Τρίτη, 30 Ιουνίου 2015

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ "ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ 2015"

    Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας, λαμβάνοντας υπ’ όψη της, τις τελευταίες πολιτικές εξελίξεις στη χώρα μας, αλλά και την απόφαση του Υφυπουργού Αθλητισμού για αναστολή όλων των εγχώριων αθλητικών διοργανώσεων από Σάββατο 4 Ιουνίου έως Δευτέρα 6 Ιουνίου 2015, αποφάσισε την αναβολή των αγώνων στίβου «Χρήστος Βουδούρης 2015», οι οποίοι ήταν προγραμματισμένοι για την Κυριακή 5 Ιουλίου 2015 στο Δημοτικό Στάδιο Θήβας.

    Σε περίπτωση πραγματοποίησης των αγώνων σε άλλη ημερομηνία, θα ενημερωθείτε εκ νέου από τους Διοργανωτές.

Δευτέρα, 29 Ιουνίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ 27-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015 ΣΕΡΡΕΣ



ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (27/06/2015)
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 41.13 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΕΦΗΒΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (27/06/2015)
11 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.00 

100 M ΕΦΗΒΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (27/06/2015)
ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ 
1 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.72 -1.30 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (27/06/2015)
9 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.28 

400 M ΕΦΗΒΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (27/06/2015)
1 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 49.74 
12 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 52.15 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (27/06/2015)
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 42.00

400 M ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (27/06/2015)
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (27/06/2015)
10 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.00

1500 M ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (27/06/2015)
1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:24.13

1500 M ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (27/06/2015)
3 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:03.70
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4:06.46
6 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:09.34

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (27/06/2015)
9 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.30 0.40

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1.75Κ ΕΦΗΒΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (28/06/2015)
11 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 41.20 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (28/06/2015)
12 ΜΑΓΓΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1996 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 40.00 
14 ΚΑΖΑΚΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 39.28 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (28/06/2015)
11 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.17 1.80 

200 M ΕΦΗΒΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (28/06/2015)
4 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 22.45 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (28/06/2015)
11 ΜΑΓΓΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1996 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 41.76

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (28/06/2015)
8 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.19 0.20

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1.75Κ ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (28/06/2015)
11 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 42.24

800 M ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (28/06/2015)
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1:58.19

200 M ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (28/06/2015)
3 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 22.53

Ο 3ος Πανελληνιονίκης στα 200μ Εφήβων Βασίλης Βλάχος μαζί με τον Προπονητή του Κώστα Κυριακάκη

5000 M ΕΦΗΒΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (28/06/2015)
8 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 15:59.22

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
12.     ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                    34.0     
39.     ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ             15.0          
        ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ                15.0     
84.     ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              3.0     
86.     ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ                      2.0     
                                           
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
50.     ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ                12.0     
58.     ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ                      9.0     
86.     ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ              1.0     


Πέμπτη, 25 Ιουνίου 2015

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ "ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ 2015"


Στο Δημοτικό Στάδιο της Θήβας την Κυριακή 5 Ιουλίου θα διεξαχθούν αγώνες στίβου με την επωνυμία «Χρήστος Βουδούρης».
Στον αγώνα που διοργανώνουν η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας και ο Δήμος Θηβαίων σε συνεργασία με τον ΣΕΓΑΣ και τον ΓΣ Πίνδαρο Θηβών μπορούν να πάρουν μέρος όλες οι ηλικιακές κατηγορίες και θα διεξαχθούν τα παρακάτω αγωνισματα :
Ανδρών: 100μ - 200μ - 800μ - 110μ ΕΜΠΟΔΙΑ - ΜΗΚΟΣ - ΥΨΟΣ – ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ – ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
Γυναικών: 100μ - 200μ - 400μ - 400μ ΕΜΠ. – ΜΗΚΟΣ - ΤΡΙΠΛΟΥΝ - ΥΨΟΣ - ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ – ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
Παμπαίδων Α: 80μ - 300μ - ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Παγκορασίδων Α: 80μ - 300μ - ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Οι αθλητές-τριες που επιθυμούν να λάβουν μέρος στους Αγώνες θα πρέπει να δηλώσουν την συμμετοχή τους, στο e-mail της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας stibos04@otenet.gr μέχρι την Πέμπτη 2 Ιουλίου 2015. Μετά το πέρας της προθεσμίας ουδεμία δήλωση θα γίνει δεκτή.

