Δευτέρα, 29 Φεβρουαρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2016

Στο Ολυμπιακό Κέντρο Ιππασίας, στο Μαρκόπουλο Αττικής διεξήχθη το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου 2016.
Οι αθλητές-τριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις:

4000μ ΠΑΙΔΩΝ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΑΝΑΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12.21
11 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 13.05
45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2001 ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 13.59
55 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14.16
73 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14.41
76 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 14.50
77 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 14.51

3000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
39 ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 12.10
41 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 12.11
59 ΚΥΡΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2000 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 13.00
69 ΜΠΑΣΟΥΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 13.51

6000μ ΕΦΗΒΩΝ
16 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.13
28 ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 23.07
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 1998 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 23.54

4000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
19 ΜΠΟΥΖΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1997 ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 18.07
26 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 19.59

10000μ ΑΝΔΡΩΝ
31 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 34.29
34 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 34.34
41 ΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 35.12
44 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 35.14
64 ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 36.45

8000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 31.32
16 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 32.26
27 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 36.45

Στην Ομαδική Βαθμολογία Παίδων στην 9η θεση βρεθηκε η Αναγέννηση Λαμίας.
Στην Ομαδική Βαθμολογία Ανδρών στην 9η θέση βρέθηκε ο Τρίτων Χαλκίδος. 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α/Γ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2016


Στο ΣΕΦ διεξήχθη στις 13-14 Φεβρουαρίου, το Πανελληνιο Πρωτάθλημα κλειστού Στίβου Ανδρών-Γυναικών για το 2016.
Απο τους αθλητές-τριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας, στους Τελικούς των αγωνισμάτων τους, βρέθηκαν οι παρακάτω:
Τελικοί 1ης ημέρας
5000μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25.13.21

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.88

60μ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6.91

1500μ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.15.31

Τελικοί 2ης ημέρας
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΓΚΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1983 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.40

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 14.55

3000μ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11.36
9 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.32
11 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.60

60μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 9.27

Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2016

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΤΟΥ 2015



Μετά από την έντυπη έκδοση του ετήσιου βιβλίου του ΣΕΓΑΣ που καταγράφει την πορεία του στίβου οι φίλοι του στίβου μπορούν να το «ξεφυλλίσουν» αλλά και να το  «κατεβάσουν» για να το έχουν στη διάθεσή τους κάθε στιγμή.
Το βιβλίο στην ηλεκτρονική μορφή θα το βρείτε στο μενού «εκδόσεις» της ιστοσελίδας του ΣΕΓΑΣ.
Τα τελευταία χρόνια στην έκδοση έχει γίνει αναβάθμιση των περιεχομένων και περιλαμβάνει εκτός από τους πίνακες επιδόσεων – που είναι και η πεμπτουσία του βιβλίου – αλλά και πολλά άλλα χρήσιμα στοιχεία.
Στις 320 σελίδες θα βρείτε τους 50 καλύτερους αθλητές και αθλήτριες και τις 20 καλύτερες επιδόσεις  σε όλες τις κατηγορίες και σε όλα τα αγωνίσματα στον ανοιχτό και κλειστό στίβο για το 2015 καθώς και τους καλύτερους-ες ανά αγώνισμα όλων των εποχών στη χώρα μας.
Το βιβλίο με τον τίτλο « 2015 οι καλύτεροι» περιέχει επίσης  βιογραφικά αθλητών και αθλητριών, αποτελέσματα αγώνων, διακρίσεις των αθλητών στο 2015, το αγωνιστικό πρόγραμμα του 2016 για τον στίβο και τους αγώνες σε δρόμο και στο βουνό, την αξιολόγηση των σωματείων με βάση την αγωνιστική τους δραστηριότητα, τους αθλητές και αθλήτριες που έχουν ενταχθεί στις αντίστοιχες κατηγορίες του Σχεδιασμού, εξελίξεις των ρεκόρ και πολλά ακόμη χρήσιμα στοιχεία.

