Παρασκευή, 23 Δεκεμβρίου 2016

ΟΙ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ (2017)


ΑΠΟΦΑΣΗ Δ.Σ. ΣΕΓΑΣ ΑΡ. 20 / 06.12.2016
1ο & 2ο ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ 2016
ΠΡΑΚΤΙΚΟ 1ης ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ
ΤΗΣ 23ης  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΝΩ ΤΩΝ 15 ΕΩΣ 18 ΕΤΩΝ
Κεφ.2 – Αρθρο 6 – Παρ. 1
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 6
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 6,  παρ.1 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
2 ΛΑΧΟΥΒΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
4 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5 ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
1 ΣΩΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
απορρίπτεται ως υπεράριθμη

 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΝΩ ΤΩΝ 12 ΕΩΣ 15 ΕΤΩΝ
Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 2
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 5
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά από το άρθρο 5,  παρ.2 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΒΟΓΓΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 ΛΑΘΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΣΒΕΝΤΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
5 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ 2004 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7 ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
8 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
1 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Απορρίπτεται ως υπεράριθμη
2 ΛΑΧΟΥΒΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Απορρίπτεται ως υπεράριθμη
ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΝΩ ΤΩΝ 9 ΕΩΣ 12 ΕΤΩΝ
Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 1
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 5
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά από το άρθρο 5,  παρ.1 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 6,
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 6,  παρ.2 μέχρι 3 αθλητές-αθλήτριες.
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
3 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
5 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
6 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
11 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
12 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
13 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΛΗΣ 1997 Α.Ε.Κ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14 ΤΑΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ Ο.Φ.Η.
15 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΝΩ ΤΩΝ 28 ΕΤΩΝ
Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 3
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 5,
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 5,  παρ.3 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες 
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ: και 1 ακόμη με συγκατάθεση
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΡΑΠΑΤΣΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
3 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5 ΛΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1980 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
7 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 1982 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
1 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΑΓΝΩΣΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
δεν έχει δελτίο στον ΣΕΓΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ 2ης ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ
ΤΗΣ 2  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
 
ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΡΙΩΝ  - ΔΙΕΤΗΣ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΑΓΩΝΕΣ
Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 4
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 5,
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 5,  
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ: παρ.4  μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΓΚΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2 ΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (GAC)
3 ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1989 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5 ΚΟΡΚΟΥ ΖΩΗ 1996 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ Ο.Φ.Η.
7 ΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ 1977 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
         ΣΠΟΥΔΕΣ – ΠΕΡΑΤΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ
Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 5
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 5,
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα   να αποκτά απο το άρθρο 5, 
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ: παρ.5 μέχρι 2 αθλητές-αθλήτριες.
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 Ο.Φ.Η. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:
1 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
δεν προκύπτει η διεύθυνση κατοικίας
ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΟΓΩ ΣΠΟΥΔΩΝ
Κεφ.2 – Αρθρο 6 – Παρ. 3
Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2  Αρθρο 6,
κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά απο το άρθρο 6,  
ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ: παρ.3 μέχρι 1 αθλητή-αθλήτρια
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ ΓΕΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΕΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
2 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

«Γιορτή» του κλειστού στίβου στο Καρπενήσι (Φωτορεπορτάζ)


Το Σάββατο 17 Δεκεμβρίου στο προπονητικό κέντρο Καρπενησίου διεξήχθη για πρώτη φορά προπονητική ημερίδα κλειστού στίβου. Την διοργάνωση ανέλαβαν ο ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς/Εύβοιας σε συνεργασία με τον σύλλογο του νομού μας  Α.Π.Σ. Καρπενήσι 2002 και υπό την αιγίδα του Δήμου Καρπενησίου, που συμμετείχε με την δαπάνη των 500 ευρώ. 
Η αγωνιστική δράση άρχισε στις 2 το μεσημέρι και ολοκληρώθηκε μετά τις 6 με τις απονομές, παρουσία αρκετών συλλόγων της περιφέρειας και πληθώρας νεαρών αθλητών-τριών και γονέων.
Συμμετείχαν αθλητές και αθλήτριες κάθε ηλικιακής κατηγορίας(μίνι αγόρια-μίνι κορίτσια, παμπαίδες-παγκορασίδες α΄, παμπαίδες-παγκορασίδες  β΄, παίδες-κορασίδες, έφηβοι-νεανίδες και άνδρες-γυναίκες). Διεξήχθησαν τα αγωνίσματα των 50 μ. τρέξιμο, 60 μ. τρέξιμο και 60 μ. εμπόδια στα τρία κουλουάρ του κλειστού. Δεν πραγματοποιήθηκε το άλμα εις μήκος λόγω των κακών καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν εκτός του κλειστού γηπέδου.
Ο κλειστός χώρος του αθλητικού κέντρου της πόλης μας θα πρέπει να αξιοποιηθεί, καθώς πρόκειται για ένα από τα καλύτερα προπονητήρια της χώρας, όπως αναφέρει και η επίσημη σελίδα του ΣΕΓΑΣ. Ακολουθεί φωτορεπορτάζ από τους αγώνες.

60 ΠΠΒ
1 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.24
2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.55
3 ΜΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.97
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 9.04
5 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 9.57
ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ DNF
ΕΣ ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.51
60 ΠΚΒ
1 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 08.43
2 ΦΥΣΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.24
3 ΓΚΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 09.32
4 ΒΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΤΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 09.67
5 ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.11
6 ΡΗΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.60
ΕΣ ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 09.11
60 ΠΠΑ
1 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 7.82
2 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 7.86
3 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.02
4 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.13
5 ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.32
6 ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.39
60 ΠΚΑ
1 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 8.76
2 ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΕΝΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.83
3 ΓΙΑΜΑΡΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.92
4 ΓΙΑΜΑΡΕΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 9.03
5 ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 9.14
6 ΑΛΩΝΙΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 9.46
7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2002 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 9.49
ΕΣ ΡΗΓΑ 9.11
60 ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.83
60 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΣΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 8.04
2 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.24
3 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.46
4 ΡΟΣΣΙ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.70
5 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 9.02
60 ΕΦΗΒΩΝ
1 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 7.69
2 ΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1998 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 7.77
60 ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.77
2 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 9.03
60 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.52
2 ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 7.66
ΕΣ ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7.61
ΕΣ ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 7.78
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ
1 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.39
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 11.89
3 ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 13.43
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΒ
1 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.67
2 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.59
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.44
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΡΟΖΥ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.44
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9.36
2 ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 9.97
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 9.35
60 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ
1 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10.43
2 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.23
3 ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 14.14
50 ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 8.09
2 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 8.24
3 ΜΠΑΝΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 9.20
4 ΠΙΤΣΙΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 9.71
ΕΣ ΜΠΑΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 9.55
ΕΣ ΜΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2010 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 9.84
50 ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 07.91
2 ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 08.01
3 ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΑ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 08.56
4 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 08.62
5 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 08.94
6 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.06
7 ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.28
8 ΤΣΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.44
9 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.46
10 ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.47
11 ΠΙΤΣΙΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 09.78
12 ΦΛΩΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2008 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 10.15
13 ΠΑΡΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 11.03
14 ΒΟΥΤΣΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 11.29
15 ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΠΣ 12.77





































Πηγή : EvrytaniaSport: «Γιορτή» του κλειστού στίβου στο Καρπενήσι (Φωτορεπορτάζ) http://evrytaniasport.blogspot.com/2016/12/blog-post_71.html#ixzz4TezmuxHK