Δευτέρα, 22 Ιουνίου 2015

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015 (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ - 20-21/06/2015


Προκριματικοί 1ης Ημέρας

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
16 ΜΠΕΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.58 (0.40)

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 43.30 
17 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32.28 
24 ΑΝΚΟΥΤΣΑ ΝΤΙΑΝΑ-ΡΟΞΑΝΑ 1998 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 28.56 

400 M ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
4 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 50.73 
16 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 53.41 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 5Κ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
10 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 13.72 

100 M ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
29 ΑΛΤΖΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.95 0.50 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
8 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.22 -0.50 

100 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (20/06/2015)
22 ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.19 -1.20 

Τελικοί 1ης Ημέρας
ΣΚΥΤ.4Χ100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (20/06/2015)
17 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 54.17 
ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Φ.(1998) - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.(2000)
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ Γ.(2000) - ΚΑΝΑΡΗ Ο.(2000)

ΣΚΥΤ.4Χ100Μ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (20/06/2015)
3 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 44.10 20 
ΑΛΤΖΕΡΙΝΗΣ Γ.(1999) - ΝΙΚΑΣ Σ.(2000)
ΜΠΕΚΡΗΣ Δ.(1999) - ΒΛΑΧΟΣ Β.(1998)

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (20/06/2015)
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 44.85

400 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (20/06/2015)
2 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 49.67

1500 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (20/06/2015)
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4:07.96

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (20/06/2015)
10 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1.78

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (20/06/2015)
8 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.48 (0.40)

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 5Κ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (20/06/2015)
9 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 13.99

2000 Μ ΦΕ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (20/06/2015)
5 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6:27.85

Προκριματικοί 2ης ημέρας

10000 ΒΑΔΗΝ ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (21/06/2015)
3 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 52:09.04 10 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
17 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.50 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
15 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.05 (-0.80) 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ(0.84) ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
14 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1998 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 59.63 
24 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 64.32 

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
7 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 67.35 

800 M ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
4 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:01.12 
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:01.67 

800 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
16 ΚΥΡΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2000 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:34.86 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
20 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.91 
33 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.53 

200 M ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
3 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 22.62 (-0.10)
5 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 22.85 (-0.70) 
41 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 24.79 (-1.50)

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1.5Κ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
5 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 45.42 
16 ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 41.31 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
33 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 5.47 

200 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
24 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1998 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 28.16 (-0.30) 
29 ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 29.39 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 700ΓΡ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (21/06/2015)
14 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 47.04 

Τελικοί 2ης ημέρας

ΕΠΤΑΘΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - (20-21/06/2015)
1 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5.146 ΒΑΘΜΟΙ
ΝΕΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΕΠΤΑΘΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
(14.62   1.66    11.60   26.18   5.65    38.20   2:33.09)


400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ(0.84) ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (21/06/2015)
10 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1998 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 59.97

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1.5Κ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (21/06/2015)
5 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 47.29

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (21/06/2015)
ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ 

200 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (21/06/2015)
2 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 22.68 (-2.40)
7 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.04 (-1.30)

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (21/06/2015)
9 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.90

800 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (21/06/2015)
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1:58.15
7 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:00.44

3000 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ (21/06/2015)
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8:58.42
6 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9:11.69

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  4.     ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ                56.0        
 12.     ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                    33.5     
 34.     ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ             19.0        
 41.     ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ                     16.0     
 82.     ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              4.0     
100.     ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ                      1.0     

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 34.     ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ                     19.0     
 48.     ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ                13.0     
 80.     ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ                      6.0      
107.     ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ              1.0     

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Η ΝΙΚΗ ΞΥΔΩΝΑ ΣΤΟ ΕΠΤΑΘΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Με Πανελλήνιο ρεκόρ ολοκλήρωσε την προσπάθεια της στο έπταθλο, η Νίκη Ξυδώνα η οποία συγκέντρωσε 5.146 βαθμούς στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων στα Τρίκαλα. 
Η Απονομή των Πανελληνιονικων Κορασίδων του Επτάθλου
απο τον Πρόεδρο της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας κ. Αθανάσιο Βλάχο