2ο Διαδικτυακό Σεμινάριο «Προπόνηση δύναμης στην παιδική ηλικία»



Η Επιτροπή Επιστημονικής Υποστήριξης του ΣΕΓΑΣ, συνεχίζοντας την προσπάθεια για την επιμόρφωση των προπονητών των Σωματείων, οργανώνει το 2ο Διαδικτυακό Σεμινάριο,
 το οποίο θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Απριλίου 2016 στις 8.00 μ.μ.
Η θεματολογία του σεμιναρίου αφορά την προπόνηση δύναμης στην παιδική ηλικία, ένα θέμα που απασχολεί τους προπονητές που ασχολούνται με τις αναπτυξιακές ηλικίες.
Στο σεμινάριο θα συμμετέχουν προπονητές των Σωματείων που ανήκουν στη δύναμη του ΣΕΓΑΣ, εφόσον στείλουν το παρακάτω έντυπο συμμετοχής στην ηλεκτρονική διεύθυνση development@segas.grμέχρι τη Δευτέρα 21 Μαρτίου 2016.

Τρίτη, 23 Φεβρουαρίου 2016

ΤΟ KIDS ATHLETICS ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Στα πλαίσια του επιμορφωτικού σεμιναρίου, για τους εκπαιδευτικούς Φ.Α. 
Ευρυτανίας, που φιλοξενήθηκε στο 3ο ΔΣ Καρπενησίου στις 23/4/2015 οι 
μαθητές της Ε΄& ΣΤ΄ τάξης συμμετείχαν στο βιωματικό πρόγραμμα   Kids  
Athletics. Στο πρόγραμμα παραβρέθηκε και ο Ευρυτάνας πρωταθλητής του 
Αλπικού Σκι Αντωνίου Ιωάννης.
Στη συνέχεια το πρόγραμμα Kids Athletics,  πραγματοποιήθηκε και στα 
άλλα τρία δημοτικά σχολεία της πόλης του Καρπενησίου, έως της 
7/5/2015, με τη συμμετοχή  296 παιδιών.


















ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ 20.2.2016)


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

300μ ΠΚΑ’
1η ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 44΄΄35
2η ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 45΄΄36
3η ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 47΄΄78
4η ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 48΄΄78
5η ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 50΄΄16
6η ΑΔΟΣΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 50΄΄76
7η ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 51΄΄28
Ε.Σ ΚΑΡΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 48΄΄86

80μ ΠΚΑ΄

1η ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10΄΄49
2η ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄89
3η ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄’90
4η ΖΑΜΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 10΄΄92
5η ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 10΄΄93
6η ΚΑΝΑΤΑ ΝΙΚΟΛ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11΄΄25
7η ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11΄΄35
8η ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11΄΄67

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Α’
1η ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13’’18
2η ΚΑΡΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 14’’96

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄
1η ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.70
2η ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.63 
3ηΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.62
4η ΓΚΑΝΗ ΟΛΓΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.46
5η ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.94
6η ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 3.89
7η ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.65
8η ΤΣΑΚΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.65

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚ Α’
1η ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.84μ
2η ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ 8.45μ
3η ΟΣΑΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7.89μ

80μ ΠΠΑ΄
1ος ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄90
2ος ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄88
3ος ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11΄΄80
4ος ΓΚΟΛΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΟΛ 12΄΄19
Ε.Σ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΚΟΛ 10΄΄33

150μ ΠΠΑ΄
1ος ΜΠΟΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 18΄΄24
2ος ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18΄΄63
3ος ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 19΄΄03
4ος ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19΄΄05
5ος ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 19΄΄49
6ος ΑΙΓΙΝΗΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΟΛ 19΄΄80
7ος ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΛ 20΄΄78
8ος ΛΟΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 21΄΄30

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄

1ος ΜΠΟΤΣΙ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.54
2ος ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.25
3ος ΛΚΕΓΚΑΙ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.07
4ος ΔΡΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΚΟΛ 4.87
5ος ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.84
6ος ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΚΟΛ 4.40
7ος ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.18
8ος ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.18

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠ Α’
1ος ΠΛΑΚΟΠΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 11.86μ
2ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΚΟΛ 10.88μ
3ος ΠΑΠΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 10.25μ
4ος ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.06μ
5ος ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 7.98μ

50μ ΝΗΠΙΑ-Α΄ΔΗΜ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄36
2η ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9΄΄78
3η ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄10
4η ΑΦΡΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄18
5η ΔΕΜΟΡΟΥΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄23
5η ΦΡΟΣΝΙΟΥ Δ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10΄΄23
7η ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 10΄΄24
7η ΝΤΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 10΄΄24

