρία Γάτου (ΓΣ Ηρακλής)
4Χ400 μ.: Αργυρώ Πιντή (ΠΑΟΚ), Ειρήνη Βασιλείου (ΓΕΗ), Δέσποινα Μουρτά (ΑΕ Ολυμπίας Πατρών)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΝΕΩΝ

Στο Δημοτικό Στάδιο των Τρικάλων διεξήχθη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Γυναικών, το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Ιουνίου 2014. Τα αποτελέσματα των αθλητών και αθλητριών των Συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας που έλαβαν μέρος στους τελικούς των αγωνισμάτων τους, ήταν τα παρακάτω:

- 1ος στα 100μ Νέων Ανδρών, ο Βίκτωρ Κρεμμύδας (1994) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 10.54.

- 2η στα 100μ εμπόδια Νέων Γυναικών, η Παπαγεωργίου Παρασκευή (1992) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 14.94.

- 2η στα 800μ Νέων Γυναικών, η Μαρινάκου Αναστασία (1996) του Ερμή Σχηματαρίου σε χρόνο 2.12.42.

- 3η στα 400μ εμπόδια Νέων Γυναικών, η Θεοδώρου Ευφροσύνη (1993) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 62.62.

- 3η στο Τριπλούν Νεων Γυναικών, η Γαρδικίωτη Σοφία (1992) του Ερμή Σχηματαρίου με επίδοση 12.20μ.

- 4ος στα 5.000μ Νέων Ανδρών, ο Τάγκης Δημήτριος (1993) του Τρίτωνα Χαλκίδος σε χρόνο 15.39.04.

- Στα 4Χ100 Νέων Ανδρών, η Ομάδα του Πινδάρου Θηβών, αποτελούμενη απο τους (Παπαγεωργίου-Φράγκος-Στυλιανού-Κρεμμύδας) τερμάτισε στην 4η θέση σε χρόνο 42.83.

- Στα 4Χ400 Νέων Γυναικών, η Ομάδα του Πινδάρου Θηβών, αποτελούμενη απο τις (Σιδέρη-Κρεμμύδα-Παπαγεωργίου-Θεοδώρου) τερμάτισε στην 4η θέση σε χρόνο 4.06.43.

- 5ος στον Ακοστισμό Νέων Ανδρών, ο Ζιώγας Κων/νος (1994) της ΑΓΕ Βοιωτίας με επίδοση 60.35μ.

- 5ος στα 400μ Νέων Ανδρών, ο Φράγκος Αναστάσιος (1994) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 48.65.

- 6ος στα 5.000μ Νέων Ανδρών, ο Μπουντούλης Χρήστος (1995) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 15.52.22.

- 8η στα 400μ Νέων Γυναικών, η Σιδέρη Σοφία (1997) του Πινδάρου Θηβών σε χρόνο 59.35.

- 8η στα 200μ Νέων Γυναικών, η Καρκαλάτου Ελπίδα-Ιωάννα (1994) της Νεάπολης Χαλκίδος σε χρόνο 25.54. Η ίδια ακυρώθηκε στα 100μ Νέων Γυναικών.

- 8ος στα 800μ Νέων Ανδρών, ο Ρουσούλης Νικόλαος (1994) του Ευβοικού ΓΑΣ σε χρόνο1.57.82.

- Στα 4Χ400 Νέων Ανδρών, η Ομάδα του Πίνδάρου Θηβών, αποτελούμενη απο τους (Στυλιανού-Παπαγεωργίου Λ.-Παπαγεωργίου Σ.-Φράγκος) τερμάτισε στην 8η θέση σε χρόνο 3.29.40.

- 10η στα 400μ εμπόδια Νέων Γυναικών, η Μπούντρου Μαρία (1997) της Νεάπολης Χαλκίδος σε χρόνο 68.06.

- 10η στο Τριπλούν Νεων Γυναικών, η Κρεμμύδα Τριανταφυλλιά (1997) της Νεάπολης Χαλκίδος με επίδοση 11.38μ.