Η δυνατή βροχή δεν εμπόδισε τους αθλητές του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων- Κορασίδων να σημειώσουν εξαιρετικές επιδόσεις στη δεύτερη ημέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Π/Κ στα Τρίκαλα.
Η Νίκη Ξυδώνα ήταν το πρόσωπο του απογεύματος...η εντυπωσιακή αθλήτρια της ΑΓΕ Βοιωτίας και κόρη του Θοδωρή Ξυδώνα (προπονητής του 7ου Ολυμπιονίκη στο ακόντιο Σπύρου Λεμπέση), κάνοντας 2.33.09 στο τελευταίο αγώνισμα (800μ.) είναι η νέα κάτοχος του Πανελλήνιου ρεκόρ στην κατηγορία των Κορασίδων, αφήνοντας υποσχέσεις για το μέλλον. Το προηγούμενο ρεκόρ κρατούσε 14 χρόνια και ανήκε στην Αλένα Πάντη με 5.106 βαθμούς απο τις 3 Ιουνίου του 2001.
Αναλυτικά οι επιδόσεις της (14.62   1.66    11.60   26.18   5.65    38.20   2:33.09)

Επόμενη μεγάλη διοργάνωση για την νεαρή αθλήτρια είναι το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων στο Κάλι της Κολομβίας στις 15-19 Ιουλίου 2015 όπου θα αγωνισθεί στο Έπταθλο Κορασίδων, όριο που είχε ήδη από τους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες.

Κυριακή, 21 Ιουνίου 2015

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ) - ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ !!!


Η Ελληνική ομάδα κατάφερε να πανηγυρίσει την άνοδο της στη Σούπερ Λίγκα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος, του 2017 εκεί όπου θα αγωνιστεί για τέταρτη φορά στα ...σαλόνια της διοργάνωσης (2009, 2010, 2013).
Η ελληνική ομάδα συγκέντρωσε 327 βαθμούς και κατέλαβε την δεύτερη θέση πίσω από την ισχυρή Τσεχία, που εξαρχής ήταν το φαβορί για την πρώτη θέση και το επιβεβαίωσε με τους 351 βαθμούς. Τρίτη ήταν τελικά η Ολλανδία, που κατάφερε μετά τα μέτρια αποτελέσματα της πρώτης ημέρας, να ανακάμψει και να φτάσει στην άνοδο.
«Θέλω να συγχαρώ τις αθλήτριες τους αθλητές και τους προπονητές για την εντυπωσιακή εμφάνιση και την θριαμβευτική άνοδο στη Σούπερ Λιγκα. Θέλω να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου στους φιλάθλους της Κρήτης, που με την εντυπωσιακή τους παρουσία συνέβαλαν αποφασιστικά στη μεγάλη επιτυχία. Σε εποχές δύσκολες όπως η σημερινή, ο ελληνικός στίβος όχι μόνο δηλώνει παρών, αλλά πρωταγωνιστεί σε ευρωπαϊκό επίπεδο. Ευθύνη όλων μας να αξιοποιήσουμε την μεγάλη επιτυχία διασφαλίζοντας ένα ακόμα καλύτερο μέλλον", είπε ο Πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Παναγόπουλος.
Η πρώτη πιστολιά δόθηκε την Παρασκευή 19 Ιουνίου 2015 στο Παγκρήτιο και σήμανε την έναρξη του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ομάδων, στο Ηράκλειο της Κρήτης. Το πρόγραμμα περιλάμβανε την διεξαγωγή των εκτός συναγωνισμού σειρών στα 100μ. σε Άνδρες και Γυναίκες. Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε στα 100μ. των Ανδρών ο Βίκτωρ Κρεμμύδας, που με 10.58 (1,0), βρέθηκε μια ανάσα από το ατομικό του ρεκόρ (10.54).
Το Σάββατο η Ομάδα σκυταλοδρομίας 4χ100 των Ανδρών όπου συμμετείχε ο Βίκτωρ Κρεμμύδας (Πίνδαρος Θηβών) ήταν τρίτη με 40.06. Νικήτρια ομάδα ήταν η Ολλανδία (39.23) και δεύτερη η Ελβετία (40.00).
Η Εφη Θεοδώρου (Πίνδαρος Θηβών) προσπάθησε όμως δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει μια εμφάνιση κοντά στο ατομικό της ρεκόρ, καθώς σκόνταψε και έπεσε στο 10ο εμπόδιο και τερμάτισε τελικά στην έκτη θέση της σειράς της με 60.90 και την 11η στο σύνολο. Νικήτρια της σειράς ήταν η Τσέχα πρωταθλήτρια Ζουζάνα Χέζνοβα με 55.11.
Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε η Βοιωτή αθλήτρια Ευαγγελία Σοφάνη στη σφαιροβολία, που με βολή στα 15,20 μ. έδειξε σταθερότητα και κατέλαβε την πέμπτη θέση.
Στο πρώτο – στην ουσία – 1.500άρι της στη θερινή σεζόν, η Χαλκιδέα αθλήτρια Αναστασία Μαρινάκου, κατάφερε να πραγματοποιήσει πολύ καλή εμφάνιση. Η νεαρή διένυσε την απόσταση σε 4.18.19 και κατέλαβε την όγδοη θέση. Η 18χρονη επέλεξε να μείνει πίσω στο μεγαλύτερο μέρος της κούρσας και να κάνει στα τελευταία 200μ. την αντεπίθεση της. Νικήτρια της κούρσας ήταν η Κλαούντια Μπομπότσεα (Ρουμανία) με 4.14.58.