50μ ΝΗΠΙΑ-Α΄ΔΗΜ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΤΩΝ 7΄΄82
2ος ΜΙΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄43
3ος ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8΄΄45
4ος ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΚΟΛ 8΄΄51
5ος ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄18
6ος ΔΟΞΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄42
7ος ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄59
8ος ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄80

50μ Β-Γ ΔΗΜ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΤΡΙΚΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄25
2η ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄30
3η ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄61
3η ΝΑΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 8΄΄61 
5η ΜΑΝΤΗ ΕΥΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄68
5η ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΡΜΗΣ 8΄΄68
7η ΑΦΡΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄70
8η ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ.ΤΡΙΤΩΝ 8΄΄71

50μ Β-Γ ΔΗΜ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄31
2ος ΚΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄39
3ος ΚΟΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8΄΄40
4ος ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄41
5ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΗΣ 8΄΄45
6ος ΓΙΑΝΝΑΝΣΗΜΑΣ ΑΛ 8΄΄53
7ος ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄61
8ος ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄67

ΜΗΚΟΣ Β-Γ ΔΗΜ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΣΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΛ 3.20
2η ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2.82
3η ΖΑΝΗ ΟΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.79
4η ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.75
5η ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.69
6η ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΡΜΗΣ 2.62
7η ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΡΑΤΩ 2.46
8η ΓΙΑΚΟΜΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.10

ΜΗΚΟΣ Β-Γ ΔΗΜ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 3.80
2ος ΠΑΝΑΟΡΤΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 3.31
3ος ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.12
4ος ΣΟΥΦΛΕΡΗΣ ΔΑΒΙΔ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.05
5ος ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.02
6ος ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.95
7ος ΣΑΚΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΑΡΤ. 2.46
8ος ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.20

50Μ Δ-Ε ΔΗΜ. ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7΄΄13
2ος ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΛ 7΄΄20
3ος ΦΛΟΚΑΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΟΛ 7΄΄53
4ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 7΄΄60
5ος ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 7΄΄66
6ος ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7΄΄73
7ος ΚΑΛΑΙΝΤΖΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΗΣ 7΄΄79
8ος ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄00

50Μ Δ-Ε ΔΗΜ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ 
1η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 6΄΄93
2η ΞΕΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 7΄΄32
3η ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7΄΄59
4η ΚΟΚΟΠΙΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7΄΄84
5η ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΕΦΗ ΑΚΟΛ 7΄΄88
6η ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7΄΄89
7η ΚΟΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 7΄΄90
8η ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 7΄΄95

600Μ Δ-Ε ΔΗΜ. ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2΄15΄΄
2ος ΘΑΝΕΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΚΟΛ 2’16’’29
3ος ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΚΟΛ 2’19’’16
4ος ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΛ 2’34’’38

600Μ Δ-Ε ΔΗΜ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΠΛΑΚΟΠΤΑ ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 2’03’’06
2η ΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΚΟΛ 2’06’’31
3η ΡΟΥΛΙΑ ΕΦΗ ΑΚΟΛ 2’08’’85
4η ΚΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΚΟΛ 2’10’’76
5η ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 2’20’’60
6η ΜΠΑΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΚΟΛ 2’34’’42
7η ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 2’59’’18

ΜΗΚΟΣ Δ-Ε ΔΗΜ. ΑΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ
1ος ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.07
2ος ΜΙΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.02
3ος ΜΑΡΓΙΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.90
4ος ΛΙΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.80
5ος ΜΠΟΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.60
6ος ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.53
7ος ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.22
8ος ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.12

ΜΗΚΟΣ Δ-Ε ΔΗΜ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ
1η ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.14
2η ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ Φ.Π.Σ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.98
3η ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.87
4η ΒΙΡΓΙΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.73
5η ΜΑΝΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.56
6η ΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.44
7η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.16
8η ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3.15

ΜΠΑΛΑΚΙ Δ-Ε ΔΗΜ. ΑΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ
1ος ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Φ.Π.Σ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 31.20μ
2ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 23.60μ
3ος ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22.00μ
4ος ΜΠΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 21.60μ
5ος ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΤΩΝ 18.60μ
6ος ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 17.60μ
7ος ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17.00μ
8ος ΑΣΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Γ.Σ ΝΕΠΟΛΗΣ 13.20μ

