Πέμπτη, 26 Μαρτίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΥ ΓΑΣ (21-3-2015) ΧΑΛΚΙΔΑ



50Μ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.00
2 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.34
3 ΚΕΜΑΝΕΣ ΝΙΚΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.88
3 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.88
4 ΟΣΑΓΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 9.92
5 ΛΕΚΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 10.03
6 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.08
7 ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.12
8 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 10.15
9 ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.20
10 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΡΜΗΣ 10.79
11 ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.59

50Μ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΑΡΩΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.93
2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.99
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΓΙΝΑ ΑΤΛΑΣ 9.03
4 ΠΑΝΑΒΟΥΛΑ ΠΑΓΩΝΑ ΑΓΕΒ 9.22
5 ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΡΜΗΣ 9.26
6 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.41
7 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΡΜΗΣ 9.48
8 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΛ 9.64
9 ΜΑΝΤΗ ΕΥΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 9.70
10 ΑΡΤΣΙΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 9.85
11 ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΡΜΗΣ 10.10
12 ΧΕΙΛΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.23

ΜΗΚΟΣ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 3.50
2 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.33
3 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.30
4 ΣΑΚΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.25
5 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2.15
6 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.05

ΜΗΚΟΣ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΛΛΙΑ ΖΑΝΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.60
2 ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.50
3 ΠΕΛΩΝΗ ΖΩΗ ΑΓΕΒ 2.50
4 ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΡΑΤΩ ΕΡΜΗΣ 2.50
5 ΚΟΥΪΡΟΚΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΡΜΗΣ 2.45
6 ΛΕΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.40
7 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗ ΕΥΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.33
8 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 1.90
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΙΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.80
10 ΛΩΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.00

50Μ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 7.36
2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7.53
3 ΚΟΥΜΠΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7.82
4 ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΛ 8.15
5 ΜΙΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.17
6 ΤΑΥΡΙΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.19
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΕΒ 8.20
8 ΤΥΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ 8.21
9 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.22
10 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.39
11 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.48
12 ΚΙΡΤΙΓΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.50

50Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 7.60
2 ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7.70
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.04
4 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.11
5 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΚΟΛ 8.14
6 ΚΟΚΟΠΙΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.17
7 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.18
8 ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.26
9 ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ ΩΡΩΠΟΣ 8.27
10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΤΟΡΙΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.29
11 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΜΗΣ 8.36
12 ΠΕΤΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΚΟΛ 8.56

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 4.34
2 ΚΟΤΑΚΗΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 4.12
3 ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.80
4 ΛΙΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.78
5 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.78
6 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.77
7 ΜΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 3.65
8 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.53
9 ΨΥΧΑΣ ΑΧΙΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.52
10 ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΚΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.20
11 ΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΤΙΜΟΣ ΑΚΟΛ 3.20
12 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.33

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.90
2 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.90
3 ΠΑΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.72
4 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΑΚΟΛ 3.68
5 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.60
6 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.48
7 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.40
8 ΛΥΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.27
9 ΚΟΤΤΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΩΡΩΠΟΣ 3.27
10 ΓΚΙΟΥΣΗ ΕΦΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.27
11 ΣΒΙΝΤΖΟΥΡΗ ΞΕΝΙΑ ΑΚΟΛ 3.23
12 ΓΚΕΛΗ ΑΝΝΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.22

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 31.84
2 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 29.70
3 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΚΟΛ 29.38
4 ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 27.90
5 ΠΕΤΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 25.70
6 ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΩΡΩΠΟΣ 25.37
7 ΛΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 20.28
8 ΚΑΤΣΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 20.12
9 ΛΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 12.70

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 28.70
2 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 26.00
3 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 20.15
4 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 18.90
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 17.65
6 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 16.25
7 ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 15.57
8 ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 15.60
9 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 11.54
10 ΜΠΟΥΚΟΡΟΥ ΑΚΟΛ 10.85

60Μ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 7.84
2 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΕΒ 8.33
3 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΒ 8.65
4 ΝΤΑΡΛΑΣ ΤΑΣΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.69
5 ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ ΒΑΪΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.90
6 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 9.12
7 ΜΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.15
8 ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.47
9 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΟΛ 9.69
10 ΚΑΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 9.84
11 ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΡΜΗΣ 10.16
12 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 10.18

60Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΑ ΕΡΜΗΣ 8.20
2 ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.75
3 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.80
4 ΛΕΚΑ ΒΕΡΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 8.83
5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΩΡΩΠΟΣ 8.88
6 ΜΠΕΡΤΖΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΡΜΗΣ 8.90
7 ΣΠΕΝΤΑΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.04
8 ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΕΝΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.18
9 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.20
10 ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 9.70
11 ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑΝΤΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.84
12 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 9.91

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΡΜΗΣ 5.12
2 ΜΥΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.75
3 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.31
4 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.25
5 ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 4.24
6 ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 4.16
7 ΚΟΣΤΕΤΣΚΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΩΡΩΠΟΣ 4.14
8 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.10
9 ΛΙΓΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 4.00
10 ΚΑΠΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΚΟΛ 3.52
11 ΑΛΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.40
12 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.15