Οι θέσεις των Ελλήνων αθλητών και αθλητριών στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ομάδων :
Σάββατο:
1. Νικόλ Κυριακοπούλου (Επί κοντώ) 4,65 μ.
1. Λούης Τσάτουμας (Μήκος) 7,77 μ.
1. Λυκούργος Τσάκωνας (100 μ.) 10.32
1. Βούλα Παπαχρήστου (Τριπλούν) 13,99 μ.
2. Κώστας Μπανιώτης (Ύψος) 2,28 μ.
2. Γάτου/Φέρρα/Κοκλώνη/Μπελιμπασάκη (4Χ100 μ.) 43.80
2. Μιχάλης Αναστασάκης (Σφυροβολία) 72,55 μ.
3. Νυφαντόπουλος/Κρεμμύδας/Ανδρεάδης/ Δουβαλίδης (4Χ100 μ.) 40.06
3. Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (Δισκοβολία) 58,24 μ.
3. Σοφία Υφαντίδου (Ακοντισμός) 55,58 μ.
4. Ανδρέας Δημητράκης (1.500 μ.) 3.42.47
6. Νίκος Σκαρβέλης (σφαιροβολία) 18,40 μ.
6. Μαρία Μπελιμπασάκη (100 μ.) 11.61
6. Έλενα Φιλάνδρα (800 μ.) 2.03.36
6. Πέτρος Κυριακίδης (400 μ.) 47.51
8. Περικλής Ιακωβάκης (400 μ. εμπ.) 51.33
8. Ειρήνη Βασιλείου (400 μ.) 54.05
8. Δήμος Μαγγίνας (5.000 μ.) 15.39.62
9. Μαρία Παρδαλού (3.000 μ. στιπλ) 10.34.14
10. Αναστασία Καρακατσάνη (3.000 μ.) 9.39.70
11. Έφη Θεοδώρου (400 μ. εμπ.) 60.90
Κυριακή:
1. Κώστας Φιλιππίδης (Επί κοντώ) 5,80 μ.
1. Λυκούργος Τσάκωνας (200 μ.) 20.44
1. Κώστας Δουβαλίδης (110 μ. εμπ.) 13.58
2. Μαρία Μπελιμπασάκη (200 μ.) 23.44
2. Χάιδω Αλεξούλη (Μήκος) 6,43 μ.
2. Δημήτρης Τσιάμης (Τριπλούν) 16,14 μ.
3. Ηλιάνα Κοροσίδου (Σφυροβολία) 62,37 μ.
3. Τατιάνα Γκούσιν (Ύψος) 1,85 μ.
4. Παρασκευάς Μπατζάβαλης (Ακοντισμός) 73,08 μ.
4. Ελισάβετ Πεσιρίδου (100 μ. εμπ.) 13.46
5. Ευαγγελία Σοφάνη (Σφαιροβολία) 15,20 μ.
7. Γιώργος Τρέμος (Δισκοβολία) 57,81 μ.
7. Ανδρέας Δημητράκης (800 μ.) 1.49.75
7. Α. Βασιλείου/ Ζυγόρη/ Πιντή/ Ε. Βασιλείου (4Χ400 μ.) 3.37.26
8. Αναστασία Μαρινάκου (1.500 μ.) 4.18.19
8. Γράβαλος/ Δαρδανελιώτης/ Κυριακίδης/ Ιακωβάκης (4Χ400 μ.) 3.10.99
9. Ουρανία Ρεμπούλη (5.000 μ.) 16.27.28
9. Μάρκος Γκούρλιας (3.000 μ.) 8.15.79
11. Ηλίας Κάσσος (3.000 μ. στιπλ) 9.16.40
Η βαθμολογία
1. Τσεχία 351
2. Ελλάδα 327
3. Ολλανδία 299.5
4. Βέλγιο 276.5
5. Πορτογαλία 270.5
6. Ιρλανδία 261.5
7. Τουρκία 260
8. Ελβετία 239.5
9. Ρουμανία 226.5
10. Εσθονία 216
11. Λιθουανία 214.5
12. Λετονία 169.5



ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ


Παρασκευή, 19 Ιουνίου 2015

ΟΙ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ-ΕΣ ΠΑΙΔΕΣ-ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2015 (ΜΕΧΡΙ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ)

Με την ευκαιρία της διεξαγωγής του Πανελληνίου πρωταθλήματος παίδων και κορασίδων στα Τρίκαλα το Σαββατοκύριακο, η Στατιστική υπηρεσία του ΣΕΓΑΣ ετοίμασε τις λίστες με τους 20 καλύτερους παίδες και κορασίδες σε κάθε αγώνισμα για το 2015. 
Στο πρωτάθλημα των Τρικάλων θα πάρουν μέρος 520 παίδες και 535 κορασίδες από 155 συλλόγους της επικράτειας σύμφωνα με τις δηλώσεις συμμετοχής.

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων στο Ηράκλειο της Κρήτης (20-21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015)

Η ιστορία του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος ομάδων μπορεί να είναι μικρή, ωστόσο είναι γεμάτη από έντονες στιγμές, καθώς στη διάρκεια των έξι χρόνων ζωής οι αθλητές της Ευρώπης κατάφεραν να πραγματοποιήσουν εξαιρετικές παρουσίες.
Στο Ηράκλειο θα γίνει η έκτη έκδοση της σειράς αγώνων, που ξεκίνησε το 2009 με τη Σούπερ Λίγκα να φιλοξενείται στην Λειρία της Πορτογαλίας και την ομάδα της Γερμανίας να κατακτά την πρώτη θέση και τους Έλληνες πρωταθλητές να πανηγυρίζουν στο τελευταίο αγώνισμα - στο οποίο κρίθηκαν όλα - την παραμονή στην κατηγορία των ισχυρών.
Οι αγώνες γίνονται σε τέσσερις κατηγορίας, Σούπερ Λίγκα, Α΄ κατηγορία, Β΄ κατηγορία, Γ΄ κατηγορία με τη διαδικασία του υποβιβασμού και προβιβασμού. Στις δύο πρώτες κατηγορίες μετέχουν 12 ομάδες στην τρίτη οκτώ και στις τέταρτη οι υπόλοιπες. Η βαθμολογία ανάμεσα σε άνδρες και γυναίκες είναι κοινή.  Η διοργάνωση γίνεται κάθε χρόνο, με εξαίρεση τη χρονιά, των ολυμπιακών αγώνων.
Το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων - πρώην Ευρωπαϊκό Κύπελλο- , έγινε για πρώτη φορά το 1965 στην Στουτγάρδη για τους Άνδρες και το Κάσσελ για τις Γυναίκες, ενώ η τελευταία φορά που διεξήχθει με εκείνη την μορφή ήταν το 2008 στο Ανσί, εκεί όπου έγινε η Σούπερ Λίγκα με τη συμμετοχή των οχτώ καλύτερων ομάδων των ανδρών και των αντίστοιχων γυναικών. Μέχρι το 2008 οι εθνικές ομάδες ανδρών - γυναικών αγωνιζόταν χωριστά και μετείχαν στην κάθε κατηγορία ανάλογα με το δυναμικό τους. Εκτός από την Σούπερ Λίγκα, υπήρχαν οι Α και Β κατηγορίες στις οποίες μετείχαν οι εθνικές ομάδες χαμηλότερης δυναμικότητας.
Η Φετινή Σούπερ Λίγκα θα γίνει στο Τσεμποκσάρι της Ρωσίας, η Β΄κατηγορία στη Στάρα Ζαγόρα και η Γ΄στο Μπακού. Οι χώρες που μετέχουν στην Α΄κατηγορια είναι: Ελλάδα, Βέλγιο, Τουρκία, Λιθουανία, Ολλανδία, Τσεχία, Ρουμανία, Εσθονία, Ιρλανδία, Πορτογαλία, Ελβετία, Λετονία
Η δυνατή ελληνική αποστολή έχει ως στόχο να πραγματοποιήσει την καλύτερη δυνατή παρουσία, προκειμένου να ικανοποιήσει τους φιλάθλους που θα βρεθούν στο Παγκρήτιο στάδιο κι αν είναι δυνατό να πανηγυρίσει την άνοδο στη Σούπερ Λίγκα.
Απο την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας στην Ελληνική αποστολή που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων, στο Ηράκλειο της Κρήτης (20-21/6), είναι οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες :
1. Βίκτωρ Κρεμμύδας (Πίνδαρος Θηβών) στην Σκυταλοδρομία 4Χ100μ Ανδρών.
2. Ευφροσύνη Θεοδώρου (ΓΣ Πίνδαρος Θηβών) στα 400μ εμπόδια και στην Σκυταλοδρομία 4Χ400μ Γυναικών.

Τετάρτη, 17 Ιουνίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ "ΤΟΦΑΛΕΙΑ 2015"

Το Σάββατο 13 Ιουνίου 2015 στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο στην Πάτρα, διεξήχθη το 2ο Ελληνικό grand-prix Στίβου για το 2015 με την επωνυμία "Τοφάλεια 2015".
Οι αθλητές και αθλήτριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας που έλαβαν μέρος ήταν οι παρακάτω:

400 ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 58,51
3. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 62,29
4. ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 62,56

800 ΑΝΔΡΩΝ
5. ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 1,52,63