ΜΠΑΛΑΚΙ Δ-Ε ΔΗΜ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ
1η ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΚΟΛ 24.40μ
2η ΟΣΑΓΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21.00μ
3η ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.60Μ
4η ΚΛΕΤΣΑ ΦΩΤΙΑΝΝΑ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 17.40μ
5η ΔΟΞΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.20μ
6η ΚΑΚΑΒΑ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15.60μ
7η ΣΕΡΕΤΗ ΜΠΕΤΥ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 14.20μ
8η ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.60μ

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΒ’
1ος ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11.29μ
2ος ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 11.32μ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Β΄
1η ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΕΝΥ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11΄΄21
2η ΓΙΑΛΕΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 11΄΄51
3η ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11΄΄91

60Μ ΠΠ Β’
1ος ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΒΑΙΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8΄΄12
2ος ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄14
3ος ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄63
4ος ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄80
5ος ΡΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 8΄΄81
6ος ΔΕΜΗΡΑΙ ΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 8΄΄82
7ος ΧΑΣΜΠΑΛΑ ΑΛΕΞΗΣ ΑΚΟΛ 8΄΄85
8ος ΛΥΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 9΄΄08

60Μ ΠΚ Β’
1η ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8΄΄56
2η ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄85
3η ΜΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 8΄΄86
4η ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9΄΄01
5η ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 9΄΄08
5η ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΚΟΛ 9΄΄08
7η ΚΑΠΕΛΕΤΖΗ ΕΦΗ ΕΡΜΗΣ 9΄΄27
8η ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑΝΤΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9΄΄30

1000Μ ΠΠ Β’
1ος ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 2’58’’87
2ος ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3’26’’30
3ος ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΚΟΛ 3’29’’75
4ος ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 3’40’’27
5ος ΝΤΟΙ ΝΙΚΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3’41’’51
6ος ΛΙΜΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 3’’42’’33
7ος ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 3’48’’90
8ος ΚΑΠΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΚΟΛ 3’58’’34
Ε.Σ ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗ 3’36΄΄76

1000Μ ΠΚ Β’
1η ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 3’22’’05
2η ΚΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3’25’’75
3η ΒΟΓΚΙΑΛΗ ΧΡΙΑΣΤΙΑΝΝΑ ΕΡΜΗΣ 3’37’’96
4η ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3’42’’79
5η ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4’00’’55
6η ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4’29’’40

ΜΗΚΟΣ ΠΠ Β’
1ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.95
2ος ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.68
3ος ΣΤΑΦΥΛΛΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.50
4ος ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.50
5ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.17
6ος ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.10
7ος ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 3.93
8ος ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 3.75

ΜΗΚΟΣ ΠΚ Β’

1η ΣΤΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.46
2η ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.44
3η ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΡΜΗΣ 4.43
4η ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.42
5η ΜΑΝΤΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.16
6η ΒΙΡΓΙΩΤΗ ΑΝΤΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.06
7η ΜΠΟΥΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.06
8η ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.84

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠ Β’
1ος ΣΑΛΛΑΝΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.24μ
2ος ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 8.83μ
3ος ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.04μ
4ος ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Φ.Π.Σ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6.74μ
5ος ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.69μ
6ος ΜΑΝΤΙ ΚΟΤΣΙ Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 5.68μ
7ος ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.47

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚ Β’

1η ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6.91μ
2η ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΠΕΝΥ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 6.96μ
3η ΔΟΥΚΑΤΖΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.67μ
4η ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 5.50μ
5η ΚΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5.33μ
6η ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5.19μ
7η ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΩ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5.16μ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

4Χ50 ΠΠΜΙΝΙ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 
(ΓΚΑΡΒΙΛΟΒΙΤΣ,ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ,ΛΙΑΠΗΣ,ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ) 27’’80

2ος ΕΥΒΟΙΚΟΣ
(ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ,ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ,ΜΙΣΧΟΣ,ΜΠΟΤΣΑΛΟΣ) 30’’82

3ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ
(ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ,ΚΑΚΑΒΑΣ,ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΗΣ,ΜΑΡΙΕΛΛΟΣ) 34’’64

