Πέμπτη, 28 Απριλίου 2016

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ 2016 (ΑΦΙΣΑ)


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΣΥΝΘΕΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Την Μ.Τρίτη και την Μ. Τετάρτη στον Άγιο Κοσμά διεξήχθη το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Συνθέτων Ανδρών-Γυναικών και Παίδων-Κορασίδων του Νοτίου Ομίλου.
Οι αθλητές και αθλήτριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς-Εύβοιας που έλαβαν μέρος ήταν οι παρακάτω:

ΔΕΚΑΘΛΟ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
100=11,96
ΜΗΚΟΣ=6,20
ΣΦΑΙΡΑ=12,10
ΥΨΟΣ=1,84
400=60,29
110ΕΜΠ=16,57
ΔΙΣΚΟΣ=33,50
ΚΟΝΤΩ=2,90
ΑΚΟΝΤΙΟ=39,71
1500=5,22,79
ΒΑΘΜΟΙ=5376

ΕΠΤΑΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
100ΕΜΠ=14,67
ΥΨΟΣ=1,45
ΣΦΑΙΡΑ=9,78
200=25,87
ΜΗΚΟΣ=5,02
ΑΚΟΝΤΙΟ=28,48
800=2,21,28
ΒΑΘΜΟΙ=4595

10. ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
100ΕΜΠ=17,88
ΥΨΟΣ=Α
ΣΦΑΙΡΑ=6,64
200=28,19
ΜΗΚΟΣ=4,06
ΑΚΟΝΤΙΟ=9,70
800=2,41,90
ΒΑΘΜΟΙ=2403

ΔΕΚΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
8. ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
100=11,85
ΜΗΚΟΣ=6,22
ΣΦΑΙΡΑ=9,30
ΥΨΟΣ=1,66
400=58,37
110ΕΜΠ=17,01
ΔΙΣΚΟΣ=29,03
ΚΟΝΤΩ=3,20
ΑΚΟΝΤΙΟ=42,90
1500=5,07,18
ΒΑΘΜΟΙ=5219

Τρίτη, 26 Απριλίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ Α-Γ Α΄ ΗΜΕΡΑ ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ 23-4-2016 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ-ΒΟΙΩΤΙΑ-ΑΝ. ΣΤΕΡΕΑ

100 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11,40 6
4 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11,41 5
13 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 12,35 -
ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12,61
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13,36
ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1981 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 13,79
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ DSQ
400 ΑΝΔΡΩΝ
7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 50,18 6
13 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 1996 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 51,08 1
19 ΤΣΑΡΑΜΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 52,27 1
25 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 53,33 1
28 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 54,10 1
44 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 57,64
47 ΚΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 59,30
1.500 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,07,35 10
8 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4,15,76 2
11 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,27,64
20 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,36,95
110 ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
3 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 17,18 1
3.000 Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ
4 ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 10,22,86 4
7 ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,40,55 1
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΑΛΥΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 332001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1,82 2
3 ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 1,75 -
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,36 8 2,6
ΜΠΕΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 11,47 3,3
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
4 ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 13,93 9
7 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1977 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12,22 2
12 ΠΑΠΑΠΡΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,78
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 52,75 13
4 ΚΟΜΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 43,42 9
6 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1977 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 38,48 4
4Χ100 ΑΝΔΡΩΝ
4 ΝΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 43,72 18
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 1994 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΤΣΑΡΑΜΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 47,72
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 13,80 2
19 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1998 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,37
24 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,72
400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 55,96 11
7 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 60,12 6
12 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 62,53 1
21 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 66,18
1.500 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,36,57 11
6 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,58,20 7
14 ΚΥΡΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2000 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,56,80
15 ΣΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6,01,38
16 ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ1999 1999 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 6,17,13
100 ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15,15 13
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 5,70 13 2,1
4 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5,41 6 3,9
5 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 5,41 5 3,6
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1995 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 5,01 1 4,6
15 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4,51 - 3,7
18 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4,37 - 3,3
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 34,60 4
4 ΔΡΙΤΣΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 1993 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 32,90
7 ΜΠΟΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 24,47
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΜΑΓΓΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1996 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 43,20 11
4Χ100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 51,25 22
ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ       1998 1998 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 52,49 6
ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 52,58 4
ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1998 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΑΔΗΝ ΦΛΩΡΙΝΑ 16-4-2016

Ο Τσαρουχάς Θεμιστοκλής του Πινδάρου Θηβών τερμάτισε στην 5η θέση  στα 10 χλμ Παίδων του Βαλκανικού Πρωταθλήματος Βάδην που έγινε στην Φλώρινα στις 16 Απριλίου 2016.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΠΑ-ΠΚΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 17-4-2016

80μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9,63 9
2 ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9,80 7
3 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9,86 6
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9,92 5
5 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2001 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ 9,99 4
6 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,06 3
7 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡ. 10,07 2
8 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10,20 1
9 ΝΤΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10,22 1
10 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,28 1
11 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10,32 1
12 ΜΩΥΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ 10,34 1
13 ΜΕΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 10,38 1
14 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,40 1
15 ΣΑΡΑΝΤΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 10,44 1
16 ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10,46 1
17 ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10,47 1
18 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,48 1