Καλύτερος Σύλλογος ήταν ο ΓΣ Πίνδαρος Θηβών, ο οποίος βρεθηκε στην 7η θέση στην βαθμολογία των Νέων Ανδρών και στην 8η θέση στην βαθμολογία των Νέων Γυναικών.

Παρασκευή, 13 Ιουνίου 2014

ΣΤΙΣ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ GRAND-PRIX ΣΤΗ ΘΗΒΑ

Στο Δημοτικό Στάδιο Θηβών στις 23 Ιουλίου 2014 θα διεξαχθεί ο Τελικός του Ελληνικού grand-prix στη μνήμη του Χρήστου Βουδούρη. Οι αγώνες διοργανώνονται για 6η συνεχή χρονιά από το ΓΣ Πίνδαρο Θηβών σε συνεργασία με τον Δήμο Θηβαίων και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βοιωτίας-Εύβοιας.

Σάββατο, 7 Ιουνίου 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ 2014" ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 6-6-14

80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +1.8
1 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΣΑΚΑ 10.55
2 ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΙΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.65
3 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.71
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.92
5 ΡΕΤΖΕΠΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΣΑΚΑ 11.13
6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11.28
7 ΛΟΜΠΟΤΕΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1999 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.12
Β΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +2.5
1 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ 1999 ΣΑΚΑ 10.89
2 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.95
3 ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 10.99
4 ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.11
5 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΣΑΚΑ 11.34
Γ΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +3.6
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.07
2 ΧΑΛΙΛ-ΙΜΠΡΑΜ ΔΙΛΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.20
3 ΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.75
4 ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ-ΕΥΔΟΚΙΑ 2000 ΑΕΚ 11.94
5 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΕΚ 12.28
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΣΑΚΑ 10.55
2 ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΙΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.65
3 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.71
4 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ 1999 ΣΑΚΑ 10.89
5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.92
6 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.95
7 ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 10.99
8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.07
9 ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.11
10 ΡΕΤΖΕΠΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΣΑΚΑ 11.13
11 ΧΑΛΙΛ-ΙΜΠΡΑΜ ΔΙΛΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.20
12 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11.28
13 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΣΑΚΑ 11.34
14 ΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.75
15 ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ-ΕΥΔΟΚΙΑ 2000 ΑΕΚ 11.94
16 ΛΟΜΠΟΤΕΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1999 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.12
17 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΕΚ 12.28

100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +2.1
1 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.86
2 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.35
3 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.60
4 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.70
5 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΣΕΣΙΚΑ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.85
6 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.11
Β΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +1.4
1 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.30
2 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1996 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.48
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.06
4 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 14.11
5 ΣΕΤΤΑ ΕΥΗ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.22
6 ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.76
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.86
2 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.35
3 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.60
4 ΜΑΝΔΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.70
5 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΣΕΣΙΚΑ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.85
6 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.11
7 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.30
8 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1996 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.48
9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.06
10 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 14.11
11 ΣΕΤΤΑ ΕΥΗ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.22
12 ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.76

150 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
A΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +1.3
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19.65
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ 2002 ΣΑΚΑ 19.75
3 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19.97
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.41
5 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.85
6 ΓΚΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 20.98
7 ΣΙΓΚΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.21
8 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 21.70
Β΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +1.8
1 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΕΝΕΤΙΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20.47
2 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.06
3 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.10
4 ΣΕΝΚΟ ΣΥΛΒΙΑ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21.12
5 ΔΙΚΟΓΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.18
6 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΕΚ 22.15
7 ΣΩΡΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2002 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 22.78
8 ΠΑΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.83
Γ΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +0.4
1 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΕΚ 20.74
2 ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 21.17
3 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21.21
4 ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.17
5 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 22.42
6 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 23.26
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19.65
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ 2002 ΣΑΚΑ 19.75
3 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19.97
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.41
5 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΕΝΕΤΙΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20.47
6 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΕΚ 20.74
7 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.85
8 ΓΚΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 20.98
9 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.06
10 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21.10
11 ΣΕΝΚΟ ΣΥΛΒΙΑ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21.12
12 ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 21.17
13 ΔΙΚΟΓΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.18
14 ΣΙΓΚΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.21
15 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21.21
16 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 21.70
17 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΕΚ 22.15
18 ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.17
19 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 22.42
20 ΣΩΡΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2002 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 22.78
21 ΠΑΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.83
22 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 23.26