400 ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
8. ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 57,91

Δευτέρα, 15 Ιουνίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΑΓ. ΣΕΠΑΣΤΑΣ 2015 (ΑΘΛΗΤΕΣ)

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ -0,5 m/s
1 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14,83
2 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14,95
3 ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14,96
4 ΚΟΝΤΟΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15,24
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 15,39
ΣΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ DNF

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100Μ ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ 0,5 m/s
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,62
2 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11,77
3 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11,89
4 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,99
5 ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,01
6 ΛΙΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12,19
Β ΣΕΙΡΑ -1,0 m/s
1 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 11,51
2 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12,06
3 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,50
4 ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,63
5 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,01
ΕΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS
Γ ΣΕΙΡΑ 0,0 m/s
1 ΑΛΤΖΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,99
2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12,12
3 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,66
4 ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,73
5 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13,00
6 ΔΕΚΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13,16
7 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,45
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 11,51
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,62
3 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11,77
4 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11,89
5 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,99
5 ΑΛΤΖΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,99
7 ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,01
8 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12,06
9 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12,12
10 ΛΙΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12,19
11 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,50
12 ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,63
13 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,66
14 ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,73
15 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13,00
16 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,01
17 ΔΕΚΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13,16
18 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,45
ΕΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 2,49,61
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2,50,57
3 ΔΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2,51,14
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,51,97
5 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 2,52,90
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 2,53,23
7 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2,55,09
8 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,57,44
9 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2,57,70
10 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 2,58,60
11 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 3,16,12
12 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3,18,07
13 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 2000 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3,20,10
14 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,26,22