19 ΚΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,60 1
20 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 10,71 1
21 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 10,78 1
22 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 10,81 1
23 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΑΡΗΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10,82 1
24 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11,00
25 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΒΑΙΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,00
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,03
27 ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,05
28 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,07
29 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,07
30 ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11,13
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,15
32 ΚΟΛΙΛΕΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,19
33 ΧΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,32
34 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11,42
35 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,51
36 ΔΙΑΛΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,52
37 ΔΗΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,60
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 12,19
39 ΓΚΟΛΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΚΟΛ 12,38
40 ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,57
41 ΚΑΦΦΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,48
150μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 17,35 9
2 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,65 7
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17,83 6
4 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17,97 5
5 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18,00 4
6 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18,48 3
7 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18,62 2
8 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ 2001 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 18,64 1
9 ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 18,69 1
10 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18,82 1
11 ΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 18,84 1
12 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18,85 1
13 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18,98 1
14 ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΚΟΛ 19,02 1
15 ΓΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19,22 1
16 ΚΑΣΤΕΛΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,29 1
17 ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΚΟΛ 19,48 1
18 ΛΙΑΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19,50 1
19 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19,52 1
20 ΡΑΣΟΤΤΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,55 1
21 ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,90 1
22 ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20,05
23 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20,08
24 ΣΠΕΝΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 20,32
25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20,61
26 ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΚΟΛ 20,63
27 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 20,71
28 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 21,16
29 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21,28
30 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21,35
31 ΜΠΑΛΕΣΤΑ-ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΟΝΙΟ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21,74
32 ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 21,79
33 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 22,06
34 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 22,11
35 ΜΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 22,89
300μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 37,80 9
2 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 37,90 7
3 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 39,48 6
4 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 39,80 5
5 ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 39,93 4
6 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 40,27 3
7 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40,34 2
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40,45 1
9 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 40,98 1
10 ΜΕΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 41,27 1
11 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 41,44 1
12 ΓΚΟΜΕΖ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 41,63 1
13 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41,68 1
14 ΣΙΕΜΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 41,69 1
15 ΜΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41,87 1
16 ΜΑΚΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2002 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 42,36 1
17 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42,40 1
18 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 42,81 1
19 ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 42,93 1
20 ΠΡΙΦΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 43,52 1
21 ΛΙΑΓΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 44,11 1
22 ΣΤΑΜΕΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 44,13 1
23 ΒΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 44,16 1
24 ΔΑΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44,23 1
25 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 44,75 1
26 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 45,12 1
600μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΑΚΟΛ 1,29,67 9
2 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 1,41,84 3
3 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1,43,54 2
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1,43,69 1
5 ΝΙΛΣΕΝ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,52,76
1000μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,45,93 9
2 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΣΑΚΑ 2,54,47 7
3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2,54,67 6
4 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 2,59,29 5
5 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,05,13 4
6 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΑΚΟΛ 3,05,89 3
7 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΣΑΚΑ 3,07,25 2
8 ΒΟΓΓΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3,08,87 1
9 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΣΑΚΑ 3,11,76 1
10 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,12,56 1
11 ΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΣΑΚΑ 3,12,56 1
12 ΝΤΟΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3,14,04 1
13 ΧΑΣΠΑΛΑ ΑΛΕΞΗΣ 2003 ΑΚΟΛ 3,14,10 1
14 ΤΣΟΛΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΣΑΚΑ 3,14,41 1
15 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΣΑΚΑ 3,14,49 1
16 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2003 ΣΑΚΑ 3,15,55 1
17 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3,15,63 1
18 ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 3,16,59 1
19 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,18,17 1
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,18,29 1
21 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 3,23,22
22 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 3,28,66
23 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3,29,50
24 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,29,52
25 ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΣΑΚΑ 3,31,22
26 ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003 ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3,53,31
3000μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,02,40 3
2 ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 11,16,96 1
3 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11,51,76 -
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΑΚΟΛ 12,09,81 -