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 4.90
2 ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΑΓΕΒ 4.57
3 ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΩΡΩΠΟΣ 4.36
4 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.20
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΝΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.86
6 ΡΕΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΒ 3.84
7 ΜΑΓΓΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 3.83
8 ΚΡΟΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.80
9 ΣΤΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.80
10 ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΩΡΩΠΟΣ 3.72
11 ΜΠΟΥΚΗ ΑΛΙΚΗ ΩΡΩΠΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 3.66
12 ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.60

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 43.22
2 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 40.00
3 ΚΟΝΙΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 38.80
4 ΚΑΚΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 34.80
5 ΣΑΛΛΑΚΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 32.14
6 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΛ 29.55
7 ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 29.34
8 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 28.20
9 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΜΗΣ 27.58
10 ΝΤΟΗ ΝΙΚΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 26.25
11 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΜΗΣ 17.15

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 27.50
2 ΟΣΑΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 22.12
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 21.80
4 ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΚΟΛ 21.00
5 ΚΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 19.30
6 ΡΟΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ ΩΡΩΠΟΣ 18.00
7 ΓΟΥΒΕΛΗ ΝΑΪΑΝΑ ΩΡΩΠΟΣ 17.28

150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΕΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΟΣ ΑΚΟΛ 20.30
2 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 20.75
3 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 21.17
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΑΤΛΑΣ 21.94
5 ΡΕΜΠΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΚΟΛ 22.13
6 ΚΟΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 22.40
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 22.40

150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΡΜΗΣ 20.60
2 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΦΗ ΑΚΟΛ 20.93
3 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΚΟΛ 21.28
4 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 22.31
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 22.33
6 ΠΑΓΩΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΓΕΒ 22.44
7 ΛΑΘΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 22.87
8 ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΕΡΜΗΣ 23.85
9 ΣΚΟΥΦΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 24.20

600Μ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 1.49.00
2 ΒΟΓΓΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΩΡΩΠΟΣ 1.54.45
3 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.00.91
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.02.80
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΚΟΛ 2.05.04
6 ΣΟΚΟΛ ΣΟΥΛΑ ΑΚΟΛ 2.11.96
7 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.27.35

600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 1.56.48
2 ΚΩΝΣΤΑ ΕΡΜΗΣ 2.02.50
3 ΒΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΚΟΛ 2.02.81
4 ΠΕΤΑΧΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.05.85
5 ΑΔΟΣΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 2.07.45
6 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΚΟΛ 2.21.41
7 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.23.04

4Χ50Μ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΕΑΠΟΛΗ 30.00
2 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 30.47
3 ΑΚΟΛ 32.15
4 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 33.38
5 ΩΡΩΠΟΣ 33.91

4Χ50Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΝΙ
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΕΑΠΟΛΗ 30.80
2 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 32.05
3 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 32.79
4 ΩΡΩΠΟΣ 33.11
5 ΑΚΟΛ 33.15

4Χ60 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 35.10
2 ΝΕΑΠΟΛΗ 35.34
3 ΑΚΟΛ 35.42
4 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 36.89
5 ΩΡΩΠΟΣ 39.24

4Χ60 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 34.20
2 ΝΕΑΠΟΛΗ 35.73
3 ΑΓΕΒ 36.79
4 ΩΡΩΠΟΣ 36.83
5 ΑΚΟΛ 38.10
6 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 38.33


Δευτέρα, 2 Μαρτίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2015


Στην Πηγή Τρικάλων έγινε σήμερα το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο δρόμο με τη συμμετοχή αθλητών από όλη τη χώρα. Ο καιρός στάθηκε σύμμαχος των αθλητών, αφού τα πρωινά σύννεφα διαδέχθηκε ο ήλιος. 
Στο βάθρο των Πανελληνιονικών ανέβηκε ο Χρήστος Χριστόπουλος του ΑΚΟ Λιβαδειάς αφού τερμάτησε στην δεύτερη θέση στα 4000μ Παίδων. Εξαιρετική εμφάνιση έκανε και η Χαλκιδέα αθλήτρια Αναστασία Μαρινάκου τερματίζοντας στην πρώτη θέση στα 4000μ Νεανίδων με χρόνο 14.13.
Οι αθλητές και αθλήτριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας, βρέθηκαν στις παρακάτω θέσεις:

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
rankTotal Surname Name FinishTime Birth Group
5 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:30:15 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
14 ΘΩΜΑΪΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:35:09 1978 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
16 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:35:39 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
18 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:36:16 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ Β
rankTotal Surname Name FinishTime Birth Group
18 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:29:16 1994 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
rankTotal Surname Name FinishTime Birth Group
5 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:19:47 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
rankTotal Surname Name FinishTime Birth Group
17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:19:32 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
18 ΜΠΟΥΖΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 00:19:45 1997 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ
rankTotal Surname Name FinishTime Birth Group
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:12:41 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
rankTotal Surname Name FinishTime Birth Group
46 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 00:14:44 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
56 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 00:16:21 1999 ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