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ -0,5 m/s
ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14,21
ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΑΕΚ 14,66
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15,11
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15,31
ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF
Β ΣΕΙΡΑ -1,3 m/s
ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1995 ΑΕΚ 15,53
ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15,93
ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16,45
ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 16,60
ΜΠΕΝΤΑΙ ΤΖΙΝΟ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNF
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14,21
2 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΑΕΚ 14,66
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15,11
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15,31
5 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1995 ΑΕΚ 15,53
6 ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15,93
7 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16,45
8 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 16,60
ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF
ΜΠΕΝΤΑΙ ΤΖΙΝΟ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNF

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ 0,5 m/s
1 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 17,58
2 ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,59
3 ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 17,80
4 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17,84
5 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,99
6 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 18,11
7 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 18,22
ΦΡΙΛΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ DNS
Β ΣΕΙΡΑ 0,5 m/s
1 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18,42
2 ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ ΑΝΤΟ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 18,46
3 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18,49
4 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18,62
5 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18,68
6 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19,36
Γ ΣΕΙΡΑ 0,6 m/s
1 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 17,72
2 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18,65
3 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΑΟ Π. ΨΥΧΙΚΟΥ 18,99
4 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20,60
5 ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20,86
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 17,58
2 ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,59
3 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 17,72
4 ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 17,80
5 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17,84
6 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,99
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 18,11
8 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 18,22
9 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18,42
10 ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ ΑΝΤΟ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 18,46
11 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18,49
12 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18,62
13 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18,65
14 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18,68
15 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΑΟ Π. ΨΥΧΙΚΟΥ 18,99
16 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19,36
17 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20,60
18 ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20,86
ΦΡΙΛΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ
1 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,48,14
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3,50,01
3 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΕΚ 3,52,39
4 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3,53,72
5 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3,56,35
6 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,57,57
7 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΚΥΠΡΟΣ 3,58,14
8 ΚΕΡΑΜΑ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4,02,30
9 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ 4,04,95
10 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,07,09
11 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4,18,87
ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ DNF
Β ΣΕΙΡΑ
1 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4,08,01
2 ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4,20,73
3 ΚΟΥΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1998 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,21,73
4 ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 4,23,54
5 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4,24,83
6 ΤΖΗΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕΚ 4,26,66
7 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 4,28,19
8 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,37,88
9 ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,40,31
10 ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1996 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,42,18
11 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,53,31
12 ΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 5,10,08
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,48,14
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3,50,01
3 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΕΚ 3,52,39
4 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3,53,72
5 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3,56,35
6 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,57,57
7 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΚΥΠΡΟΣ 3,58,14
8 ΚΕΡΑΜΑ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4,02,30
9 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ 4,04,95
10 ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,07,09
11 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4,08,01
12 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4,18,87
13 ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4,20,73
14 ΚΟΥΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1998 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,21,73
15 ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 4,23,54
16 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4,24,83
17 ΤΖΗΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕΚ 4,26,66
18 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 4,28,19
19 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,37,88
20 ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,40,31
21 ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1996 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,42,18
22 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,53,31
23 ΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 5,10,08
24 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF
25 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ DNF
26 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200Μ ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ 0,7 m/s
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22,9
2 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 23,2
3 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23,5
4 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 24,1
5 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 25,1
Β ΣΕΙΡΑ 0,9 m/s
1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23,2
2 ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24,0
3 ΚΑΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 25,6
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 27,9
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22,9
2 ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 23,2
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23,2
4 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23,5
5 ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24,0
6 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 24,1
7 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 25,1
8 ΚΑΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 25,6
9 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 27,9

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000Μ ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1997 AEK 9,22,29
2 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9,31,73
ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1993 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ DNF
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 1980 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ DNF