100μ.  ΕΜΠ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΡΥΛΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 15,90 5
2 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 17,28 3
3 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 17,34 2
4 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 17,79 1
5 ΠΡΑΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 19,34
 - ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ DNF
300μ.  ΕΜΠ.  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 46,03 3
2 ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΩΕ 2002 ΣΑΚΑ 49,94 1
3 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,03,99 -
5.000μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
ΜΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 32,36,35 -
ΥΨΟΣ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΑΡΗΣ 2001 ΣΑΚΑ 1,61 4
2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 1,57 2
3 ΑΜΠΑΚΟΥΜΚΙΝ ΒΙΚΤΩΡ 2002 ΣΑΚΑ 1,52 1
4 ΚΑΓΙΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,42
 - ΛΕΧΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ Α
 - ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ Α
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΚΑΛΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,60 9
2 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,50 7
3 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,20 6
4 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,90 1
ΜΗΚΟΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,41 9
2 ΠΟΤΣΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,94 7
3 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,91 6
4 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5,83 5
5 ΠΑΪΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,73 4
6 ΓΡΥΛΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 5,66 3
7 ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 5,65 2
8 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,46 1
9 ΜΠΑΝΑΝΗΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5,23 1
10 ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5,15 1
11 ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5,02
12 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4,98
13 ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4,98
14 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4,97
15 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,94
16 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,90
17 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,85
18 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4,85
19 ΣΚΑΛΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,79
20 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,78
21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,68
22 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,66
23 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,48
24 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,45
25 ΨΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4,37
26 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,36
27 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 4,36
28 ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,21
29 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 4,06
30 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3,79
 - ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Α
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΟΤΣΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 11,90 5
2 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11,79 3
3 ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11,40 2
4 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11,30 1
ΣΦΑΙΡΑ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 15,16 9
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 13,65 7
3 ΒΟΣΤΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11,57 6
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,12 5
5 ΡΟΥΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 11,00 4
6 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11,00 3
7 ΚΙΚΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2001 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 10,70 2
8 ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10,65 1
9 ΜΑΝΤΖΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9,36
10 ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9,24
11 ΓΚΙΝΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8,65
12 ΨΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 8,28
13 ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7,96
14 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7,00
15 ΣΤΑΜΑΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6,86
16 ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6,32
ΔΙΣΚΟΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41,66 9
2 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 40,51 7
3 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 40,35 6
4 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 38,14 4
5 ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 33,40 3
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 30,58 2
7 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 29,64 1
8 ΣΑΛΛΑΚΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28,40
9 ΡΟΥΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 27,97
10 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 27,16
11 ΚΟΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,43
12 ΜΑΝΤΖΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22,62
 - ΒΟΣΤΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Α
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΚΟΛ 42,98 9
2 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 40,91 3
3 ΣΟΛΟΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 37,31 2
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 2001 ΑΚΟΛ 35,90 1
5 ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 31,50
6 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 28,66
ΣΦΥΡΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 47,01 9
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43,73 7
3 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43,30 6
4 ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 30,20 -
5 ΜΟΙΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛ. ΧΩΡΙΟΥ 23,26 -
 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Α
4Χ80 ΠΠΑ
Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 36,83 18
2 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 37,49 14
3 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 37,74 12
4 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 38,95 10
5 ΑΚΟΛ 39,55 8
6 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39,58 6
7 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 40,08 4
8 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 40,65 2
9 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 45,13
10 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 45,57
- ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DSQ
- ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ DSQ
4Χ300 ΠΠΑ
Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΚΟΛ 2,40,77 18
2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,41,46 14
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,44,54 12
4 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,46,42 10
5 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,48,06 8
6 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,50,07 2
80μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,29 9
2 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,55 7
3 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10,64 6
4 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,64 5
5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10,66 4
6 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,69 3
7 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 10,74 2
8 ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,84 1
9 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΑΝΘΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,86 1