150 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +2.5
1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 19.96
2 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20.03
3 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20.10
4 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.22
5 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 20.31
6 ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ ΙΛΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20.89
Β΄ ΣΕΙΡΑ ανεμος +2.7
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.46
2 ΔΕΔΕ ΡΑΦΑΕΛΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21.02
3 ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21.08
4 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 21.21
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.71
6 ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΒΙΚΗ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23.40
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 19.96
2 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20.03
3 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20.10
4 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.22
5 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 20.31
6 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.46
7 ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ ΙΛΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20.89
8 ΔΕΔΕ ΡΑΦΑΕΛΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21.02
9 ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21.08
10 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 21.21
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.71
12 ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΒΙΚΗ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23.40

300 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α΄ ΣΕΙΡΑ
1 ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 43.12
2 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44.17
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 44.51
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44.75
5 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 45.44
6 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45.54
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ   ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45.93
Β΄ ΣΕΙΡΑ
1 ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45.29
2 ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46.34
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46.92
4 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 46.95
5 ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 46.98
6 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 47.57
7 ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 48.27
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 43.12
2 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44.17
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 44.51
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44.75
5 ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45.29
6 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 45.44
7 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45.54
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ   ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45.93
9 ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46.34
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46.92
11 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 46.95
12 ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 46.98
13 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 47.57
14 ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 48.27

400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 59.49
2 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 1997 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 60.11
3 ΚΑΤΑΒΕΝΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 62.61
ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α

800 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ 1984 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.06.96
2 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2.07.41
3 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.07.60
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΑΚΑ 2.16.05
5 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.17.66
6 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2.18.81
7 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 2.20.79
8 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.22.28
ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΓΚ

1000 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3.14.64
2 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3.20.85
3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.21.31
4 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.21.31
5 ΚΑΛΥΒΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 3.37.92
6 ΣΥΜΨΗΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.45.73

3000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9.42.90
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.18.35
3 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.56.44
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΗ 1998 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΕΓΚ
ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΕΓΚ

100 ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ανεμος +1.2
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 15.11

400 ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 61.80
2 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63.89

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5.77
2 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5.67
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 ΑΕΚ 5.55
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 5.47
5 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.43
6 ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ 1976 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 5.40
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.27
8 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.11
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.01
10 ΖΑΝΝΑ ΜΙΝΑ 1998 ΣΑΚΑ 4.92
11 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4.90
12 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.90
13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.67
14 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΡΙΚΑ 1997 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4.61

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 13.37
2 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1991 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.99
3 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.61
4 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.59
5 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ-ΠΕΤΤΑ ΚΙΚΙΛΙΑ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.52
6 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.48
7 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1992 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.12
8 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.97
9 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 10.64
10 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10.02
11 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΩ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9.84

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 1989 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.75
2 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.61
3 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.58
4 ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.58
5 ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.55
6 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.52
7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1.48
8 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.38
ΔΕΠΑΣΤΑ ΛΥΔΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ 1990 4.30
2 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.90
3 ΠΟΛΑΚ HELEN-CLAUDIA 1996 AO MΕΓΑΡΩΝ 3.80
4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ 1984 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.70
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.70
6 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.50
7 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.50
8 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40
8 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.40
10 ΓΚΟΤΖΑΙ ΝΕΡΑΙΔΑ 1994 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.40
10 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 3.40
12 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.20
13 ΚΕΧΡΗ ΗΡΙΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.00
14 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.00
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΤΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.00
16 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.00
17 ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2.60
18 ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.60