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ
1 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 49,01
2 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 49,28
3 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49,61
4 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50,01
5 ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 50,93
6 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 52,00
7 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52,25
Β ΣΕΙΡΑ
1 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51,50
2 ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 52,10
3 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52,42
4 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 53,05
5 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 53,58
6 ΚΑΛΛΙΑΣ ΓΕΩΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 54,29
7 ΙΒΑΝΟΒ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 54,31
Γ ΣΕΙΡΑ
1 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51,38
2 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51,82
3 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53,72
4 ΠΑΧΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54,64
5 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 55,43
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56,41
7 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 58,80
Δ ΣΕΙΡΑ
1 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1996 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 53,47
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 54,19
3 ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 54,28
4 ΚΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 57,70
5 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 59,30
6 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59,47
7 ΚΑΓΙΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 65,72
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 49,01
2 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 49,28
3 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49,61
4 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 50,01
5 ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 50,93
6 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51,38
7 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51,50
8 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51,82
9 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 52,00
10 ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 52,10
11 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52,25
12 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52,42
13 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 53,05
14 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1996 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 53,47
15 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 53,58
16 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53,72
17 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 54,19
18 ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 54,28
19 ΚΑΛΛΙΑΣ ΓΕΩΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 54,29
20 ΙΒΑΝΟΒ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 54,31
21 ΠΑΧΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54,64
22 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 55,43
23 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56,41
24 ΚΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 57,70
25 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 58,80
26 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 59,30
27 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59,47
28 ΚΑΓΙΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 65,72

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
Α ΣΕΙΡΑ -1,4 m/s
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9,75
2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 9,82
3 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9,83
4 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9,88
5 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 10,01
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 10,02
Β ΣΕΙΡΑ -0,5 m/s
1 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10,10
2 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,29
3 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,37
4 ΝΤΑΝΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10,51
5 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,52
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,66
Γ ΣΕΙΡΑ 0,6 m/s
1 ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10,11
2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10,32
3 ΓΚΡΟΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10,56
4 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,87
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11,99
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9,75
2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 9,82
3 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9,83
4 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9,88
5 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 10,01
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 10,02
7 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10,10
8 ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10,11
9 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,29
10 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10,32
11 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,37
12 ΝΤΑΝΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10,51
13 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,52
14 ΓΚΡΟΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10,56
15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,66
16 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,87
17 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11,99

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800Μ ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1,58,06
2 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1,58,27
3 ΓΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,04,07
4 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2,09,70
5 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,09,90
6 ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 2,11,96
7 ΚΑΛΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,15,48
8 ΣΩΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 2000 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2,25,74

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (700gr)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 61,94
2 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 51,20
3 ΞΥΔΗΣ ΘΩΔΟΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 43,14
4 ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 42,31

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (600gr)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 33,88
2 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 31,93

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2kg)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56,13
2 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44,75
3 ΣΑΣΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1991 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 38,69
4 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 37,76
5 ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 32,28

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (1,5kg)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 53,37
2 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 46,30
3 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 44,79
4 ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 39,20
5 ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2000 ΟΦΚΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 29,01

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (1kg)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 32,70
2 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 27,45

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5,25
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4,90
3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4,90
4 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,80
5 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4,30
6 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 3,80
7 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,50
8 ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,30
9 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,30
ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Α
ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7,82/0,3
2 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣ 1991 ΑΕΚ 7,72/1,3
3 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 7,55/1,0
4 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 7,41/1,9
5 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7,41/1,1
6 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7,20/1,7
7 ΡΗΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6,95/2,0
8 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6,91/1,1
9 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6,58/1,2
10 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6,50/1,4
11 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5,41/1,4
ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1994 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Α
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΦΛΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6,59/-0,8
ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,36/-1,5
ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,09/-0,2
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,02/0,6
ΚΙΒΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 5,98/-1,7
ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΥΛΤΙΑΔΗΣ 1999 ΑΕΚ 5,66/0,3
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5,44/-2,1
ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5,42/-0,2
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5,39/-2,6
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 5,27/-1,8
ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5,15/-2,0
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,94/-0,2
ΝΤΑΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4,91/-2,0
ΠΟΤΣΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,90/-2,5
ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4,74/0,3
ΓΚΡΟΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4,63/-2,6
ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4,61/-1,8
ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,95/-2,4

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13,53/1,9
2 ΧΑΤΖΗΚΟΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13,11/1,6
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12,30/1,2
4 ΛΥΡΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11,97/1,3
5 ΜΠΕΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,97/1,9
6 ΤΣΙΜΠΟΤΑΡΙ ΝΙΚΟΛΑΪ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,63/1,3