10 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΑΚΟΛ 10,92 1
11 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10,94 1
12 ΖΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,95 1
13 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑΤΑΣΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,98 1
14 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,17 1
15 ΧΑΛΕΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,17 1
16 ΚΛΗΜΟΥ ΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11,24 1
17 ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 11,32 1
18 ΛΑΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11,32 1
19 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11,36 1
20 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,38 1
21 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΚΟΛ 11,38 1
22 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2001 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ 11,41 1
23 ΛΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,45 1
24 ΤΣΟΥΤΡΕΛΗ ΛΗΔΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11,57 1
25 ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,6 1
26 ΛΙ ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11,6 1
27 ΜΑΤΣΙΩΤΑ ΑΝΝΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11,65 1
28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,65 1
29 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,66 1
30 ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11,71 1
31 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΛΥΔΙΑ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,74 1
32 BEKIOY ΝΙΚΗ 2002 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡ. 11,82 1
33 ΔΑΜΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,83 1
34 ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,83 1
35 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11,85 1
36 ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,92 1
37 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11,94 1
38 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,95 1
39 ΚΑΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2001 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ 12,01 1
40 ΒΟΡΡΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 12,02 1
41 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12,08
42 ΣΟΥΛΑΙ ΡΟΜΠΕΡΤΑ 2003 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ 12,09
43 ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12,14
44 ΤΣΕΚΟΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12,17
45 ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12,18
46 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12,2
47 ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 12,23
48 ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΑΚΟΛ 12,3
49 ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12,37
50 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 12,39
51 ΜΑΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,4
52 ΧΑΨΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 12,41
53 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 12,48
54 ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 12,49
55 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12,5
56 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 12,61
57 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 12,63
58 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 12,84
59 ΠΑΤΣΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 13,15
60 ΜΕΤΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ 13,3
150μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 19,18 9
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19,22 7
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,64 6
4 ΚΑΛΤΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 19,73 5
5 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19,80 4
6 ΜΠΟΤΣΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 2002 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 20,32 2,5
7 ΠΙΛΙΤΣΗ ΝΙΚΗ - ΛΑΟΥΡΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20,32 2,5
8 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΚΟΛ 20,47 1
9 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20,50 1
10 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 20,55 1
11 ΒΑΡΒΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20,84 1
12 ΠΑΓΩΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2003 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 20,85 1
13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 20,90 1
14 ΜΑΤΣΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 20,91 1
15 ΛΑΓΓΑΔΙΑΝΟΥ ΝΙΝΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 21,08 1
16 ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21,09 1
17 ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21,10 1
18 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21,27 1
19 ΦΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 21,30 1
20 ΛΑΧΟΥΒΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21,37 1
21 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21,45 1
22 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 21,47 1
23 ΡΑΣΟΤΤΟ ΜΑΡΙΕΝΤΑ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21,53 1
24 ΜΠΙΛΙΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21,58 1
25 ΒΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΚΟΛ 21,86 1
26 ΚΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21,91 1
27 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 22,04 1
28 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22,20 1
29 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,27 1
30 ΟΡΦΑΝΑΚΟΥ ΦΟΙΒΗ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 22,29 1
31 ΜΑΝΙΚΑ ΟΛΓΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,39 1
32 ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2003 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡ. 22,42 1
33 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22,54 1
34 ΚΟΥΤΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 22,55 1
35 ΜΠΑΡΜΠΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 22,58 1
36 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 22,62 1
37 ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 22,62 1
38 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2002 ΑΚΟΛ 22,77
39 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 23,03
40 ΡΑΔΗ ΜΑΝΘΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.04
41 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23,06
42 ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΚΟΛ 23,15
43 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 23,22
44 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 23,47
45 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23,48
46 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23,54
47 ΚΑΝΑΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,36
48 ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 24,51
49 ΜΠΙΛΟΥΣΙ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 24,78
300μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41,68 9
2 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΑΚΟΛ 42,76 7
3 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 43,14 6
4 ΛΙΑΓΚΑ ΑΝΝΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 43,36 5
5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 43,97 4
6 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 44,05 3
7 ΧΑΡΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 44,87 2
8 ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΑΚΟΛ 45,06 1
9 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 45,46 1
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 45,57 1
11 ΤΣΑΒΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 45,57 1
12 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 2001 ΑΚΟΛ 45,58 1
13 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 45,93 1
14 ΔΑΒΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 46,03 1