4Χ50 ΠΚΜΙΝΙ
1η ΕΥΒΟΙΚΟΣ 29’’55

2η Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ,ΓΟΥΝΑΡΗ,ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ,ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ) 30’’57

3η Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 
(ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ,ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ,ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗ,ΞΕΝΟΥ) 33’’00

4Χ60 ΠΠ Β’
1ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 32’’49

2ος ΕΥΒΟΙΚΟΣ 33’’87
(ΣΤΑΥΡΟΥ,ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ,ΑΚΡΙΩΤΗΣ,ΝΤΑΡΛΑΣ)

3ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 34’’12
(ΚΑΡΑΜΠΑΣ,ΣΤΑΦΥΛΛΑΡΑΚΗΣ,ΑΡΤΕΜΙΟΥ,ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ)

4Χ60 ΠΚ Β’

1η Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 34’’11
(ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ,ΛΕΚΚΑ,ΠΕΤΡΑΚΗ,ΑΓΟΥΡΙΔΑ)

2η ΕΥΒΟΙΚΟΣ 34’’57

3η ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΙΣ 36’’12
(ΚΑΡΑΚΑΛΗ,ΔΟΥΜΑΝΗ,ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ,ΓΙΑΛΕΛΗ)

Πέμπτη, 11 Φεβρουαρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ (7.2.2016 ΣΕΦ)

150μ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 16.33

150μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΝΕΑΠΟΛΗ 18.18

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΓΕΡΑΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1996 ΤΡΙΤΩΝ 4.54

60μ ΑΝΔΡΩΝ
3 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 6.86
7 ΡΟΥΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7.20

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
4 ΜΠΕΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11.37

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
5 ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΤΡΙΤΩΝ 9.28

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.68

60μ ΠΑΙΔΩΝ
6 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 7.59

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΟΙΒΗ 2001 ΤΡΙΤΩΝ 8.39

60μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
7 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.49
20 ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 2000 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.87

Παρασκευή, 5 Φεβρουαρίου 2016

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 20χλμ ΒΑΔΗΝ 2016 (27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΜΕΓΑΡΑ)

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΔΩ

2ο ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΙΨΕΩΝ (5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016 ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ)

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΔΩ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ 2016



Στη διάθεση των φίλων του στίβου είναι από σήμερα η έκδοση «Τεχνικές Διατάξεις 2016».
 
Στο εγχειρίδιο για το σωματείο, τον αθλητή, τον προπονητή, αλλά και τον απλό φίλο του στίβου μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για τους αγώνες της χρονιάς, τεχνικές πληροφορίες και άλλα χρήσιμα στοιχεία.
 
Η έκδοση τις επόμενες ημέρες θα κυκλοφορήσει και σε έντυπη μορφή, ωστόσο μπορείτε να κατεβάσετε το ηλεκτρονικό αρχείο πατώντας εδώ.

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

Το Σάββατο (6/2) θα γίνει η τελευταία ημερίδα της σεζόν πριν από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα με τη συμμετοχή αθλητών και αθλητριών της κατηγορίας Ανδρών/Γυναίκων και Παίδων/Κορασίδων.
Υστερα από την σχετική επεξεργασία των δηλώσεων οι διοργανωτές προχώρησαν σε αλλαγές στο πρόγραμμα. 
Μία ημέρα μετά στο ίδιο στάδιο θα φιλοξενηθεί ημερίδα για αθλητές και αθλήτριες μικρότερων κατηγοριών.

Το νέο πρόγραμμα της ημερίδας του Σαββάτου
15:00ΤΡΙΠΛΟΥΝ (Π-Ε-Α)
15:30 60μ. Εμπόδια (K), ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  (Κ-Ν-Γ), ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  (Κ)
15:40 60μ. Εμπόδια (Γ-Ν)
15:50 60μ. Εμπόδια (Π)
16:00 60μ. Εμπόδια (Ε), ΤΡΙΠΛΟΥΝ (Κ-Ν-Γ), ΥΨΟΣ (Π-Ε-Α)
16:10 60μ. Εμπόδια (Α)
16:25 60μ. (Π), ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (Γ-Ν)
16:50 60μ. (Κ)
17:00 ΜΗΚΟΣ (Κ-Ν-Γ)
17:10 60μ. (Γ-Ν), ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (Π)
17:25 60μ. (Ε - Α), ΥΨΟΣ (Κ-Ν-Γ), ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  (Π-Ε-Α) 
17:50 150μ. (Γ)
18:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (Α)
18:10 150μ. (Ν)
18:15 ΜΗΚΟΣ (Π-Ε-Α)
18:25 150μ. (Κ)
18:40 150μ. (Α)
18:45 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (Ε)
18:55 150μ. (Ε)
19:10 150μ. (Π) 
 