15 ΤΕΟΥΒΕΝ ΕΣΘΗΡ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 46,07 1
16 ΒΡΥΖΑ ΔΑΦΝΗ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 46,44 1
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΑΙΔΡΑ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 46,73 1
18 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 47,87 1
19 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 48,14 1
20 ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 49,60
21 ΑΔΟΣΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,16
22 ΤΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 53,62
600μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΣΑΚΑ 1,36,04 9
2 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ 2001 ΑΚΟΛ 1,37,62 7
3 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,40,50 6
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,44,14 5
5 ΛΙΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1,48,65 4
6 ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,48,90 3
7 ΣΚΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001 ΣΑΚΑ 1,49,64 2
8 ΓΑΛΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1,50,50 1
9 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,51,02 1
10 ΠΡΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 2002 ΣΑΚΑ 1,52,78 1
11 ΣΤΕΦΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1,53,34 1
12 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,55,16 1
13 ΣΑΒΒΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΣΑΚΑ 1,56,19 1
14 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΣΑΚΑ 1,56,63 1
15 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 1,57,15 1
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1,59,00 1
17 ΤΣΙΑΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 2,00,57 1
18 ΣΚΟΥΦΗ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2,06,67
1000μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 ΣΑΚΑ 3,14,09 9
2 ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΣΑΚΑ 3,14,18 7
3 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΚΑ 3,18,45 6
4 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,23,44 5
5 ΔΗΜΟΥ ΚΛΕΙΩ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 3,33,48 4
6 ΑΥΓΕΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,34,26 3
7 ΚΑΚΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3,36,52 2
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,36,74 1
9 ΔΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΣΑΚΑ 3,37,19 1
10 ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 3,38,52 1
11 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΣΑΚΑ 3,39,97 1
12 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,41,65 1
13 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΑΚΟΛ 3,41,94 1
14 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,44,60 1
15 ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΕΛΒΙΡΑ 2003 ΣΑΚΑ 3,44,68 1
16 ΚΑΠΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,45,69 1
17 ΚΟΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,46,76 1
18 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,47,91 1
19 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 3,48,61 1
20 ΚΟΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΣΑΚΑ 4,01,04
21 ΚΟΥΛΟΥΒΑΤΟΥ ΑΛΙΚΗ 2002 ΣΑΚΑ 4,01,68
2000μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΣΑΚΑ 7,04,20 9
2 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΣΑΚΑ 7,04,80 7
3 ΛΙΝΑΡΑ ΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΣΑΚΑ 7,06,78 6
4 ΣΑΡΣΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΑΚΑ 7,11,47 5
5 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 7,55,94 2
6 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7,57,31 1
80μ.  ΕΜΠ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,66 9
2 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13,29 7
3 ΑΛΕΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 13,64 6
4 ΠΙΜΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 13,85 5
5 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13,93 4
6 ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14,01 3
7 ΜΩΥΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 14,07 2
8 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,08 1
9 ΜΠΑΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14,49 1
10 ΑΔΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14,61 1
11 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14,63 1
12 ΑΙΣΩΠΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 15,44 1
13 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 16,33
14 ΒΡΕΝΟΖΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2001 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 18,14
15 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΒΑΊ΄Α 2001 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 18,22
300μ.  ΕΜΠ.  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ ΤΕΡΕΖΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 49,63 9
2 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 50,31 7
3 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50,57 6
4 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 51,26 5
5 ΚΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 51,39 4
6 ΤΟΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 53,26 2
7 ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 53,69 1
8 ΔΑΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 55,92 -
9 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 56,23 -
10 ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1,01,50 -
3.000μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 17,58,95 7
2 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 18,32,33 5
3 ΦΑΣΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19,15,13 4
4 ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 20,07,79 3
5 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20,32,58 2
6 ΣΑΛΜΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 20,58,98 1
7 ΤΖΑΛΕΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21,44,49 -
ΥΨΟΣ   ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1,55 9
2 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 1,53 7
3 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,51 6
4 ΠΑΜΠΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΣΑΚΑ 1,49 5
5 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,49 4
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,49 3
7 ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1,46 1,5
7 ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,46 1,5
9 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΣΑΚΑ 1,42 1
10 ΑΞΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1,42 1
11 ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,42 1
12 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2003 ΣΑΚΑ 1,38 1
13 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1,33 1
14 ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΧΡΥΣΙΝΗ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,33 1
15 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΔΑΝΑΗ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,33 1
16 ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1,33 1
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,33 1
18 ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,33 1
19 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΣΑΚΑ 1,33 1
20 ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,28
21 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,28
22 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,28
23 ΤΣΙΡΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1,28
24 ΤΑΪΕΡΣ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,23
 - ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Α
 - ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ Α
 - ΡΕΝΤΙΦΗ ΑΝΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Α
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΑΘΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,00 9
2 ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,90 7
3 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,80 6