Το νέο πρόγραμμα της ημερίδας της Κυριακής
14:00 ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ Κ  
14:30 ΥΨΟΣ ΠΚ Β΄
14:45 ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ Α
15:00 50μ. ΜΙΝΙ (Κ), ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  (ΠΠ Α΄), ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (ΠΠ Β΄)
15:20 50μ. ΜΙΝΙ (Α)
15:30 ΥΨΟΣ (ΠΠ Β΄)
15:35 ΜΗΚΟΣ (ΠΚ Β΄)
15:40 60μ. (ΠΠ Β΄)
16:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (ΠΚ Β΄)
16:05 60μ. (ΠΚ Β΄)
16:30 ΥΨΟΣ (ΠΠ Α’)
16:40 60μ. (ΠΠ Α΄)
16:50 ΜΗΚΟΣ (ΠΠ Β΄)
17:00 60μ. (ΠΚ Α΄), ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  (ΠΚ Α΄), ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (ΠΠ Α΄)
17:30 60μ. Εμπόδια ΠΚΑ’ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚ Α’
17:35 ΜΗΚΟΣ (ΠΠ Α’)
17:45 60μ. Εμπόδια (ΠΠΑ’)
18:15 150 (ΠΠΑ’)
18:20 ΜΗΚΟΣ (ΠΚΑ’), ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚ Α’
18:40 150 ΠΚΑ’

Τετάρτη, 3 Φεβρουαρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΠΠ/ΠΚ Α - ΠΠ/ΠΚ Β - ΜΙΝΙ ΠΠ/ΠΚ (ΣΕΦ 31.1.2016)



Τα ενθουσιασμένα πρόσωπα των μικρών παιδιών στον αγωνιστικό χώρο και οι εκατοντάδες χαρούμενοι γονείς στις εξέδρες δημιούργησαν μοναδική ατμόσφαιρα στο κλειστό του ΣΕΦ.
Η σημερινή ήταν μία ημέρα αφιερωμένη στα παιδιά, μέσα από την οποία φάνηκε η μαγεία του αθλητισμού σε όλο της το μεγαλείο. Περισσότερα από 1.200 αθλητές και αθλήτριες της κατηγορίας Παμπαίδων/Παγκορασίδων και μίνι είχαν την ευκαιρία να βιώσουν την μοναδική εμπειρία της συμμετοχής στο επιβλητικό Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Αθλητές, που θα αποτελέσουν το μέλλον του ελληνικού στίβου και οι εικόνες που απέκτησαν σήμερα είναι ο οδηγός τους για το αύριο.
Οι μικροί αθλητές ευχαριστήθηκαν με την ψυχή τους τη συμμετοχή στη διοργάνωση, όπως επίσης το ίδιο οι γονείς τους, αλλά και οι προπονητές τους. 
Η ομοσπονδία κατάφερε να διοργανώσει απόλυτα επιτυχημένα μια γιορτή για τον αθλητισμό, καθώς παρά τη μεγάλη συμμετοχή το πρόγραμμα κύλησε χωρίς προβλήματα.
Οι αθλητές και αθλήτριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας που έλαβαν μέρος ήταν οι παρακάτω:

50Μ ΜΙΝΙ ΠΠ
2 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ 7.52
6 ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ 7.78
13 ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.08
37 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.84

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ (ΓΚΡΟΥΠ 1)
5 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ 3.97

60Μ ΠΠΒ
6 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.31
8 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.39
11 ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.61
12 ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΒΑΙΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.65
18 ΝΤΟΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.90
20 ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.93
34 ΜΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.38
44 ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 9.69

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ
14 ΨΥΧΑΣ ΙΑΣΩΝ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 5.48
15 ΨΥΧΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 5.04