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,80 5
5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,70 4
6 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,50 3
7 ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2,40 2
 - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ -
ΜΗΚΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,65 9
2 ΠΟΤΣΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5,20 7
3 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,11 6
4 ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 5,10 5
5 ΛΑΧΟΥΒΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,96 4
6 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4,92 3
7 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,90 2
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4,84 1
9 ΜΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 4,82 1
10 ΔΗΜΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 4,70 1
11 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,69 1
12 ΠΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,69 1
13 ΛΑΘΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,65 1
14 ΣΑΜΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4,62 1
15 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4,61 1
16 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,59 1
17 ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,59 1
18 ΜΑΝΤΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,57 1
19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,55 1
20 ΜΕΛΕΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,52 1
21 ΑΔΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4,50 1
22 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4,50 1
23 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,42 1
24 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,42 1
25 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4,41 1
26 ΝΕΛΙ ΒΙΟΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,38 1
27 ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4,37 1
28 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,36 1
29 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,35 1
30 ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4,35 1
31 ΣΤΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,35 1
32 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,32 1
33 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,31 1
34 ΛΑΤΣΟΥΔΗ ΝΙΚΗ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4,29
35 ΡΕΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 4,26
36 ΓΚΑΝΗ ΟΛΓΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,25
37 ΚΟΤΣΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4,21
38 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΗΝΑ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4,20
39 ΒΥΡΓΙΩΤΗ ΤΡΙΑΔΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,18
40 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,16
41 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,12
42 ΔΗΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,05
43 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,01
44 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,00
45 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 3,98
46 ΑΡΕΤΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3,96
47 ΨΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,94
48 ΗΛΙΑΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2003 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 3,92
49 ΣΤΟΥΚΙΔΗ ΧΡΣΤΙΝΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3,86
50 ΡΕΝΤΙΦΗ ΑΝΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,70
51 ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,58
52 ΚΡΟΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2002 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 3,49
53 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,46
 - ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Α
 - ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α
 - ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α
 - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α
ΣΦΑΙΡΑ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΚΑΓΚΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,46 8
2 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9,62 6
3 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9,36 5
4 ΧΑΤΖΗ ΛΟΥΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9,32 4
5 ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8,45 3
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΟΙΒΗ 2001 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8,35 2
7 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8,35 1
8 ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 7,14
9 ΓΟΥΒΕΛΗ ΝΑΙΑΝΑ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6,78
10 ΡΟΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6,76
11 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6,60
12 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 6,43
13 ΧΙΟΝΝΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6,17
14 ΚΟΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 6,05
15 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,95
16 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 4,50
ΔΙΣΚΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 32,30 9
2 ΤΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,91 3
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,14 2
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΟΙΒΗ 2001 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22,30 1
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 29,62 5
2 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28,45 3
3 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28,32 2
4 ΧΙΟΝΝΑ ΜΑΡΚΕΛΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24,24 1
5 ΜΠΑΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΚΟΛ 22,00
6 ΜΠΑΣΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 18,97
7 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,96
8 ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 17,66
9 ΑΒΤΖΗ ΔΑΝΑΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16,75
10 ΚΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 14,18
11 ΚΑΡΑΛΗ ΑΓΑΠΗ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13,57
ΣΦΥΡΑ   ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 44,20 9
2 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 2001 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 41,62 7
3 ΠΑΣΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 36,56 6
4 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33,43 2
5 ΠΑΡΑΔΕΛΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 31,40 1
4Χ80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 40,37 18
2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40,64 14
3 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 40,92 12
4 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 41,07 10
5 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41,78 8
6 ΑΚΟΛ 42,17 6
7 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 42,62 4
8 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 42,77 2
9 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 43,18 2
10 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 43,58 2
11 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 44,1 2
12 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 44,38 2
13 ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 44,93 2
14 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 46,24 2
- ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DSQ
4Χ300 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΑΚΑ 2,56,70 18
2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,57,27 14
3 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,59,99 12
4 ΑΚΟΛ 3,02,05 10
5 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,14,57 8
6 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,16,57 6
7 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,17,56 4
8 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,21,50 2