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ (ΓΚΡΟΥΠ 2)
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.77
4 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.51
5 ΣΤΑΦΥΛΛΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.43
8. ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.17

60Μ ΠΠΑ
10 ΑΙΓΙΝΗΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7.89
14 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 7.94
18 ΔΡΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.07
20 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.14

300Μ ΠΠΑ
9 ΚΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 40.83
11 ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 41.30
18 ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 42.57
20 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 43.83
23 ΜΗΤΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 44.44
28 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 46.68

ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ
7 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 5.30
15 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 4.80
20 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4.38

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ
2 ΠΟΤΣΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11.15
3 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 10.70

50Μ ΜΙΝΙ ΠΚ
6 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.03
9 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.11
18 ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.35
30 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.55
31 ΔΟΞΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.56
37 ΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.65
54 ΔΑΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.94
81 ΣΤΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10.43
84 ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11.45

60Μ ΠΚΒ
6 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΦΗ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8.70
9 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.83
19 ΜΠΑΛΑΚΑΣΟΦΙΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.00
69 ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.64
84 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΤΟΡΙΤΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 9.86
85 ΠΑΝΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.87
86 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 9.90
100 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 10.24
110 ΚΑΛΦΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ 10.97
111 ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 10.99

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ (ΓΚΡΟΥΠ 2)
4 ΣΤΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.14
6 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 3.98
8 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.90
9 ΜΑΝΤΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.89
17 ΒΥΡΓΙΩΤΗ ΤΡΙΑΔΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 3.64

ΥΨΟΣ ΠΚΒ
14 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ 1.15

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΒ
9 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5.55

60Μ ΠΚΑ
10 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ 8.42
32 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.72
40 ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.86
41 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 8.88
47 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.97
51 ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.01
82 ΜΠΙΛΙΟΥΣΙ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 9.91

300Μ ΠΚΑ
7 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ 45.20
9 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 45.38
14 ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 46.22
17 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 47.26
19 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 47.54
47 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 52.11
50 ΣΚΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 52.48
52 ΑΔΟΣΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 52.84

60Μ ΕΜΠ ΠΚΑ
8 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 10.17

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ
9 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4.48
18 ΓΚΑΝΗ ΟΛΓΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 4.13
20 ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 4.10

ΚΟΝΤΩ ΠΚΑ
2 ΛΑΘΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 3.10

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ
7 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ 8.54
10 ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 7.54
11 ΚΑΡΑΛΗ ΑΓΑΠΗ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ 7.42

Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου 2016

ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΕΓΑΣ (5-3-2016)

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Σ.Ε.Γ.Α.Σ. καλεί τα Σωματεία μέλη του σε Τακτική Γενική Συνέλευση, η οποία θα γίνει στις  4 Μαρτίου 2016 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00π.μ., στην αίθουσα του Αλεξάνδρειου Συνεδριακού Κέντρου Δήμου Λουτρακίου (0,5 Km επαρχιακής οδού Ισθμού Λουτρακίου, τηλ: 27440 21124)
Σε περίπτωση που δεν υπάρξει απαρτία, η Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την επομένη ημέρα  Σάββατο 05 Μαρτίου 2016 και ώρα 10:00π.μ. στον ίδιο χώρο με τα ίδια θέματα ημερήσιας διάταξης.
Tα θέματα της συνέλευσης
1.    Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης.
2.    Διαγραφή Σωματείων – μελών του ΣΕΓΑΣ. - Έγκριση.
3.    Τροποποίηση διατάξεων Καταστατικού ΣΕΓΑΣ – Έγκριση.
4.    Προϋπολογισμός 2016 – Έγκριση.
5.    α) Έκθεση πεπραγμένων  Διοικητικού  Συμβουλίου από  01/01/2015  μέχρι 31/12/2015. Έγκριση και απαλλαγή της Διοίκησης.
       β) Οικονομικός και  ταμειακός απολογισμός εσόδων – εξόδων. Ισολογισμός     
        – αποτελέσματα χρήσης  από 01/01/2015 μέχρι 31/12/2015.
       γ)  Έκθεση Εξελεγκτικής Επιτροπής για  τη χρήση  από  01/01/2015
       μέχρι  31/12/2015. 
6.    Έγκριση οικονομικού απολογισμού και ισολογισμού και απαλλαγή της Διοίκησης από κάθε διαχειριστική ευθύνη.